Головна

заняття 15

  1.  Важливий момент полягає в тому, щоб не змушувати себе займатися чимось, коли дане заняття вже не приносить задоволення.
  2.  Залучення до заняття проституцією
  3.  Залучення до заняття проституцією (ст. 240 КК РФ).
  4.  Питання № 9. Завдання на наступне заняття.
  5.  Виїзне практичне заняття на тему № 21
  6.  Виїзне практичне заняття на тему № 22
  7.  Е заняття

Мета. Вчити дітей на основі порівняння виділяти ширину предметів; закріпити вміння порівнювати довжину і ширину предметів, користуючись прийомом додатки; вживати слова і вирази: ширина, широка, вузька, ширше, вже, довжина, довше, коротше, довгий, короткий. *

Хід заняття. 1-а частина. Педагог розглядає з дітьми 2 стрічки, прикріплені до фланелеграфу. Шляхом додатка з'ясовують, що стрічки різної довжини.

На фланелеграфе залишають одну зі стрічок і поміщають в один ряд з нею ще 1 стрічку, однаковою з нею довжини, але різної ширини. «Що можна тепер сказати про довжину стрічок? Як перевірити? »Викликаний дитина прикладає стрічки одну до іншої. Увага дітей звертають на те, що і зліва і справа кінці стрічок збігаються. Стрічки однакові по довжині.

«Зовсім чи стрічки однакові за розміром? - Запитує вихователь і проводить рукою поперек ленточек.- Яка стрічка ширше (вже)? »Він уточнює відповіді дітей:« Синя стрічка вже блакитний, а блакитна ширше синьою. Ці стрічки різної ширини ».

«Сьогодні ми з вами навчимося порівнювати ширину предметів. Подивіться, діти! Ось якої ширини вузька стрічка! »Вихователь проводить рукою поперек стрічки і, фіксуючи пальцями кордону стрічки по ширині, звертає увагу дітей на те, що, показуючи вузьку стрічку, він трошки розсунув пальці. «А ось якої ширини широка стрічка! Подивіться, як широко я розсунула пальці, тому що блакитна стрічечка широка », - пояснює вихователь. Пропонує дитині докласти одну стрічку до іншої, підрівняти нижні краї. Приставивши паличку до, верхнього краю вузької стрічки, педагог показує, що частина широкої стрічки виступає.

Викликає по черзі дітей, вони показують, якої ширини широка і якої ширини вузька стрічки. Всім дітям пропонує, розставивши пальці, показати, якої ширини вузька стрічка, якої ширини широка стрічка. 'На закінчення педагог говорить: «Стрічки різної ширини, тому одну стрічку ми назвали широкої, а іншу - вузької». Він проводить рукою поперек однієї й іншої стрічки.

2-я частина (Робота з роздатковим матеріалом). У кожного з дітей по 4 смужки різного кольору. 2 смужки однакової довжини і ширини. Одна зі смужок вже, а інша ширше перших двох.

Дітям пропонують знайти 2 смужки, рівні по ширині, а правильність вибору перевірити додатком. Виконавши завдання, діти пояснюють, чому вони не взяли 2 інші смужки, і підтверджують правильність відповіді також додатком.

Далі з'ясовують, скільки всього смужок і скільки смужок однакового розміру.

 заняття 14 |  заняття 16


 заняття 4 |  заняття 5 |  заняття 6 |  заняття 7 |  заняття 8 |  заняття 9 |  заняття 10 |  заняття 11 |  заняття 12 |  заняття 13 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати