На головну

 ВЕЛИЧИНА |  ОРІЄНТУВАННЯ У ЧАСІ |  заняття 1 |  заняття 3 |  заняття 4 |  заняття 6 |  заняття 7 |  заняття 8 |  заняття 9 |  заняття 10 |

заняття 12

  1.  Важливий момент полягає в тому, щоб не змушувати себе займатися чимось, коли дане заняття вже не приносить задоволення.
  2.  Залучення до заняття проституцією
  3.  Залучення до заняття проституцією (ст. 240 КК РФ).
  4.  Питання № 9. Завдання на наступне заняття.
  5.  Виїзне практичне заняття на тему № 21
  6.  Виїзне практичне заняття на тему № 22
  7.  Е заняття

Мета. Продовжувати вчити дітей знаходити багато предметів і один предмет в спеціально підготовленої обстановці; вчити розрізняти і правильно називати коло і квадрат, обстежити фігури (дотикальним і зоровим шляхом).

 Підберіть колеса до вагончиків!

Хід заняття. 1-а частина. До заняття педагог розміщує в різних місцях групи іграшки або інші речі і поодинокі предмети, наприклад він ставить вазу на підвіконня, де кілька рослин, на верхню поличку стелажа поміщає кілька каченят і одну качку, до стелажу привішувати сітку з великими і маленькими м'ячами і один обруч , на поличці розставляє кілька вантажних і легкових машин і одного шофера.

Вказуючи на місця, де розташовані групи іграшок або інших речей, педагог говорить: «Подивіться, яких іграшок або інших предметів багато на стелажі? На підвіконні?"

Коли діти (по черзі) назвуть предмети і скажуть, багато таких предметів або один, вихователь пропонує питання про колір, розмір або призначення предметів.

Так дітей спонукають знайти ознаки, загальні для всіх предметів групи, і ознаки, загальні тільки для якоїсь їх частини (одні машини для перевезення людей, а інші - вантажів та ін.).

2-я частина (Робота з роздатковим матеріалом). У дітей по дві картки. На одній з них зображено 2-3 кола, а на іншій-2-3 квадрата.

Малюкам пропонують взяти в праву руку картку з квадратами, а в ліву - з колами, потім покласти картки перед собою.

Дається завдання: притримуючи картку лівою рукою, вказівним пальцем правої обвести кола, а потім квадрати.

Вихователь допомагає дітям, тримаючи руку дитини і разом виробляючи потрібну дію. В ході роботи він запитує малюків, що вони обводять.

3-тя частина. На фланелеграфе вгорі складено поїзд без коліс, а внизу упереміш розташовані кола і квадрати однакового кольору.

Педагог говорить, що Петрушка побудував поїзд. Чи може поїзд йти? Чому не може? З'ясовується, що у вагончиків немає коліс. «З чого можна зробити колеса? Чому? А чи можна їх зробити з квадратів? Ні! Чому? »Викликаний дитина пробує котити коло і квадрат.

Далі вихователь викликає дітей одного за іншим і кожному пропонує визначити коло і прикріпити до вагончика.

На закінчення він запитує: «Скільки коліс у поїзда? Скільки коліс прикріпив Петя? Скільки Оля? Скільки Вітя? »

Поїзд відправляється в шлях, дає гудок: у-у-у! Роблячи кругові рухи руками, діти разом з педагогом вимовляють: «Чу-чу, чу-чу ...»

 



 заняття 11 |  заняття 13
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати