На головну

 Зіставлення два совокупностей предметів. |  ВЕЛИЧИНА |  ОРІЄНТУВАННЯ У ЧАСІ |  заняття 1 |  заняття 3 |  заняття 4 |  заняття 6 |  заняття 7 |  заняття 8 |  заняття 9 |

заняття 11

  1.  Важливий момент полягає в тому, щоб не змушувати себе займатися чимось, коли дане заняття вже не приносить задоволення.
  2.  Залучення до заняття проституцією
  3.  Залучення до заняття проституцією (ст. 240 КК РФ).
  4.  Питання № 9. Завдання на наступне заняття.
  5.  Виїзне практичне заняття на тему № 21
  6.  Виїзне практичне заняття на тему № 22
  7.  Е заняття

Мета. Вчити дітей розрізняти і правильно називати коло і квадрат; вправляти в обстеженні моделей фігур шляхом обведення їх контурів пальцем і простеження поглядом за рухом руки; продовжувати вчити дітей знаходити багато предметів і один предмет в спеціально підготовленої обстановці, розповідати, скільки і яких предметів, користуючись складносурядні пропозиціями.

Хід заняття. 1-а частина. У педагога великий синій коло і жовтий квадрат, і такі ж фігури у дітей. Педагог показує коло і питає: «Що це?» Пропонує знайти таку фігуру у себе і показати. Потім пред'являється квадрат: «А це що? Це квадрат! Знайдіть і покажіть квадрат. Що показав Альоша? А Іра? (Фігури поміщаються на фланелеграф.) Я обведу коло, а ви мені допомагайте! Що ви обвели? А тепер обведемо квадрат! Прямо ведемо палець, ось це куточок, повертаємо палець, ще куточок, знову повертаємо палець ... Тепер обведіть пальцем своє коло, а потім квадрат. Що ви обвели? Давайте всі разом скажемо: квадрат /

Покатайте коло! Котиться коло? Покатайте квадрат! Чому квадрат перестав котиться? Подивіться, я накладу коло на квадрат. Як багато кутів у квадрата! (Показує кути.) Квадрат НЕ котиться. Заважають кути! У кола немає кутів. Коло котиться. Покатайте коло! »

2-я частина. До заняття в різних місцях розміщують групи предметів (іграшки або речі) і одиничні предмети. У групи можуть входити предмети одного виду, але різних за кольорами або розмірами. Наприклад, на килимі розміщуються багато синіх і червоних цеглинок і один куб, на столику - один чайник і багато великих і маленьких чашок і т. П.

Малюкам пропонують пограти в «поїзд». Вихователь - паровоз, діти-вагончики. «Поїзд» йде по кімнаті, зупиняючись на станціях: «Поличка», «Буфет», «Килим» та ін. Діти називають, яких предметів «на станції» багато і який - один. Педагог спонукає їх виділяти частини групи, ставлячи питання про колір або розмір предметів.



 заняття 10 |  заняття 12
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати