На головну

 Підбір і угрупування предметів за заданою ознакою. |  Зіставлення два совокупностей предметів. |  ВЕЛИЧИНА |  ОРІЄНТУВАННЯ У ЧАСІ |  заняття 1 |  заняття 3 |  заняття 4 |  заняття 6 |  заняття 7 |  заняття 8 |

заняття 10

  1.  Важливий момент полягає в тому, щоб не змушувати себе займатися чимось, коли дане заняття вже не приносить задоволення.
  2.  Залучення до заняття проституцією
  3.  Залучення до заняття проституцією (ст. 240 КК РФ).
  4.  Питання № 9. Завдання на наступне заняття.
  5.  Виїзне практичне заняття на тему № 21
  6.  Виїзне практичне заняття на тему № 22
  7.  Е заняття

Мета. Дати дітям уявлення про коло, показати, що кола можуть бути різних розмірів; вчити обстежувати фігури шляхом обведення їх контурів пальцем і «пробовательних» дій; продовжувати вчити дітей знаходити багато предметів і один предмет в спеціально підготовленої обстановці, розповідати, користуючись складносурядні пропозиціями, скільки і яких предметів дитина знайшла.

Хід заняття. 1-а частина. Діти сидять за столами. Педагог показує великий синій коло і каже: «Це коло! Якого кольору коло? »Потім показує маленький червоний коло і питає:« Яка це фігура? Якого кольору цей круг? Яке коло більше (менше)? - Як перевірити? Подивіться, я накладу червоне коло на синій. Бачите, частина синього кола виступає, значить, він більше. (Кола поміщаються на фланелеграф.) Зараз я обведу коло пальцем. Подивіться, біжить палець по колу, звідки пішов, туди і повернувся. Тепер я обведу червоне коло, а ви мені будете допомагати. Підніміть вказівний пальчик! Обведемо синій коло, ось так! Давайте ще раз разом обведемо червоне коло!

Оля, піди покатай червоне коло. Котиться червоне коло? Коля, кати синій коло! Котиться синій крутий? Так, кола котяться ».

2-я частина (Робота з роздатковим матеріалом). У кожної дитини конверт, в конверті великий червоний круг і маленький синій. «Діти, подивіться, що у вас в конвертах. Якого кольору велике коло? А якого кольору маленький коло? - Каже воспітатель.- Обведіть пальчиком велике коло, а потім маленький. (Педагог допомагає тим, хто не може виконати завдання.) А тепер покатайте велике коло. Котиться він? А маленький коло котиться? Так, всі кола котяться ».

3-тя частина. Дітям дають завдання: підійти до певного предмету (до столу, поличці і ін.) І розповісти, яких іграшок багато і яка іграшка тільки одна.



 заняття 9 |  заняття 11
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати