Головна

КОЛИСЬ розмірковує

  1.  Колись в давнину у праматері виникло бажання панувати над чоловіком. Те було початком матеріалізму, початком верховенства жінки, яка зробила з людини річ.

Більш того, - каже Швидкість, - «швидкість нашої роботи значно зросла. Сьогодні ми працюємо набагато швидше, ніж раніше. До цього додається відчуття перевтоми, скаженої гонки, поспіху, граничного напруження і відчуття, що ти гориш на роботі ». Факс постійно зайнятий, тому що кожен поспішає прозвітувати про вчорашній день. Здатність до терпіння швидко виснажується, варто нам звикнути до нового покоління комп'ютерів.

Кілька років тому Карен Нуссбаум, колишній президент асоціації клерків під назвою «З 9 до 5», звернула увагу природності на те, що «Двадцять шість мільйонів американців перебувають під наглядом комп'ютерів, на яких вони працюють, і кількість таких людей зростає. Одна жінка розповіла мені, що на екрані її комп'ютера час від часу з'являвся напис: ВИ РАБОТАЕТЕ НЕ ТАК ШВИДКО, ЯК ВАШ колегії, який сидів ПОРУЧ! »Хіба від однієї думки про це у вас не піднімається тиск?

Іноді це прискорення досягає вкрай нелюдського рівня. Відеоплівка, нещодавно таємно відзнята в бойні, демонструє, як з знаходяться в повній свідомості корів живцем знімають шкіру і відрубують їм ноги в той час, як вони рвуться на свободу. У письмовому свідченні, яке один із службовців бойні дав під присягою і підписав, йдеться; «Конвеєр рухається занадто швидко, по ньому проходить більше трьохсот корів на годину. Якщо навіть у мене не виходить умертвити корову, конвеєр продовжує йти. Він ніколи не зупиняється. Корови потрапляють на конвеєр, незалежно від того, живі вони чи мертві. Я можу підтвердити, що деякі з них живі, тому що у них підняті голови. Вони просто продовжують, продовжують і продовжують надходити ... »Ця плівка робить очевидною страшну істину, що швидкість американського виробництва, що підганяється ненаситним прагненням до більшого, фактично не залишає нам часу на роздуми.

 АМЕРИКАНЦІ, ПРАЦЮЮТЬ ПОНАД ЗАХОДИ |  МИ ВИБИРАЄМО РЕЧІ, А НЕ ЧАС


 АВТОМОБІЛЬНА МЕТУШНЯ |  БОЖЕВІЛЬНІ МЕТРО-ПРОЕКТИ |  БАГАЖНІ ВІЙНИ В АЕРОПОРТУ |  НЕБО ПАДАЄ ВНИЗ |  Аналізуючи феномен АМЕРИКАНСЬКОЇ МРІЇ: ЗВІДКИ ВЗЯВСЯ безлад |  безсовісно РЕЧІ |  Глава 5. СТРЕСС ВІД нестриманість |  ДЕФІЦИТ ЧАСУ |  ВІЛЬНІ ГРОМАДЯНИ поспіхом |  БРЕНД АІЛІ БРЕНД В? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати