На головну

Якщо грижа мучить |  Якщо сили підводять чоловічі |  Щоб все тобою милувалися |  Змова на їжу, щоб в рот не просилася |  Змови для любові |  Щоб дружина холодна була |  Щоб були в родині мир і злагода |  Щоб начальник НЕ лютував |  Щоб багатство прибувало |  Від укусів оси |

Молитва до Пресвятої Богородиці

1.  Анчісхаті - найдавніший збережений до наших днів, храм Тбілісі, освячений на честь Різдва Пресвятої Богородиці, побудований спочатку VI ст.
  2.  Подячна єктенія і заамвонній
  3.  У чому ТВОЯ подяка висловлюється? У молитві, ЧИ, ДО ЯКИХ БОНДАР ЗАКЛИКАВ?
  4.  Глава 12: Чому не всяка молитва святими виповнюється
  5.  Глава 31: Два види пороків, при яких молитва не може вселитися в людину
  6.  Добрий настрій вчить з усього отримувати користь. Єдине на потребу. Скорбота і молитва про тих, хто гине. Про надії на Господа і про своє повне затворі
  7.  Коротка передісторія догмату про Пресвяту Трійцю

Про Пресвята Діво, Мати Господа Всевишнього, Заступниці і покриві всіх до Тебе вдаються! Поглянь із висоти святої Твоєї на мене грішного, припадають до пречистої образу Твоєму; вислухай мою теплу молитву і принеси ю перед улюбленого Сина Твого, Господа нашого Ісуса Христа; умоли Його, нехай осяє похмуру душу мою світлом Божественної благодаті Своєї, щоб визволив мене від усякої потреби, скорботи і хвороби, так нізпослет мені тихе і мирне житіє, здоров'я тілесне і душевне, так утихомирить стражденні серце моє і зцілить рани його, та вона вивчить ма на добра справи, розум мій убо від помислів суєтних та очистить, виконання ж заповідей Своїх ма навчивши, від вічної муки та позбавить і Свого Небесного Царства та не позбавить мене. Про Пресвята Богородице! Ти, Всіх скорботних Радість, почуй і ма скорбнаго; Ти, іменована Угамування печалі, утоли і мою печаль; Ти, Купино Неопалима, збережи мир і всіх нас від шкідливих вогненних стріл ворога; Ти, Стягнення загиблих, Нехай же не та мені загинути в безодні гріхів моїх. На Тебе бо після Бога вся моя надія і сподівання. Буди мені в житті часу Заступниці і про життя вічне перед улюбленим Сином Твоїм, Господом нашим Ісусом Христом, Заступницю. Тобі ж, Пресвята Мати Божа, Преблагословенна Маріє, благоговійно шанувати до кінця днів моїх. Амінь.

Оберіг на допомогу при хворобі |  Молитва святому великомученику і цілителю Пантелеймона
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати