загрузка...
загрузка...
На головну

Якщо безсоння допікає |  Банний змову на позбавлення від туги-печалі |  Якщо забій сильний |  Якщо кров не в порядку |  Якщо грижа мучить |  Якщо сили підводять чоловічі |  Щоб все тобою милувалися |  Змова на їжу, щоб в рот не просилася |  Змови для любові |  Щоб дружина холодна була |

Щоб начальник НЕ лютував

1.  Вождю заборонялося брати в руки зброю, воював военноначальник, але вирішував ф-ції війни і миру вождь.
  2.  Витяги з щоденника Великого Начальника
  3.  Глава 13. Правова робота командирів (начальників) щодо попередження правопорушень військовослужбовців 1 сторінка
  4.  Глава 13. Правова робота командирів (начальників) щодо попередження правопорушень військовослужбовців 2 сторінка
  5.  Глава 13. Правова робота командирів (начальників) щодо попередження правопорушень військовослужбовців 3 сторінка
  6.  Глава 13. Правова робота командирів (начальників) щодо попередження правопорушень військовослужбовців 4 сторінка
  7.  Грошей не вистачає, важко, важко, перспектив ніяких, начальник козел, і все навколо не так.

Читати змову на спадаючу місяць непарного числа. Встати вранці раніше, налити в стакан проточної води, можна з крана, встати до вікна, тримаючи склянку в лівій руці, і читати, дивлячись на воду, три рази:

Ягня боїться вовка, вовк боїться рисі, а ти, раб Божий (ім'я), бійся мене, раба Божого (ім'я). Амінь. Амінь. Амінь.

Потім умитися тією водою і окропити себе з ніг до голови.

Щоб в справах удача була

Змова читають на зростаючому місяці по непарних числах. Потрібно взяти проточної води, налити її в чашку, встати ввечері біля вікна в спальні і читати три рази «Отче наш», потім молитву Миколі-угоднику, а потім слова такі три рази:

Успіх прийшов, всю тугу піском занесла, з собою радість рабу Божому (ім'я) принесла. Амінь. Амінь. Амінь.

Потім воду на вікні залишити до ранку; прокинувшись, вмитися цією водою.

Щоб те, що задумали, удачею обернулося

Вранці парного дня, коли місяць у зростання піде, налити ключовий чистої води в чашку, встати з нею біля вікна і прочитати, дивлячись на воду, три рази «Отче наш», потім молитву Миколі-угоднику і слова такі:

Прийди на допомогу, Ісусе Христе, Своїй невільниці (ім'я). Так Прийди кінці моїх слів, моїм немощам. Прославився мене ім'я Твоє, щоб всі знали, що надіється на Тобі не осоромиться повіки. В ім'я Отця і Сина і Святого Духа, амінь, амінь, амінь.

І відразу ту воду випити залпом.

Щоб були в родині мир і злагода |  Щоб багатство прибувало
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати