Головна

Щоб дружина холодна була

  1.  Глава 5. Холодна війна: хто почав першим?
  2.  Найголовніше - мання серця уваги до Бога. Муки закоханого Льва і холодна для нього водиця
  3.  Інші назви: англійська м'ята, м'ята-холодянка, холодна м'ята, холодку-м'ята
  4.  Первинна (холодна) обробка продуктів
  5.  Поняття «холодна війна», її причини. Формування двох військово-політичних блоків
  6.  Повоєнний переділ світу. "Холодна війна".
  7.  Поступка ревною подвижниці і урок їй про смирення. Холодна келія. багата бібліотека

Якщо жінка не може бути в ліжку зі своїм чоловіком, охолола до нього, то потрібно читати таку змову. Для цього потрібно взяти джерельної води, набраної на світанку, банку літрову, і опівночі, в саме повний місяць, але щоб це не неділя було і не церковне свято, піти в кімнату порожню в одній нічній сорочці. Сорочка повинна бути нова. І ще таз знадобиться. Поставити ту банку на стіл в порожній кімнаті і читати так:

Жінкою народилась, жінкою похрестили, жінкою буду. Аз, раба Божого (ім'я), чоловічого благословення навіки не забуду. Уста до уст, руки до рук, ноги до ніг. Амінь.

Так потрібно сказати рівно дванадцять разів, а потім встати ногами в таз і облити себе всю тією водою. Сорочку зняти потім і висушити, чи не стираючи. А наступної ночі з чоловіком в ліжко в тій сорочці лягти.

Якщо чоловік до дружини охолов (змова на інтимну близькість)

Взяти води проточною, налити в стакан. Читати опівночі в повний місяць, коли навколо нікого не буде:

Як ведмідь до ведмедиці в барліг поспішає, як орел до орлиця в гніздо летить, так чоловік мій, раб Божий (ім'я), до мене, рабі Божій (ім'я), прагне, жити без мене не може, все про мене тужить, сумує, а інших жінок не бачить, не помічає. Щовечора до мене спішить, пристрасть зі мною свою втамовує. Амінь.

Після цього піти в спальню, три рази бризнути на сплячого чоловіка, тільки щоб він не прокинувся. А решті водою ліжко окропити і все його речі.

 Змови для любові |  Щоб були в родині мир і злагода


 Банний змова, якщо подагра і (або) ревматизм у людини |  Від хвороб нервової системи |  Якщо безсоння допікає |  Банний змову на позбавлення від туги-печалі |  Якщо забій сильний |  Якщо кров не в порядку |  Якщо грижа мучить |  Якщо сили підводять чоловічі |  Щоб все тобою милувалися |  Змова на їжу, щоб в рот не просилася |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати