загрузка...
загрузка...
На головну

замовні правила |  банні правила |  Від хворого нутра |  якщо туберкульоз |  Якщо на тілі є виразки, запалення і гниють рани |  Якщо все суглоби болять і пухнуть |  Банний змову на позбавлення від туги-печалі |  Якщо забій сильний |  Якщо кров не в порядку |  Якщо грижа мучить |

Від хвороб нервової системи

1.  I-е покоління систем рухомого зв'язку - аналогові системи
  2.  I. визначник ТА СИСТЕМИ
  3.  I. Створення радянської судової системи
  4.  II-е покоління систем рухомого зв'язку - цифрові системи
  5.  III. Системи звичайних диференціальних рівнянь.
  6.  III.1.1 Загальний опис банківської системи
  7.  IX. СИСТЕМИ ГРИ

Якщо у людини падуча (від епілепсії)

Ця змова рятує від нападів. Але до лікування такого треба заздалегідь підготуватися. Хворий тиждень не буде їсти нічого гострого, солоного і не пити нічого спиртного. А інакше не допоможе. І після теж тиждень такий самий піст тримати. Ще потрібно буде гілочку невелику від осики, без листя. Цю гілочку потрібно гарненько висушити.

Рано вранці встати, не їсти, не пити. Налити в чашу води проточною, а краще освяченою. Гілочку осики над чашкою тієї запалити, а коли вона догорить, відразу в воду кинути. І відразу почати читати «Отче наш» три рази, потім молитву святителю Пантелеймона, а потім сказати:

Вода-водиця, Колодязна сестриця, осика-осика, глибока трясовина, раб Божий (ім'я), на Небесного не схожий, щоб не бився, чи не спокушався, головою не стукав, зубами себе не кусивал, піну ротом НЕ пусківал. Амінь.

Цю воду дати хворому. Щоб він її випив в три ковтки. Так робити лише три дні.

Якщо страхи долають (від неврозів)

Проточну воду або воду, в якій срібло годину лежало, налити в чашку. Робити це треба ввечері, обов'язково відразу після повного місяця, при убуваючому місяці. Зайти з тієї чашкою в темну кімнату, де нікого більше немає, і двері за собою закрити. Встати посередині кімнати і сказати:

Страхи денні і нічні, відбіжіть від раба Божого (ім'я), подьте в ліс, в сад, в річку, в ставок, в Езеро, в море-окиян, на острів Буян, далеко-далеко, куди Макар телят не ганяв. І тамо живіть, лякайте лякання хучь Зайцев, хучь лисів, хучь медведёв, хучь білків, хучь рибов, хучь павуків. А на раба Божого (ім'я) і небіж його відтепер і повсякчас, і на віки віків страхи ті не владні. Амінь.

Так треба говорити три рази, а потім вийти з кімнати і дати випити хворому. Він повинен зробити тільки три ковтки, решту треба відразу вилити, в квартирі не тримати. Можна вилити за поріг, можна - у вікно. Три вечори поспіль читати так потрібно і три вечори давати пити хворому.

Якщо весь час нерви як струни натягнуті (від стресу)

Налити в банку скляну проточної води, закрити її кришкою, поставити в темну кімнату ввечері, щоб фіранки були запнуті, і світло включати не можна. Двері в кімнату замкнути, щоб до ура ніхто не входив. Якщо немає замка у двері, зовні двері віником підперти. Вранці встати, відразу, не вмиваючись навіть, увійти в кімнату, де банку залишена, підійти до неї, двері в кімнату за собою закривши, і читати спершу «Отче наш» три рази, потім - молитву святителю Пантелеймона. А потім вже змова:

З раба Божого (ім'я) страх знімаю, в скриньку замикаю, водою розводжу, тією водою землю кроплю, дощ насилають, страхи прибираю. Щоб раб Божий (ім'я) не боявся, що не лякати, що не сумував, що не зітхав, не плакав, що не ридав, що не сумував, хмельнага не запивати. А тільки днесь води покуштував і став би бити Лепкий та міцний і все йому трин-трава, аж поки не перемогла є. Амінь.

Хворого всього водою заговореної окропити, але трохи води в банку залишити. Її потрібно обов'язково виплеснути або з вікна, або за поріг вхідних дверей.

Банний змова, якщо подагра і (або) ревматизм у людини |  Якщо безсоння допікає
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати