Головна

Водорості - будівельники гірських порід |  ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ ВОДОРОСТЕЙ |  ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ ВОДОРОСТЕЙ |  ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ ВОДОРОСТЕЙ |  небезпечні водорості |  РОСЛИНИ, ТВАРИНИ АБО МІКРОБИ? ВОДОРОСЛИ-ХИЩНИКИ! |  ВОДОРОСЛИ, знищив динозаврів |  ЯД У МОНЕТІ |  ЗМІНЕНІ гени РОБЛЯТЬ ВОДОРОСЛИ небезпечними |  ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ ВОДОРОСТЕЙ |

Знайомство з водоростями

1.  В якій Абдулла зводить знайомство зі старим солдатом
  2.  В. Г. Чертков. знайомство
  3.  Повсякчасне чарівність лорда, його вміння поставити всіх на рівну ногу з собою зробили і саме знайомство в
  4.  Глава 1. Aszjemjes (Знайомство).
  5.  ЗАНЯТТЯ № 1. ЗНАЙОМСТВО З КАФЕДРИ.
  6.  знайомство
  7.  знайомство

Акваріум ... Це була велика мрія мого дитинства. У той час я мала великим багатством трилітрової скляною банкою, в якій були три найкрасивіших, на мій погляд, черепашки, ціла жменя дивовижних каменів і рибки. Я годинами могла спостерігати за їх життям і мріяла про акваріум, в якому будуть і галявина, на якій ростуть квіти, і дерева. Тоді-то я і дізналася, що цими квітами є водорості. Прочитавши про дещо з того, що вдалося роздобути про життя водоростей, була вражена їхньою красою і витривалістю, величезною користю, яку вони приносять не тільки водного світу, але і всій планеті. Мрія про морське акваріумі, населеному рибками і водоростями, здійснилася моїми дітьми, які, ставши дорослими, продовжують моє дитяче захоплення.

А потім дізналася, що існують не тільки акваріумні водорості, але і цілком придатні в їжу людині, і не на жарт захопилася вивченням їстівних водоростей. Вони виявилися необхідною частиною здорового способу життя, де харчування, їжа, її складові, грають дуже важливу роль. Вивчаючи водорості, їх властивості, склад і географію поширення і застосування, була зачарована їх великою силою в боротьбі за життя, метаморфозою, впливом на здоров'я людини і навколишнього середовища. Одним словом водорості це «і читець, і жнець, і на дуді грець».

Зі словом «водорості» пов'язані і такі визначальні життя на Землі поняття, як кисень, екологія, їжа для риб і людини, гори і скелі, мінералізація води, ліки від усіх хвороб, які існували, існують і ще, на жаль, будуть виникати. Водорості потрібні для того, щоб лікувати людство, землю, рослини, тварин від існуючої і ще не придуманих або усвідомлених нами напастей. Всім, хто не на словах, а на ділі втілює ідею здорового способу життя, без водоростей не обійтися.

У цю книгу я включила опис тільки тих корисних водоростей, які можна купити в наших магазинах. Звичайно, найпростіше знайти морську капусту - ламінарію, адже її випускають багато наших підприємств.

В аптеках продаються багато видів сушених водоростей - в окремих пакетиках або в складі інших засобів.

Є водорості (окремо або в складі сумішей) і в відділах косметики та догляду за тілом - без водоростей догляд за обличчям, тілом та волоссям завжди неповноцінний.

Але якщо у вашому місті якихось із описаних мною водоростей не знайдеться, але вам дуже захочеться їх попробоватьвЂ,- можна замовити їх через інтернет-магазини. Принаймні сушені і консервовані водорості можна купувати, не побоюючись, що вони зіпсуються (але на дату виготовлення все-таки дивитися не забувайте).

Бажаю вам збагатити свій стіл різноманітними їстівними водоростями, і нехай вони принесуть вам радість, красу і здоров'я!

анотація |  ЦІКАВІ ФАКТИ З ЖИТТЯ ВОДОРОСТЕЙ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати