загрузка...
загрузка...
На головну

Метод аналізу відхиленні |  допущення |  Розробка звіту про статус |  Показники виконання робіт |  Показник відсотка завершеності проекту |  Прогнозування остаточної вартості проекту |  Зміни в основі проекту |  Резерв на випадки непередбачених витрат |  INTUIT.ru::Интернет-Университет Інформаційних Технологій |  інтеграційний підхід |

управління документами

1.  II. Управління персоналом
  2.  L Повністю аналоговий (VCO) синтезатор (моно або поліфонічний) з цифровим керуванням і пресетами.
  3.  V. Управління сервісом
  4.  А раз МЕНЕ БОГА поки з Руху самі вигнали, стали під управління Темряви, то і Буду вам знову Показувати на прикладах - як воно жити без МЕНЕ, без БОГА.
  5.  А. Державне управління в Росії. посилення самодержавства
  6.  Автоматичне управління конструкціями за рахунок припливу зовнішнього енергії - САУ ПДВ. Енергетичний принцип управління конструкціями.
  7.  Автоматичне управління технологічним комплексом згущення

Управління документами реалізується з використанням базової функціональності промислових пакетів (Docs Open, Documentum).

Управління бізнес-процесами

Функції управління рухом документів і контролю термінів їх виконання реалізуються з використанням базової функціональності спеціалізованих програмних систем (Eastman) або промислових пакетів управління документами (Documentum).

розширення функціональності

Серед найбільш важливих можливостей відзначимо наступні:

наявність єдиної точки доступу до всієї інформації, що відноситься до проектів; створення нових документів з автоматичним зв'язуванням їх з конкретним фрагментом проекту (роботою, вузлом WBS) або з проектом в цілому; перехід до роботи з документами безпосередньо з середовища календарно-ресурсного планування, і навпаки; ініціювання процесу проходження (виконання) документа, отримання відміток про виконання, узгодження, ознайомленні або відхилення документа; контроль стану документа в процесі проходження ним певного бізнес-процесу, пов'язаного з управлінням проектом (наприклад, узгодження і приймання робіт).

Оpen Plan - професійна система управління проектами

Основні напрямки автоматизації |  мережева модель
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати