загрузка...
загрузка...
На головну

Відчувати себе в безпеці, спокійно і захищено |  Зробити правильний вибір і докласти більше зусиль для досягнення мети |  Змінити своє життя і отримувати радість в житті |  Отримання задоволення і радості в житті |  Глава 4. МЕТОД ЗАНУРЕННЯ І підсвідомо ПРОГРАММИРОВАНИЯ |  Техніка дихання при переперегляді особистої історії |

Отримання для себе чогось: матеріального благополуччя, душевного спокою, збереження відносин

1.  II. Нормативно-правове регулювання земельних відносин в роки громадянської війни
  2.  II. Типи відносин між учасниками ситуації.
  3.  II. Типи відносин між членами синтагми
  4.  IV. Знаходження масової частки одного з продуктів реакції а розчині за рівнянням матеріального балансу.
  5.  V. Знаходження маси одного з вихідних речовин за рівнянням матеріального балансу
  6.  What is "preserving the meaning structure of the source text (ST) (збереження смислової структури тексту оригіналу) in the target text (TT)"?
  7.  А) Дослідження сприйняття і відтворення звуковисотного відносин

Наслідки брехні відомі - це недовіра оточуючих. «Хто сьогодні обдурить, тому завтра не повірять».

Часто батьки кажуть своїм дітям неправду, а потім дивуються, чому їхні діти їм не довіряють. А потрібно-то всього лише сказати правду, але на дитячою мовою.

Якось семирічний син мого знайомого запитав у свого дідуся:

- Дідусь, а ти займався з бабусею сексом?

Дідусь почервонів і відповів:

- Ні, не займався.

- А я бачив по телевізору, як одна жінка з чоловіком займалися сексом, - сказав онук. - Давай я тебе навчу.

І при цьому він показав дідусеві всі подробиці.

Брехня завжди була згубної, хоча існує думка, що є так звана «свята брехня», тобто брехня в ім'я добра. Але давайте розберемося, чи так це? Наприклад, у хворого ракова пухлина, а лікар і родичі приховують від нього це, не хочуть лякати його. Але тим самим вони забирають у нього знання істини, а разом з нею і той єдиний шанс на порятунок, який завжди є у хворого. У більшості країн світу хворим повідомляють про смертельно небезпечних діагнозах. Це правильно, тому що людина повинна знати про те, яку хворобу він собі заробив. Тоді у нього є можливість зазирнути всередину себе і щось змінити перед обличчям Смерті. Потрібно сказати людині правду і при цьому побажати успіху. Помилковий гуманізм завжди був шкідливий.

У деяких ситуаціях люди змушені приховувати правду довгі роки і при цьому відчувати докори совісті. У таких випадках їх підсвідомий розум, врешті-решт, створює таку ситуацію, коли приховане стає явним.

Олена познайомилася з Сергієм. Їхні стосунки сприятливо розвивалися, і через деякий час вони вирішили одружитися. Для Сергія було важливо, щоб його майбутня дружина була незаймана, і Олена знала про це. Але на превеликий свій жаль, невинність вона давно втратила. І тоді вона зважилася на обман. Олена зробила операцію по відновленню дівочої пліви. З незрозумілих для неї самої причин квитанцію про оплату за операцію вона зберегла. Молоді люди прожили разом п'ять років, у них народилася дівчинка.

Одного разу чоловік шукав свої документи і випадково виявив в столі цю квитанцію. М з цього моменту сімейне життя Олени перетворилося на пекло. Вона до цих пір ставить перед собою питання: «Ну для чого я зберегла цю квитанцію?»

Часто люди не розуміють, що приховувати нічого не потрібно. Необхідно просто звільнитися від почуття провини іноді брехня стане правдою. До мене на лікування іноді приходили родителй з прийомними дітьми. Вони запитують мене про те, чи відчуває дитина, що батьки його - нерідні. В такому випадку я завжди питаю, а чи люблять вони по-справжньому цю дитину, відчувають батьківські почуття, особливе почуття приналежності. Якщо так, то нема чого боятися і переживати. Прийомна дитина чуйно реагує на будь-які, навіть незначні сумніви своїх батьків. Якщо є сумніви і почуття провини - будуть наслідки. Якщо батьки спокійні - дитина спокійна теж.

У такому випадку немає ніякого обману. Якщо людина бере на себе відповідальність бути батьком для дитини, то між ним і дитиною встановлюється енергетичний міст, тобто на енергетичному рівні вони - єдине ціле. І не важливо, як батьки отримали дитини. Істина тут в тому, що це їх справжня дитина. Адже головне спорідненість не фізичне, а духовне.

Починайте говорити тільки правду. Це дуже приємно і легко. Тим більше, що не існує брехні - все є правда. І навпаки, все це неправда. Як це зрозуміти? Дуже просто. Згадаймо історію. За часів Аристотеля Сонце оберталося навколо Землі. Земля була плоска, і взагалі весь світ був плоский. Тих, хто говорив протилежне, просто спалювали на вогнищах. Але настала епоха Відродження, і з новими відкриттями з'явився новий погляд на світ. Запанувала Ньютон - картезіанська модель будови Всесвіту. В її основі лежить закон тяжіння і причинно-наслідкові зв'язки. Завдяки цій моделі успішно стали розвиватися всілякі науки: хімія, фізика, механіка, біологія. Нові відкриття йшли лавиноподібно. На основі цієї моделі Бор створив свою модель будови атома. І ось не так давно фізики вирішили, що атом, та й взагалі весь світ, влаштований по-іншому. Так що ж виходить? Виходить, що модель будови атома Бора помилкова? Але ж після цього не зникли всі ті досягнення науки, які були зроблені завдяки старим моделям. Так що ж вважати істиною, а що брехнею?

Думаю, що існує тільки одна істина - Сама Реальність. І її неможливо описати ніякими словами, неможливо бачити. ЦЕ можна тільки відчути душею, підсвідомістю. А все відкриття науки, все теорії будови світу - це лише черговий етап на шляху пізнання Істини, на шляху до Бога. Тому я вірю будь-якої теорії, будь-якої моделі, але я також знаю, що вона вже по суті своїй помилкова, оскільки не відображає самої Істини. Я просто вирішую для себе, яка модель і в чому може бути мені корисна.

Виходить, що в цьому світі немає ні правди, ні брехні, а є просто ступені в пізнанні Істини.

Є ще один цікавий момент. Якщо ви користуєтеся новою моделлю свідомості і берете на себе відповідальність, то вас неможливо обдурити. Адже згідно нової моделі, в підсвідомості зберігається інформація про все, про будь-яку подію, яке було, є і буде. Така природа свідомості. Тому вам не потрібно турбуватися про те, чи правдива інформація або помилкова. У будь-якому випадку вона буде корисна для вас.

Я також виявив, що поступово, у міру оволодіння новою моделлю, з'являється здатність читати думки людей, дізнаватися їх найпотаємніші бажання. А коли з'являється це знання, то питання істини або брехні взагалі перестають існувати.

Ну а якщо у вашому житті зустрічається брехня і обман, то тільки тому, що ви вірите в їх існування.

лестощі

Лестощі - це похвала з корисливою метою. удаване схвалення, лукава догідливість. Людина улесливий готовий піднести іншого на будь-які висоти, аби отримати від нього що-небудь, будь то матеріальна вигода чи увагу, схвалення.

спосіб поведінки

позитивне намір

лестощі

Отримати щось важливе для себе, необхідне і корисне. Мати достаток в житті |  Отримання любові і задоволення у відносинах з протилежною статтю
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати