На головну

Отримання уваги і схвалення оточуючих для того, щоб відчувати свою значимість і унікальність |  Почуття провини - самопокарання - біль і страждання |  Самокритики, самобичування, НЕВДОВОЛЕННЯ СОБОЮ, ОСУД СЕБЕ, презирства і ненависті ДО СЕБЕ |  Змінити свою зовнішність, свою поведінку. Відчувати свою привабливість, винятковість, потрібність і важливість. самовдосконалення |  Відчувати себе в безпеці, спокійно і захищено |  Отримати щось важливе для себе, необхідне і корисне. Мати достаток в житті |  Отримання для себе чогось: матеріального благополуччя, душевного спокою, збереження відносин |  Отримання любові і задоволення у відносинах з протилежною статтю |  Глава 4. МЕТОД ЗАНУРЕННЯ І підсвідомо ПРОГРАММИРОВАНИЯ |  Техніка дихання при переперегляді особистої історії |

Змінити своє життя і отримувати радість в житті

1.  D. на 3-5 році життя.
  2.  I. Життя
  3.  I. ДО ОДНОГО, що повернувся до розпусного життя
  4.  I. Походження готовий. Життя готовий в Південній Росії. Напади на Римську імперію.
  5.  I. Зберігати і зміцнювати здоров'я дітей, формувати у них звичку до здорового способу життя
  6.  III. Практичний розум роду людського всюди вирощений потребами життя, але всюди він - колір Генія народів, син традиції і звички
  7.  III. Стадія тривалого підтримки життя

Якщо людина витрачає великі гроші на ліки, на пансіон в психлікарні, замість того щоб витратити їх на щось путнє і цікаве в своєму житті, то це не психічне захворювання - це дурість і потурання своєї слабкості!

Взагалі люди цікаво створюють собі депресію. У їхньому житті було багато приємних переживань, але вони чомусь запам'ятовують саме неприємні. Багато досягають успіху в цьому. Хочу поділитися з вами дуже хорошим способом заробити собі депресію. Всякий раз, коли відбувається щось хороше і приємне, ви можете сказати собі мерзенним, огидним внутрішнім голосом: «Це ненадовго» або «Насправді вони не це мають на увазі». Можна на реальну подію накладати жахливі картини того, як це буде виглядати років так через п'ятдесят. Здорово, правда?

Потрібно, замість подібних речей, які людина робить роками і які призводять до зневіри, робити щось інше. Все геніальне просто!

Наведу уривок з книги американського психіатра М. Еріксона [4].

Одного разу до мене прийшов старий приятель і розповів про свою 52-річної тітки, яка вже дев'ять місяців перебуває у важкій депресії: «Тітонька тільки сидить, читає Біблію і ходить до церкви. Друзів у неї немає. З матір'ю вона давно в сварці, і вони навіть не розмовляють. Я якось не вмію відвідувати її і говорити з нею, тому буваю у неї рідко. Але я завжди відчував до неї ніжне почуття і знаю, що зараз їй дуже погано в душевному відношенні. Коли ти в наступний раз поїдеш в Мільвокі з лекцією, може, зайдеш до неї і подивишся, ніж їй можна допомогти? »

Я зайшов до неї ввечері. Покоївка і покоївка вже пішли, закінчивши свої справи. Я детально пояснив, хто я і від кого. Вона дуже пасивно вислухала мене. Я попросив дозволу оглянути її будинок. Вона так само байдуже провела мене по всіх кімнатах.

Я уважно до всього придивлявся. У сонячній кімнаті я побачив три квітучих куща африканської фіалки різного кольору. І окремо в горщику відросток ще однієї фіалки.

Це, як ви знаєте, дуже примхливі рослини і швидко гинуть без належного догляду.

Коли я побачив ці різнокольорові кущі, я сказав: «Я хочу дати вам медичні завдання і сподіваюся, ви їх виконаєте. Вам зрозуміло? Ви згодні їх виконати? - Вона байдуже згодилася. - Завтра ви пошлете свою економку в квітковий магазин, і нехай вона купить африканських фіалок всіх можливих кольорів. - У той час було виведено, здається, 13 різних сортів. - Ці фіалки будуть на вашому опікою. Доглядайте за ними як слід. Ось вам один медичний доручення. Потім нехай ваша економка купить 200 подарункових квіткових горщиків і 50 горщиків для розсади та квіткову землю. Від кожної фіалки ви відламайте по листочку і висадіть в маленькі горщики, щоб потім отримати дорослі рослини. - Ці фіалки розмножуються листочками. - Коли у вас підросте достатню кількість африканських фіалок, я хочу, щоб ви послали по кущику в кожну сім'ю серед прихожан вашої церкви, в якій з'явився новонароджений. Пошліть по квітці сім'ї кожної дитини, який прийняв хрещення в вашої церкви. Надсилайте фіалки всім, хто хворий. А якщо в церкві оголошується заручення, нареченій теж слід послати фіалку, те ж саме і в день одруження. А якщо хтось помре, пошліть свої співчуття з візитною карткою і фіалкою. Коли церква буде влаштовувати благодійні базари, запропонуйте дюжину, а то і два десятка своїх фіалок на продаж ». Я потім дізнався, що у неї завжди було в будинку до 200 дорослих рослин.

Людині не до депресії, коли йому треба доглядати за двома сотнями фіалок. Вона померла, коли їй було за сімдесят. Їй присвоїли титул «Королева Африканських фіалок Мільвокі». У неї було повно друзів, причому різного віку. Коли хвора дитина отримує гарний горщик з прекрасним рослиною, звичайно, вона стає одним цієї дитини. Батькам так приємно отримати такий подарунок, що, коли дитина поправляється, вони йдуть її дякувати. У таких клопотах ця тітонька провела понад 20 років. Головне, не копатися в минулому і не думати без кінця про свою самотність. Треба справу робити, причому корисне для суспільства. Тітонька, може, і не замислювалася про суспільне значення своєї праці. Просто захопилася.

На наступний день після того, як я прочитав цю історію в книзі М. Еріксона, до мене на прийом прийшла жінка пенсійного віку з важкою депресією.

Вона розповіла мені довгу історію своєї хвороби. Вона розповіла про те, як працювала зубним лікарем. Розповіла про своїх дітей - їх у неї було троє. Двоє жили в інших містах, а молодша дочка жила з нею і теж страждала на депресію, тому що її покинув коханий чоловік. З чоловіком ця жінка давно розлучилася. Ще виявилося, що вона зробила 15 абортів (це мене здивувало, так як вона сама лікар, і вже напевно повинна була знати, як убезпечити себе). Друзів у неї практично не було. З сусідами по будинку ніяких відносин. Цілими днями вони з дочкою сиділи вдома і плакали.

Вона сказала, що почула про мене від однієї колишньої співробітниці, з якою я допоміг вилікуватися від неврозу, і просила мене допомогти їй.

Коли вона мені розповідала свою довгу історію, я згадав про нещодавно прочитане оповіданні з книги і вирішив спробувати той же прийом з цією жінкою.

- Ви знаєте, - почав я, - вам багато лікарі не змогли допомогти. І я навряд чи зможу вам допомогти. Однак у мене є один план, який зможе принести вам полегшення. Чи готові ви виконати мої медичні інструкції?

- Я готова на все, - відповіла пацієнтка. - Я не маю іншого виходу. Я запитав її:

- Чи є у вас кімнатні рослини?

- Ні, - відповіла вона. - Я ніколи не тримала вдома кімнатних рослин, з ними так багато клопоту.

- Ось слухайте уважно моє завдання. Ви сходіть в квітковий магазин і купіть там 15 різних кімнатних квітів. Вони повинні бути обов'язково різними. А так як ви ніколи не розводили квітів і у вас немає досвіду, купите книгу про вирощування кімнатних рослин і уважно її вивчіть. Вам буде потрібно вуха проживати за 15 різними кольорами. Всі вони вимагають дуже ретельного догляду. Визначте, скільки кожна квітка вимагає світла і вологи, розмістіть їх в квартирі належним чином і доглядайте за ними. Дайте кожній рослині своє ім'я. Можуть знадобитися дополніnельние горщики для розмноження квітів, - придбайте їх заздалегідь.

Коли у вас з'явиться достатня кількість молодих рослин, почніть дарувати їх вашим колишнім співробітникам по роботі і сусідам при кожному зручному випадку: свято, день народження, поява немовляти в родині, весілля і так далі.

Крім цих квітів, обов'язково купите три кактуса. Це дуже невибагливі рослини. Вони вимагають дуже мало уваги і догляду. Зрідка звертайте на них увагу. Зате інші 15 ваших квітів зажадають багато уваги і турботи.

Через деякий час ця жінка знову прийшла до мене вже зі своєю дочкою. Виглядала вона радісним і щасливим.

- Доктор, - почала вона, - я вам дуже вдячна. Я відчуваю себе чудово. У мене в житті все чудово. Ось тільки настрій дочки мене насторожує. Але, дивлячись на мене, на те, як я змінилася, вона висловила бажання полікуватися у вас.

Через місяць мені вдалося і дочка повернути до життя.

Якщо ви хочете змінити своє життя, то потрібно брати все в свої руки і міняти. Марно і безглуздо шкодувати про минуле або жити минулим. Сожаленіе- це агресія проти Бога, Всесвіту проти самого себе. Адже це саме ми за допомогою Вищої Сили створюємо ті чи інші ситуації в своєму житті. Нео6xo-димо просто визначитися: «Що зробить моє життя радісним і щасливим?» Тепер відкрийтесь новим радісним переживанням і впустіть їх у своє життя. Змініть старі, сірі думки на нові - світлі і радісні. Одягніть різнокольорові окуляри. Перегляньте неприємні події минулого стільки раз, скільки потрібно, і змініть до них ставлення, замініть старі неприємні почуття на нові - приємні. Пам'ятайте, що кожна людина завжди чинить правильно. Тоді, в минулому, у вас була певна поведінка, яке привело вас до тих подій. Тепер ви можете без жалю і почуття провини змінити свої думки і створити нове життя. Все у ваших руках.

Зробити правильний вибір і докласти більше зусиль для досягнення мети |  Отримання задоволення і радості в житті
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати