На головну

Відчувати свою унікальність, цінність і винятковість в цьому світі. Усвідомити своє призначення. Прагнення до власної досконалості і до досконалості навколишнього світу |  Отримання уваги і схвалення оточуючих для того, щоб відчувати свою значимість і унікальність |  Почуття провини - самопокарання - біль і страждання |  Самокритики, самобичування, НЕВДОВОЛЕННЯ СОБОЮ, ОСУД СЕБЕ, презирства і ненависті ДО СЕБЕ |  Змінити свою зовнішність, свою поведінку. Відчувати свою привабливість, винятковість, потрібність і важливість. самовдосконалення |  Відчувати себе в безпеці, спокійно і захищено |

Щоб навколишній світ відповідав моїм вимогам і очікуванням. Бажання змінити навколишній світ

1.  Corona SI 82; заощаджують енергію профілі, що задовольняють високим вимогам
  2.  Rule # 1Чтоби задати питання в англійській мові допоміжне дієслово потрібно поставити на перше місце
  3.  VI. Людина створена, щоб засвоїти дух гуманності і релігії
  4.  VII. Людина створена, щоб сподіватися безсмертя
  5.  XXXII. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ І РОБИТИ ЩОДЕННО, ЩОБ НЕ ХВОРІТИ, А ЯКЩО хворієш, ТО ЯК витягти себе ПРОТЯГОМ ДНЯ, МАЙЖЕ, С ТОГО СВІТУ. 1 сторінка
  6.  XXXII. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ І РОБИТИ ЩОДЕННО, ЩОБ НЕ ХВОРІТИ, А ЯКЩО хворієш, ТО ЯК витягти себе ПРОТЯГОМ ДНЯ, МАЙЖЕ, С ТОГО СВІТУ. 2 сторінка
  7.  XXXII. ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ І РОБИТИ ЩОДЕННО, ЩОБ НЕ ХВОРІТИ, А ЯКЩО хворієш, ТО ЯК витягти себе ПРОТЯГОМ ДНЯ, МАЙЖЕ, С ТОГО СВІТУ. 3 сторінка

Так, кожна людина хоче, щоб навколишній світ відповідав його вимогам і очікуванням. Але ось у чому фокус! Ми самі створюємо той світ, в якому живемо. Значить, те, що ми бачимо в своєму житті, і є те, що ми очікуємо побачити. Тобто довкілля вже відповідає нашим очікуванням, підсвідомим очікуванням. І якщо щось зовні нас не влаштовує, то нерозумно дратуватися Необхідно звернутися всередину себе, змінити певні думки, і тоді зміниться навколишній світ.

Є різниця між свідомими бажаннями і підсвідомими намірами. Важливо навчитися довіряти своєму підсвідомому розуму. Адже наш внутрішній розум прагне до рівноваги, миру і спокою. Він прагне зайняти щось унікальне місце у Всесвіті, яке буде дуже гармонійно для кожного з нас.

Зі мною особисто одного разу сталася ситуація, яка має відношення до подразнення і на прикладі якої я хочу показати, як діють закони Всесвіту: подібне притягує подібне і зовнішнє відображає внутрішнє.

Ця подія відбулася в один з моїх робочих днів. Я приймав пацієнтів. Всі випадки були складні. А під кінець робочого дня займався з пацієнткою, яка весь час мені заперечувала. Я намагався їй пояснити причини її хвороби, але вона ніяк не могла або не хотіла їх приймати. Зрештою я почав дратуватися, не давав їй сказати ні слова. Витратив на неї дві години часу, а в підсумку залишилося відчуття роздратування і незадоволення.

Коли після сеансу я став виходити з квартири, то на мене буквально накинулася сусідка з квартири навпроти. Вона дуже бурхливо і голосно висловлювала мені претензії з приводу чистоти сходового майданчика (на цьому тижні в мене при вході висіла табличка «черговий»). Я спочатку почав виправдовуватися і говорити про те, що майданчик була прибрана, але сусідка мені і рота не давала розкрити. Її крики стали виводити мене з рівноваги, і з'явилися нехороші мислішкі: «Що б такого з нею зробити, щоб вона заспокоїлася?» Але тут я вчасно згадав, що я добрий доктор.

Я залишив спроби що-небудь їй довести, швидко звернувся всередину себе і став міркувати: яким своєю поведінкою я притягнув цю ситуацію?

Довго не довелося думати. Я тут же згадав про своє роздратування з приводу пацієнтки і про те, що я так само не давав їй сказати слова. У міру того як я усвідомлював причини цієї події, на зовнішньому плані також стали відбуватися зміни. Сусідка на чала заспокоюватися і потім пішла. Я побажав їй успіху і подумки подякував за урок, який вона допомогла мені пройти. У підсумку я зробив для себе позитивні висновки: бути внутрішньо і зовні дуже спокійним при спілкуванні з пацієнтами; давати їм можливість висловити свої думки і почуття; поважати індивідуальність кожного пацієнта; бути більш гнучким при поясненні причин хвороб.

Таким чином, ситуація стала не травмує, а корисною для мене. Я просто скористався тими законами, які мені відомі. Адже ми самі створюємо ті життєві ситуації, в які потрапляємо.

До речі, після цієї ситуації сусідка стала зі мною вітатися першої.

Жити в чистому, прекрасному світі |  Відновити справедливість, змінити ставлення до себе
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати