Головна

Наші хвороби - результат наших думок |  Відновити справедливість, змінити ставлення до себе |  Отримання уваги і схвалення оточуючих для того, щоб відчувати свою значимість і унікальність |  Почуття провини - самопокарання - біль і страждання |  Самокритики, самобичування, НЕВДОВОЛЕННЯ СОБОЮ, ОСУД СЕБЕ, презирства і ненависті ДО СЕБЕ |  Змінити свою зовнішність, свою поведінку. Відчувати свою привабливість, винятковість, потрібність і важливість. самовдосконалення |

Жити в чистому, прекрасному світі

1.  Турбота про живому і з насолодою
  2.  Роман про "позитивно-прекрасному" людину
  3.  Сльози рясно котилися по прекрасному особі Беати. Тепер ця особа була дуже блідо, але абсолютно спокійно.

Але виходить, що прагнення до чистоти здійснюється через неприйняття чого-небудь: бруду, поведінки, відносин, законів, держави, аж до їх знищення. Сильна агресія спрямована на зовнішній світ, відбиваючись, повертається назад, породжуючи серйозні заболёванія: онкологію, шкірні хвороби, часто псоріаз, алкоголізм, наркоманію, виразку шлунка.

На прийомі у мене сидить чоловік середніх років. У нього відразу дві проблеми: псоріаз і алкоголізм. Встановивши контакт з підсвідомістю, ми з'ясовуємо, що причина одна і та ж - неприязнь, гидливість. Він мені дуже довго перераховує, чого він не любить в житті. Починає він з жінок.

- Ви знаєте, доктор, - каже він з явною огидою, - не люблю жирних і спітнілих жінок. Не люблю тепле пиво. Не люблю наших брудних вулиць. Не люблю зради і хамства, підлості і лестощів ... І багато ще чого не люблю.

- А що ж ви любите? - Питаю я його.

- Люблю, щоб все було «чисто». Але чомусь весь час стикаюся з «брудом».

- Виходить, що ви зациклені на чистоті зовнішньої, але чи все у вас «чисто» всередині? Раз ви притягує «бруд» в своє життя, значить, у вас є «бруд» внутрішня. Нечисті насамперед ваші думки. У вас багато негативних думок, які створюють «нечистоплотні» ситуації і ваші хвороби. / 7 п'єте ви, виходить, для того, щоб світ здавався чистіше. Щоб прийняти його хоча б на той короткий час, поки діє хміль.

- Так, це дійсно так, - погоджується він. - Коли я випивав, висипань на шкірі ставало менше.

Дуже важливо зрозуміти, що в цьому світі все прекрасно і чисто вже спочатку. У ньому немає нічого брудного. Бог все створив чисте і святе. Якщо ви сприймаєте якусь «бруд», то тільки тому, що брудні ваші помисли. Всесвіт, Реальність досконала. Недосконалою є ваша модель цієї Реальності. Кожна людина сама створює свій світ. Зовнішня «бруд» - це відображення «бруду» внутрішньої.

Почніть сприймати навколишній світ як чистий світ. У цьому світі живуть чисті люди, тому що кожна людина - унікальний. У кожного свій світогляд, свій світ. І у мене немає права засуджувати світогляд інших людей. Почніть приймати кожної людини на цій планеті таким, яким він є насправді, як частинку Бога.

Якщо ви хочете жити в чистому і прекрасному світі, то починайте з себе. Робіть чистим свій світ. Очищайте свої думки, свою підсвідому програму поведінки від агресії. З'єднайте зовнішню чистоту (чисте тіло одяг, постіль, чистота в будинку, чистота у відносинах з іншими людьми) з чистотою внутрішньої (чисті помисли). Спілкуючись з іншими людьми, використовуйте чисті помисли і приймайте світогляд інших людей. Кожна людина живе в своєму світі. Поважайте світ іншої людини.

Відчувати свою унікальність, цінність і винятковість в цьому світі. Усвідомити своє призначення. Прагнення до власної досконалості і до досконалості навколишнього світу |  Щоб навколишній світ відповідав моїм вимогам і очікуванням. Бажання змінити навколишній світ
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати