На головну

ОСНОВА МЕТОДУ

1.  I. Що таке діагностування навченості? З перерахованих альтернатив виберіть правильну, обґрунтувавши помилковість інших.
  2.  III. ПІДСТАВИ У капіталістів ДЛЯ КОМПЕНСАЦІЇ
  3.  III. Що називається дидактикою? З наведених відповідей виберіть один правильний, обґрунтувавши помилковість інших.
  4.  IV. Чи можна вважати, що функція управління притаманний. лише окремим методам?
  5.  V. Орієнтовна основа Дії
  6.  V. Орієнтовна основа Дії
  7.  V. Орієнтовна основа Дії

УГОДИ ВИСОКОЇ ІМОВІРНОСТІ (УСПІХУ).

Todd Krueger

Для мене успішна торгова стратегія ґрунтується на торгівлю від рівнів підтримки / опору (S / R), з використанням свічкового об'ємного аналізу паттернів за методикою Wyckoff (WCVA).

Я отримую великі переваги, дотримуючись свого торгового плану, коли торгую від сильних рівнів підтримки / опору. При очікуванні своєї угоди я усуваю основний недолік, властивий невдахам-трейдерам: переторговлю. Сильні рівні S / R також дозволяють мені точно ідентифікувати, де розмістити свою захисну зупинку і зазвичай утримують мене на правильній стороні потоку ордерів.

ОСНОВА МЕТОДУ

WCVA - методологія, яка не має запізнювання, яка використовується для ідентифікації цінової сили / слабкості, коли вони з'являється на графіку. Сінергістичним торгова стратегія виходить при комбінації рівнів S / R з WCVA паттернами. [Див. статтю за січень 2009 "Слідуючи за Розумними Грошима"]

Технічний аналіз надає Вам безліч методів, щоб знайти дійсні рівні S / R. Установка, яку я показую тут, формується, коли стара область цінової підтримки подолана. Ви знаєте, що стара підтримка, коли вона подолана, стає новим рівнем опору. На малюнку 1 Ви бачите, червону лінію, намальовану від свічки, яка сформувала початкову підтримку. Справа кругом виділена області, де лінія підтримки втримала ціну. Як тільки ціна прориває цей рівень, Ви повинні терпляче чекати її підвищення, щоб виявити ознаки слабкості, використовуючи WCVA.

Оскільки Ви очікуєте цінову слабкість на рівні опору, Ваш вибір часу угоди буде бездоганний. У місці, зазначеному на графіку стрілкою, зверніть увагу на форму свічки і значно зменшений торговельний обсяг. У термінології WCVA ця свічка відома як doji, або свічка "виснаження попиту". Вона має на увазі, що розумні гроші йдуть коли ціна піднімається до цього рівня опору. Великі трейдери більше не купують, а без їх купує підтримки, ціна буде падати.

ВХІД

Увійдіть в цю коротку угоду, коли ціна впаде на 1 цент нижче мінмума doji. Додайте захисну зупинку тільки на кілька центів вище лінії опору. У цьому прикладі мінімум doji на 19.12 $, а опір на 19.39 $, таким чином, Ваш вхід був би на рівні 19.11 $, а Ваша зупинка приблизно на 19.41 $. Комбінуючи рівні підтримки / опору з WCVA, Ви можете використовувати надзвичайно вузькі захисні зупинки для угод з високою ймовірністю успіху.

ВИХІД

Відзначте рівень в 50 відсотків відстані від початку свінгу до першого рівня опору і відкладіть його вниз. На графіку це синя пунктирна лінія, приблизно на 18.42 $. Як тільки ціна досягне цього рівня, Ви повинні пересунути свою захисну зупинку вище ціни закриття doji, а потім продовжувати переміщати її в міру зниження ціни, збільшуючи свій прибуток.

Перепрограмування підсвідомості. |  Мета роботи
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати