Головна

Рефлексія.

  1.  Рефлексія.
  2.  Рефлексія.
  3.  Рефлексія.
  4.  Рефлексія.
  5.  Рефлексія.
  6.  Рефлексія.
  7.  Рефлексія.

Сюжетна гра за вибором вихователя.

заняття 4
 читання віршів С. Я. Маршака
 з циклу «Дітки в клітці».
 музично-ритмічні рухи

Інтеграція освітніх областей: «Комунікація», «Читання художньої літератури», «Музика», «Фізична культура».

Види дитячої діяльності: ігрова, комунікативна, музично-художня, читання.

Цілі діяльності педагога:познайомити з яскравими образами тварин у віршах С. Я. Маршака з циклу «Дітки в клітці»; розвивати поетичний слух, пам'ять, увагу, сприйняття, гармонійність рухів під музику; виховувати інтерес до художньої літератури і музичним творам; вчити орієнтуватися в просторі, реагувати на зміну музики, використовувати навички співу.

Плановані результати розвитку інтеграційних якостей дошкільника: бере участь в розмові з ігровим персонажем (горобцем), вітається з ним, проявляє інтерес до участі в спільних грі «Послухай і покажи», з цікавістю слухає новий вірш («Де обідав горобець?» С. Я. Маршака), бере участь в його обговоренні , відповідає на питання за змістом тексту вірша, проявляє емоційну чуйність на доступні віку музичні твори («Мишка» М. Раухвергера, «Діти і вовк» М. Красева), намагається рухатися під музику.

Матеріали та обладнання: вірші С. Маршака з циклу «Дітки в клітці», іграшки тварин або картинки з їх зображенням, іграшка горобець.

Репертуар: «Ведмедик» М. Раухвергера, «Діти і вовк» М. Красева.

зміст
 організованої діяльності дітей

 Бесіда з матрьошкою. |  Організаційний момент.


 Рефлексія. |  Читання віршів. |  Рефлексія. |  Організаційний момент. |  Рефлексія. |  Читання російських народних пісеньок-потешек. |  Проведення гри. |  Рефлексія. |  Організаційний момент. |  Рефлексія. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати