На головну

Я Хронік 20:17 |  Псалом 107: 14 |  Ісайя 59: 19-21 |  Е Коринтян 10: 3-5 |  Ефесян 1: 15-23 |  Е Іоанна 4: 3-4 |  Псалом 123: 2-8 |  Марка 16: 16-18 |  Ісайя 49: 8-10 |  Єзекіїль 34: 27-28 |

Молитва про порятунок і хрещення Святим Духом

1.  V. Хресний хід зі святими мощами
  2.  Подячна єктенія і заамвонній
  3.  У боротьбі з ворогом не слід складати зброї. Про свободу. Тлумачення сну. Ще про боротьбу з духом хули і сумнівів. духівник святителя
  4.  У чому ТВОЯ подяка висловлюється? У молитві, ЧИ, ДО ЯКИХ БОНДАР ЗАКЛИКАВ?
  5.  Зустріч з Внутрішнім Духом
  6.  Глава 12: Чому не всяка молитва святими виповнюється
  7.  Глава 2: Явище святого Нілу Феофану в 1814 році під образі пастуха. Дані Феофану заповіді. Повернення казанка, взятого святим в 1813 році

Отець Небесний, я приходжу до Тебе в ім'я Ісуса. Твоє Слово говорить, що «... Кожен, хто покличе ім'я Господнє, спасеться» (Діяння 2:21). Я закликаю Тебе. Я молюся і прошу Тебе, Ісус, увійди в моє серце і будь Господом мого життя, як написано в Посланні до Римлян 10: 9-10: «Якщо ти устами своїми сповідувати Ісуса Господом і серцем твоїм вірувати, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся». Я роблю це зараз. Я сповідую, що Ісус - Господь, і я вірю в своєму серці, що Бог воскресив Його з мертвих.

Зараз я народжений згори! Я християнин - дитя Всемогутнього Бога! Я врятований! Ще Ти сказав у Своєму Слові: «Отже, якщо ви, бувши злі, потрапите добрі дари своїм дітям давати, скільки ТИМ БІЛЬШЕ Небесний Отець подасть Духа Святого, хто проситиме в Нього» (Від Луки 11:13). Я також прошу Тебе, наповни мене Духом Святим. Дух Святий, піднімися в мені, коли я буду говорити іншими мовами, як Ти даєш мені провіщували (Дії 2: 4).

Почніть прославляти Бога за виконання вас Святим Духом. Вимовляєте ті слова і склади, які ви отримали - не так на своїй рідній мові, а на мові, яке він дав вам Духом Святим. Але для цього ви повинні використовувати свій власний голос. Бог не буде змушувати вас говорити.

Тепер ви є виконаним Духом Святим віруючим. Залишайтеся в благословення, які дав вам Бог, і моліться на інших мовах кожен день. Ви ніколи не будете колишнім!

Знайдіть хорошу церкву, в якій проповідується Слово Боже, і станьте частиною цієї родини, в якій люблять і піклуються про вас і в якій ви любите і піклуєтеся про інших.

Ми повинні бути з'єднані один з одним. Тоді ми станемо сильнішими в Бога. І це є Божим планом для нас.

Софонія 3: 16-17 |  про авторів
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати