На головну

Второзаконня 20: 1,3-4 |  Второзаконня 31: 6, 8 |  Ісайя 41: 10-14 |  Филип'ян 1: 27-28 |  Псалом 90: 3-6 |  Вихід 23: 20-23 |  Я Царств 6: 16-17 |  Псалом 102: 20-22 |  Дії 12: 5-11 |  Євреям 1: 13-14 |

Буття 22: 17-18

1.  I. МАРСЕЛЬ. Прибуття
  2.  Буття і час
  3.  Буття і історія
  4.  БУТТЯ і просвітлення
  5.  БУТТЯ І СВІДОМІСТЬ
  6.  буття людини

Синодальний - Я, благословляючи, благословлю тебе, і, множачи, помножу насіння твоє, немов зорі на небі і як пісок на березі моря; І потомство твоє містами ворогів своїх; І благословляться в потомстві твоїм усі народи землі за те, що ти послухав Мого.

К'ІНВ - Благословляючи, Я благословлю тебе, і, множачи, Я помножу твоїх нащадків, немов зорі на небі і як пісок, що на березі моря; і твої нащадки оволодіють вратами ворогів своїх. У твоєму сімені всі народи землі будуть благословенні, бо ти послухався Мого голосу.

Розширений - У благословенні Я благословлю тебе, і в множенні Я помножу твоїх нащадків, немов зорі на небі і як пісок на березі моря. Твоє Насіння (Спадкоємець) опанує воротами Його ворогів, і в твоєму Семені [Христі] всі народи землі будуть благословенні і будуть [Їм] благословляти себе, тому що ти почув і був слухняний Моєму голосу.

Моффатт- Я точно благословлю тебе,Я точно зроблю твоїх нащадків численними, як зірки на небі і як пісок на березі моря; твої нащадки завоюють володіння ворогів своїх, і пса народи будуть шукати благословення, яке у них, - і все тому, що ти послухався Мого слова.

НМВ - Я точно благословлю тебе і зроблю твоїх нащадків численними, як зірки на небі і як пісок на березі моря. Твої нащадки оволодіють містами своїх ворогів, і через твого нащадка все народи землі будуть благословенні, бо ти послухався Мене.

глава 8 |  Псалом 102: 13,17-18
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати