Головна

Псалом 17: 28-34

  1.  Волають праведні, і Господь чує, і з усіх утисків їхніх позбавляє їх. Псалом 33:18
  2.  Мене поклич в день недолі, Я врятую тебе, і ти прославиш Мене. Псалом 49:15
  3.  Псалом 102: 1-4
  4.  Псалом 102: 13,17-18
  5.  Псалом 102: 20-22
  6.  Псалом 107: 14
  7.  Псалом 120

Синодальний - Із біди Ти спасаєш, а очі зухвалі принижуєш. Ти світиш мого світильника, Господь; Бог мій, освітлює Він мою темряву. З Тобою поб'ю я ворожого, з Богом моїм Я йду на стіну. Бог! - Непорочна дорога Його, слово Господнє очищене, щит Він для всіх, хто вдається до Нього. Бо хто Бог, окрім Господа? І хто скеля, крім нашого Бога? Бог підперізує мене силою і дорогу мою вірний шлях.

Робить ноги мої, як оленячі, і на висотах моїх ставить мене.

ПКІ - Ти врятуєш пригноблених людей, але принизити пихаті погляди. Ти запалює мою свічку; Господь мій Бог освітить мою темряву. Тому що з Тобою я прорвався крізь військо, з моїм Богом перестрибнув стіну. Що до Бога, Його шлях досконалий: слово Господа надійно, Він - щит для тих, хто сподівається на Нього. Тому що хто Бог, окрім Господа? і хто є скеля, крім нашого Бога? Саме Бог підперізує мене силою і робить мій шлях досконалим. Він робить мої ноги, мов у лані, і ставить мене на моїх вустах.

Розширений - Ти рятуєш пригноблених і смиренних людей, але принизити пихаті погляди. Ти змушуєш мій світильник горіти і сяяти; Господь мій Бог освітлює мою темряву. Тому що з Тобою я можу прорватися крізь військо, і з моїм Богом перестрибнути стіну. Що до Бога, Його шлях досконалий! Слово Господа перевірено і надійно, Він - щит для всіх тих, хто спасеться в Ньому і вважає своє сподівання на Нього. Тому що хто Бог, окрім Господа? Або хто є скеля, крім нашого Бога, Бога, Який підперізує мене силою і робить мій шлях досконалим? Він робить мої ноги, мов у лані [здатні стояти твердо або просуватися вперед на небезпечних висотах випробувань і бід]; Він безпечно ставить мене на моїх вустах.

Моффатт - Смиренних Ти піднестися, але тих, хто пишається Ти принизити. Ти, о, Вічний, запалиш мій світильник, мій Бог, ти змусиш мою темряву сяяти; з Твоєї допомогою я можу протистояти війську, з Божою поміччю я можу перестрибнути стіну. Бог непомильний в Своїх шляхах, обітниці Вічного надійні й правдиві Він захищає всіх, хто ховається в Ньому. Тому що хто Бог, крім Вічного? І хто твердий, крім нашого Бога? - Бога, Який підперізує мене силою і розчищає шлях для мене. Він робить мене моторним, як оленя, і ставить мене на висоті.

НMB - Ти рятуєш смиренних, але принижуєш тих, чиї очі горді. Ти, о, Господь, зберігаєш мій світильник палаючим; мій Бог перетворює мою темряву в світло. З Твоєї допомогою я можу йти проти війська; з моїм Богом я можу зійти на стіну. Що до Бога, Його шлях досконалий; слово Господа без вади. Він - щит для тих, хто ховається в Ньому. Тому що хто Бог, окрім Господа? І хто є Скала, крім нашого Бога? Саме Бог наділяє мене силою і робить мій шлях досконалим. Він робить мої ноги, мов у лані; Він робить мене здатним стояти на висотах.

 Псалом 120 |  Псалом 127: 1-2


 Одкровення 12: 10-11 |  Дії 5: 24-29 |  Волають праведні, і Господь чує, і з усіх утисків їхніх позбавляє їх. Псалом 33:18 |  Галатів 3: 6-7, 27 |  Євреїв 11: 7 |  глава 5 |  Я Царств 11:38 |  Притчі 4: 4-6 |  Луки 6: 47-48 |  Псалом 22 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати