Головна

Ні в якому разі не можна руйнувати цілісність сирих харчових продуктів |  Як народжуються хвороби |  Привчати новонародженого до страв - найгірше з злочинів |  Біологи - блюдопоклоннікі повинні довести, що природа помилилася, чи не піднісши нам їжу у вареному вигляді |  Дитина інстинктивно відвертається від вареної їжі, яка буває приємна лише харчового наркоману так само, як опіум здається приємним лікарського наркоману |  Практика сироїдіння в моїй родині |  Є результатом стравоманів |  Під поняттям дієти повинно трактуватись тільки природне натуральне харчування |  Споживання штучних вітамінів і мінеральних солей повинно бути припинено |  Можна пізнати лише дослідним шляхом |

Говорити правду - не гріх

1.  Опікуна правди, що скаржиться про своє впадінні в неправду
  2.  В якому сенсі можна говорити про управління конфліктом; фази врегулювання конфлікту
  3.  Валаама велено говорити тільки слова Божі.
  4.  Ви почали говорити про високу реактогенність вакцини. Розкажіть докладніше про ускладнення щеплення проти коклюшу.
  5.  Говорити в ній може тільки настоятель або той, кому він сам запропонує говорити.
  6.  ГОВОРИТИ ПРО ЛЮДЕЙ? ТАК, АЛЕ ГОВОРИТИ ТІЛЬКИ ХОРОШИЙ
  7.  ГОВОРИТИ ПРАВДУ

Деякі люди звинувачують мене в дуже гострому мовою. Коли я називаю людей - прихильників вареної їжі - вбивцями і злочинцями, щось не роблю злочину; я просто-напросто називаю речі своїми іменами і кажу правду, може навіть гірку для деяких. Коли мати кладе в рот своїй дитині гарячу їжу своїми турботливими руками, вона руйнує органи тіла і веде його до хвороби і смерті. Коли лікар прописує спеціальну "живильне" і "легко засвоювану" дієту для хворої дитини з додаванням різних таблеток і штучних вітамінів, забороняючи йому овочі та фрукти, він робить ще більший злочин.

Кожен день я спостерігаю, як за дивною іронією долі слабкі, хворі люди позбавляються тих самих найнеобхідніших для них речовин, через відсутність яких і відбулося захворювання, і навпаки, харчуються тими продуктами, які є причиною всіх їх розладів. Мільйонами життів заплатило людство за цю фатальну помилку. Люди, які усвідомили повністю глибину цієї трагедії, не можуть залишатися холодними і байдужими.

Науково-дослідні інститути та відповідальні органи держави не повинні відкладати розгляд проблеми сироїдіння |  Перешкоджають руйнуванню сирих матеріалів
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати