На головну

ЧАСТИНА I |  ОЗНАКИ ПСИХІЧНОГО НАПАДУ |  АНАЛІЗ ПРИРОДИ ПСИХІЧНОГО НАПАДУ |  ПРИКЛАД СУЧАСНОГО ЧАКЛУНСТВА |  ПРОЕКЦІЯ ЕФІРНОГО ТІЛА |  Глава 7. Патологічні контакти з нелюдськими сутностями 2 сторінка |  Глава 7. Патологічні контакти з нелюдськими сутностями 3 сторінка |  Глава 7. Патологічні контакти з нелюдськими сутностями 4 сторінка |  Глава 7. Патологічні контакти з нелюдськими сутностями 5 сторінка |  Глава 7. Патологічні контакти з нелюдськими сутностями 6 сторінка |

Глава 6. Переслідування

1.  Видача особи для кримінального переслідування або виконання вироку.
  2.  Ігри переслідування - ухилення і їх алгоритми
  3.  ЯК ВЕСТИ СЕБЕ В РАЗІ СЕКСУАЛЬНОГО ПЕРЕСЛІДУВАННЯ
  4.  Підстави, умови і процесуальний порядок закриття кримінальної справи (кримінального переслідування).
  5.  Співпраця в сфері кримінального переслідування.

Втручання душ, прикутих до Землі - Випадок померлого п'яниці, який вселявся в свою дружину - Випадки з померлим коханцем, який викликав астральні проекції у своєї нареченої - Ментальне поле - Приклад страху на сцені - Випадок переслідування з боку поля, залишеного живим п'яницею - Як розрізнити поля і сутності - переслідування з боку божевільних самогубці - Феномени, пов'язані зі випадків переслідування з боку Чорного оккультиста - Вампиризм - Привиди - Спалахи вогню - Метод залагодження ситуації - Її подальше роз'яснення - Сили, викликані ритуальною магією - Їх вплив на випадкових відвідувачів - Сили, викликані християнськими обрядами - Переслідування в будинках священиків - Предмети, намагнетізірованние допомогою церемоніалу - Інцидент з освяченими хрестами - Підозрілі антикварні речі - Інцидент з вівтарем в підвалі Британського Музею - Різновиди полів в різних залах Британського Музею - Закляття, пов'язане з мумією - Повага до священних предметів іншої віри - Будди в секті Дугпа - Інцидент в зв'язку зі статуєю Будди - Шкідливі мислеформи, що повертаються до свого відправнику - Галюцинації схиблених обумовлені посланими думкоформа

Існують два види переслідувань, які необхідно розглянути: ті, які обумовлені деякою развоплощенію душею, що втручається в справи певної особистості; і ті, які викликані умовами, які панують у деякому місці і впливають на будь-яку досить сенситивну особистість, що потрапила з волі випадку в це місце. Несенсітівная особистість зазвичай несприйнятлива до них, крім випадків виняткового і особливо сильного впливу. Щоб сприймати переслідування, необхідно, як правило, мати хоча б в деякій мірі психічним (медіумічного) складом; саме з цієї причини діти, кельти і кольорові раси нерідко сильно страждають від втручання переслідувань, а флегматичний нордичний тип порівняно несприйнятливий до них, як і - в меншій мірі - матеріалістичні, живі і скептичні романські народи.

Розглянемо спочатку питання про втручання развоплощенних душ, Зверніть увагу, що я використовую термін «втручання», а не «напад». Занепокоєння не обов'язково є нападом, - не більше, ніж поганими намірами пояснюється поведінка потопаючу людину, який чіпляється за свого рятівника і захоплює його вниз. Сутність, що заподіює занепокоєння, може бути душею, яка сама перебуває в сум'ятті на Внутрішніх Планах, незнайома з потойбічним існуванням і тому не розуміє, якої шкоди вона приносить, так відчайдушно чіпляючись за живих. Саме з цієї причини широкого поширення спіритуалізму має велике значення, так як воно дозволяє зменшити розрив між цим світом і тим.

У міру набуття досвіду я все більше схиляюся до думки, що умисне заподіяння шкоди - рідкість; однак це панічний чіпляння за живих зустрічається нерідко і пояснює, чому залишився в живих член пари іноді проходить через дуже неприємний досвід після смерті свого партнера. Бувають випадки, хоча і рідше, коли душа, що володіє деякими окультними знаннями, але сильно прив'язана до Землі своїми чуттєвими бажаннями, користується своєрідною формою контактів, щоб задовольнити ці бажання за посередництвом фізичного тіла іншої людини. У окультної і спіритичної літературі є чимало прикладів обох типів астрального втручання, проте оскільки я обмежуюся випадками зі свого досвіду, я не буду приводити ці приклади, а обмежуся посиланням на перелік відповідної літератури.

Одна з моїх знайомих втратила свого чоловіка, який помер після тривалої хвороби. Вона була сильно прив'язана до нього, хоча багато її знайомі вважали, що вона була рада позбавитися від нього, так як він багато років сильно пив і в кінці кінців помер від хвороби, під час якої його тривалий час підтримували відрами морфію. У нього був дуже злий до егоїстичний крав, і він так і помер нерозкаяним. Однак вона під час його останньої хвороби, коли він був прикутий до ліжка і більше не міг творити зла, зробила його своїм кумиром. Коли він помер, вона благополучно справила його в ранг сімейного святого. Вона цікавилася окультизмом і мала звичку займатися медитацією і закликати Вчителів. Всупереч всім радам не робити цього, вона спробувала вступити і вступила в психічний контакт зі своїм чоловіком, викликаючи його як свого керівника. Як і багато інших людей чуттєвого складу, він, кілька днів перебуваючи при смерті, відчайдушно і чіплявся за життя. На щастя для всіх зацікавлених осіб її вдалося умовити кремувати його останки, однак незважаючи на всі наполягання, вона забрала все його речі з лікарні, де він помер, перенесла їх у свою спальню і спорудила невеликий вівтар навколо його фотографії, яку використовувала в якості об'єкта своїх медитацій.

Остання хвороба її чоловіка була тривалою і важкою, і вона сиділа на іншому кінці телефонного дроту в стані постійного неспокою кілька тижнів. Однак фізичного навантаження не було, тому не було ніяких реальних причин для серйозного розладу, який зазвичай настає після зняття напруги. Незабаром всі помітили, що вона, раніше мала м'який і миролюбний характер, поступово почала змінюватися і в результаті стала не тільки характером, але і виразом обличчя схожим на свого покійного чоловіка. Потім відбулася цікава річ. Її чоловік помер від запалення в хребті, яке не завдавало болю в місці захворювання, але викликало сильний біль в нервах, що виходили з ураженої ділянки хребта, так що болі відчувалися в руках і передпліччях, сильніші на одній стороні тіла, ніж на інший. У цій леді розвинувся важкий неврит, який точно відповідав розподілу симптомів у її покійного чоловіка.

Інший показовий випадок стався з міс Е., нареченого якої вбили на війні. Про це вона пише у листі, адресованому людині, з яким вона консультувалася з приводу своєї проблеми: "Я змогла оговтатися від втрати через деякий час, але шість місяців по тому, зазнала нервовий зрив, і з того часу мої нерви стали пустувати. В останні два місяці у мене відбувалися дуже дивні переживання, що викликали у мене сильну розгубленість і зробили мене непрацездатною. Це відбувалося тільки вночі і ні разу не траплялося днях. Після того, як я влаштовувалася спати, я виявляла, що моє тіло поступово втрачає всі відчуття; було таке почуття, ніби я повільно оцепеневает (не знаю, як це можна описати інакше). у цьому стані я іноді могла піднятися і подолати його, але мені не завжди вдавалося зробити це. Мої зусилля піднятися часто виявляються марними, і хоча я перебуваю в повній свідомості , я відчуваю себе нездатною рухатися або покликати кого-небудь. Зазвичай після цього я поринаю в щось подібне до сну. я відчуваю багато різних переживань. Іноді я відвідую незнайомі місця і розмовляю з невідомими мені людьми. Іноді мої переживання невимовно прекрасні, іноді мені загрожує небезпека потонути або розбитися, але в цих випадках я завжди піднімаюся в повітря і подорожую, як мені здається, за багато миль. Іноді я відчуваю, що я просто літаю в повітрі. Скільки часу триває ця дрімота, я не можу сказати. Однак, коли я прокидаюся, деякий час мені дуже важко рухатися; але поступово до мене повертається здатність рухатися, і після відчуття печіння в кінцівках я піднімаюся, звичайно відчуваючи себе дуже втомленою і розбитою. Іноді від цього дивного досвіду я відчуваю себе анітрохи не гірше. Але все це підриває моє здоров'я і благополуччя, і хорошого в цьому мало ".

У бесіді при зустрічі вона доповнила те, що написала в листі, і сказала, що під час описаних нею переживань хтось - на її думку, це був її наречений - намагався перешкодити їй повернутися після цих нічних пригод назад в тіло.

Цей випадок повністю прояснився за тиждень телепатичного обробки. Нотатки про спосіб, яким була виконана ця робота, становлять значний інтерес: "Обробки була піддана не тільки пацієнтка, а й сутність, яку завдають неприємності. Вона полягала в тому, що одержателя звільнили від плану, на якому він діяв, і допомогли йому піднестися вгору , що і дало свободу його жертві ".

У разі іншого типу переслідувань - тих, коли фокусом Прояви є якесь місце, а не особлива особистість, - ми повинні усвідомлювати різницю між прикутою до Землі сутністю, яка залишається прив'язаною до певного місця, і думки-полем, яке залишається після того, як там мало місце переживання бурхливих емоцій.

Розглянемо спочатку питання про уявної атмосфері, щодо якої я можу привести дуже яскравий приклад. Моя подруга, студентка школи драматичного мистецтва, консультувалася зі мною з приводу одного страху, який залишив у неї постійну боязнь щодо його повторення. Вона була досвідченою студенткою, фактично, наставником учнів, і отримувала додаткові уроки від керівника школи. Коли вона одного разу ввечері прийшла на свій урок, її вчитель якраз закінчив прийом іспитів у студентів молодших курсів з ораторського мистецтва. Вона вийшла на сцену і, зупинившись біля невеликого столу, який був встановлений для екзаменатора, почала декламувати текст, заданий їй в якості уроку. У неї не було ніяких причин дли нервозності, як уже згадувалося, вона була досвідченим оратором, і це був самий пересічний урок вона зазвичай ніколи не нервувала і не переживала за себе. Як тільки вона спробувала почати, то зазнала повне спустошення: "я стояла як в правці нездатна вимовити слова". Невелика підказка незабаром вивела її з цього стану, проте вона пережила небезпечний напад страху зчепи, який засмутив її нерви.

З психологічної точки зору пояснення довго шукати не доводиться. Вона стояла в ментальному полі, створеному поруч дівчат, сходи на ці підмостки для іспиту. Від цього випробування залежала їхня доля, тому всі вони дуже нервували. Будучи досить сенситивной, вона зазнавала впливу цієї атмосфери, яка індукувати в ній аналогічне розумовий стан за допомогою так званої "симпатичної індукції" - феномена, добре відомого електротехніці і акустиці, але до рівній мірі зустрічає і в психології. Безсумнівно, нещасні екзаменованих самі заражали один одного, цілком можливо, що розгубленість перед мікрофоном, так добре знайома дикторам радіо, викликається ментальним полем, створеним поруч нервувати людей, які стояли на тому ж місці.

У зв'язку з цим може бути цікавий і мій власний досвід. Я зняла однокімнатну квартиру в гуртожитку, і, як тільки приходила туди, мене охоплювала найсильніша депресія. Я зазвичай не схильна до меланхолії і, як правило, перебуваю в бадьорому настрої, але як тільки я входила в цю кімнату, світлу і приємну, на мене опускалося похмурий настрій, яке тугий же розсіюється, варто було мені вийти з неї в їдальню або на вулицю . Незабаром я зрозуміла, що з цим щось потрібно робити і навела довідки про історію цієї кімнати. Мені розповіли, що раніше вона служила спальнею господаря будинку, який сильно пив і став банкрутом. Цікаво, що п'яниці і наркомани створюють дуже погану психологічну атмосферу, в той час як сусідство звичайного кримінальника, навіть дуже злобного, не так шкідливо, і його поле швидко розсіюється.

У цих двох випадках не було питання про те, яка тут замішана сутність - втілена або развоплощенію; тут була лише неприємна ментальна атмосфера, породжена якоюсь сильною хворобливою емоцією, яка проявлялася даному місці протягом тривалого про час. Така концентрація, якщо вона дуже сильна, може тягнутися дуже довгий час. Будинки, в яких відбувалася ця концентрація психічної енергії, можуть бути зруйновані і на їх місці побудовані нові, а сила її впливу залишиться, подібно попередньої експозиції на фотопластинці, і буде впливати на сенситивних людей. При цьому несенсітівним людям вона може не заподіяти ніякої шкоди.

Нелегко визначити, чи обумовлено розлад тільки полем або сюди замішана також якась сутність, прикута до Землі. Якщо така існує, то вона рано чи пізно зазвичай стає видимою. Більш того, вона зазвичай чутна і відчутна. Однак ця ознака не обов'язково вказує наявність організованої сутності. Мені відомий випадок з квартирою, яка спочатку використовувалася в якості ложі для ритуальних присвят, а потім, після переїзду ложі, була перероблена в кабінет і дві спальні. Ці спальні практично були непридатні для житла через відбувалися ночами шумів - тріска, ударів і стукотів. В даному випадку не було причини підозрювати наявність якоїсь суті, так як ритуали були визивательнимі і їх вплив не було поганим. Це була просто сила в стані збудження. Тут занепокоєння доставляв чисто фізичний шум, як я можу засвідчити сама, бо я там спала (точніше, намагалася спати).

Якщо привид видно, то його можна також і чути, так як форма може бути видимою тільки в тому випадку, коли вона досить матеріальна, т. Е. Містить в своєму складі хоча б трохи ектоплазми, а ектоплазма здатна викликати деякі силові дії на фізичному плані . Якщо ми бачимо і чуємо примари, то можемо бути впевнені, що це - справжнє переслідування. Якщо ми його бачимо, але не чуємо, то, можливо, справа в тому, що особистість з психічними (медіуміческімі) нахилами сприймає образи, відображені в ефірі, цієї фотоплатівці Природи, і присутність якоїсь суті тут ні при чому. Коли ми чуємо якийсь безлад, але нічого не бачимо, це може бути обумовлено астральними силами, наведеними в дію ритуальною магією, які продовжують діяти деякий час після припинення запустив їх імпульсу. Ці прояви можуть бути абсолютно нешкідливими, не рахуючи того, що вони, подібно до плескають кватирці, заважають спати. З іншого боку, якщо виконувалися могутні визивательние ритуали і не було виконано належне очищення атмосфери, то можуть виникнути серйозні порушення, і вся ситуація буде надзвичайно неприємною.

Знову звернемося до прикладів для пояснення цієї проблеми. Як на приклад неритуального переслідування я можу послатися на випадок однієї моєї подруги, яка оселилася в кварталі сучасних особняків. З самого початку вона почуття вала себе там нещасної, а з плином часу її пригнічення і страждання посилювалося. Увійшовши одного разу ввечері в сутінках в свою вітальню, вона побачила в напівтемряві людини, що стоїть спиною до кімнати і пильно дивився у вікно. Вона включила світло і побачила, що там нікого немає. Кілька разів її покоївка бачила, як хтось йшов по коридору до цієї кімнаті Більш того, двері в хол мала звичай відкриватися сама по собі.

Депресія моєї подруги поглиблювалася, поки нарешті, стоячи один раз у вікна вітальні, вона відчула раптовий імпульс викинутися з нього. Туг вона зрозуміла, що справа набула серйозний оборот, і його не поправлять пігулки і уїкенд на березі моря. Будучи оккультісткой, вона здогадалася, які події творилися у неї в квартирі, і взялася за розслідування історії кварталу, в якому був побудований цей блок сучасних особняків. Вона дізналася, що раніше тут знаходився старий будинок для божевільних, який користувався зловісною репутацією. Фігура, яку бачила вона і її служниці, ймовірно, була примарою якогось нещасного пацієнта, який успішно здійснив свій намір на місці, відповідному розташуванню її кімнати. Жахливі емоційні сили, породжені його думками і заключним актом відчаю, так би мовити, залишили відбиток в атмосфері і вселяли їй думки про самогубство, точно так же, як поганий настрій або пригніченість нашого компаньйона викликає подібне настрій і у нас, навіть якщо ніхто не вимовляє ні слова.

Інший випадок з області мого досвіду, хоча і не відноситься до мене особисто, представляє великий інтерес в тому відношенні, що в ньому поєднується приклад явного переслідування з боку привиди з прикладом вампіризму.

Одного разу я була радником одного ментального цілителя, який зустрівся з дуже цікавим випадком. Кілька філантропічних налаштованих людей зібрали кошти на покупку будинку для покинутих дітей. Був придбаний відповідний будинок на околиці села недалеко від Лондона. Будинок обійшовся дешево і дуже їм сподобався.

Незабаром, проте, їх почали турбувати деякі дуже дивні явища, а також незрозумілі захворювання і напади серед дітей. Одна дитина навіть помер, і його смерть так і залишилася загадковою. Потім одна з нянь, ірландська дівчина, теж стала схильна до цього. Кельти, як відомо, сприйнятливі до психічних впливів і перші піддаються їм. Слід звернути увагу, що першими жертвами нападу стали діти, так як їх опірність нижче, ніж у дорослих; а потім йому піддалася найбільш сенситивная з дорослих - ірландська кельтка.

У кількох випадках було чути звук під'їжджають вози з конем, але коли служниця підходила до дверей, щоб відчинити їх, там нікого не було видно. Незабаром привид став ще більш енергійним і почав перекидати вугілля в сараї з боку в бік. За ніч він таким чином переміщував кілька тонн вугілля; мешканці будинку тремтіли від страху в своїх ліжках, коли брили вугілля переверталися і грюкали в бункерах. Причин цього явища я пояснити не можу. У кількох випадках різні люди бачили незнайому людину, що перетинає хол, і негайно після цього діти хворіли. Нарешті, на додаток до інших неприємностей, по всьому будинку стали з'являтися спалахи загадкового вогню. Кошик чистої білизни в кімнаті виявилася у вогні. Виявили тління фіранок. Тим часом нещасної ірландської няні стало ще гірше, вона була дуже слабкою, лежала в ліжку і швидко сходила з розуму.

Було природно припустити, що всі ці витівки влаштовує який-небудь злісний або божевільна людина, однак важко було зрозуміти, навіщо комусь було потрібно і як би він зміг переносити протягом ночі величезна кількість вугілля. Керуюча цим будинком цікавилася ментальним зціленням і досить знала про окультну стороні речей, тому вона зрозуміла, що в будинку відбувається щось аномальне. Вона консультувалася з ментальної цінителькам, а та, в свою чергу, проконсультувалася зі мною. Я поставила психічний діагноз цього випадку і повідомила їй, що, на мою думку, в будинку раніше жила людина, що володіє окультними знаннями. Будучи прихильником Лівого Шляху, він міцно противився вготованого йому після смерті фізичного тіла Чистилищу; він підтримував себе в проміжному стані прикутого до земної сфері, черпаючи життєві сили з нещасних дітей, і одного з них довів до смерті, вичерпавши з нього занадто багато сил.

Працюючи на основі цієї гіпотези, цілителька вирішила застосувати до даного випадку "видаляє обробку". Само собою зрозуміло, що служать вдома не були присвячені в цей задум Результатом обробки було негайне припинення проявів. Діти більше не страждали нападами, і няня-ірландка швидко поправилася. Потім керуючої розповіли про гіпотезу, на основі якої ми діяли. Вона дуже зацікавилася і почала наводити довідки в селі про історію цього будинку. Вона дізналася, що будинок користувався поганою репутацією саме через переслідування, тому він так дешево і продавався. Виявилося, що жоден мешканець не міг тут довго залишатися, всіх осягали загадкові виснажливі захворювання. З'ясувалося також, що близько шістдесяти років тому в будинку довго жив людина, на якого його сусіди дивилися з підозрою як ексцентричну і таємничу особистість. Говорили, що він був зайнятий якимись дослідженнями в своїй лабораторії, в яку нікому не дозволялось входити і в якій він працював ночами, цікаво відзначити, що ні ментальна цілителька, ні я сама ніколи не бували ні в цьому будинку, ні в радіусі двадцяти миль від нього; це показує, що невидимими силами можна маніпулювати і на відстані.

Останній приклад, взятий з "Сповіді Алістера Кроулі", покаже характер переслідувань, обумовлених церемоніальною магією, в якій покликані сили не були розсіяні належним чином.

"Демони, пов'язані з Абрамеліна, не чекають, щоб їх закликали, вони є непрошеними.

Одного вечора Джонс і я вийшли пообідати. Проходячи повз Білого Храму, я помітив, що клямка його циліндричного замка була замикатися. Я потягнув двері на себе і переконався в тому, що двері не замкнені. Коли ми вийшли звідти, ми помітили тіні на ступенях; вся атмосфера вібрувала від сил, з якими ми працювали (ми намагалися скондесувати їх в відчутні образи). Коли ми повернулися назад, ніщо вже не порушувало спокою квартири, але двері Храму були розчинені, меблі розкидана, а деякі символи валялися по всій кімнаті. Ми навели порядок і потім помітили, що навколо головної кімнати витають майже в нескінченній процесії полуматеріальние суті ".

"Коли я врешті-решт покинув свою квартиру, переїжджаючи до Шотландії, виявилося, що дзеркала занадто великі і винести їх можна тільки через Чорний Храм. Зрозуміло, він був повністю демонтований ще перед приїздом робітників. Проте атмосфера залишилася, і двоє з них через кілька годин вийшли з ладу. до речі, майже протягом тижня можна було чути про те, що випадкові відвідувачі непритомніли або відчували напади запаморочення і судоми на сходах. Минуло багато часу, перш ніж ці кімнати були знову здано в оренду. Люди інстинктивно відчували присутність чогось моторошного ".

Всім психіки добре відомо, що місця древніх храмів, де проводилися ритуали містерій, заряджені постійної і потужною психічною силою. Ця сила не обов'язково шкідлива, але вона надає сильну стимулюючу дію на психічні центри і збуджує підсвідомі сили, а оскільки більшість цивілізованих людей страждає в лікарні чи меншою мірою від того, що Фрейд називає «придушення», то таке порушення підсвідомості виробляє відчутті глибокого розладу. Нам не слід прямо приписувати шкідливі впливи якого-небудь місця або людині, яка викликає у вас дискомфорт; справа може бути лише в тому, що наше рівновагу порушує психічна сила має більшу напругу, ніж те, до якого ми звикли.

Землі, колись зайняті ліквідованими під час гонінь в епоху Реформації монастирями, також нерідко є осередком психічних сил. Груповий розум релігійної громади - щось дуже могутнє, і якщо він виведений з рівноваги загальної емоцією її членів, то вивільняється таким чином сила нескоро розсіюється. Більш того, ченці, присвячені в таїнства Ісуса, не схильні залишати добрі побажання тим, кому заманеться розграбувати їх священні місця. Постійно доводиться чути, що на тих, хто нажився на захопленні церковних земель, лягає прокляття. Це дуже добре відомо і не потребує обговорення в даній книзі.

Однак у зв'язку з церковним могутністю є ще одна річ, яка, мабуть, не настільки добре відома, - часті психічні події, пов'язані з будинком (або посадою) священиків. Займаючись розпитуваннями серед друзів і колег в зв'язку з дослідженнями, які лягли в основу цієї книги, я була здивована тим, як часто вдома священиків згадуються в зв'язку з феноменами, про які я розповідаю.

Ритуали церкви, звичайно, є церемоніальною магією, що визнає навіть такий ортодоксальний авторитет, як Евелін Андерхилл. Рядовий служитель церкві не обізнаний а техніці окультизму, тому він мало або взагалі не розуміє, що робить. Отже, те, які впливи він закликає на вівтар і які сили витягує звідти, підлягає особливому розгляду в кожному окремому випадку. Людина, чия свідомість екзальтовано ритуалом, і який не знає, як закритий свою ауру і повернутися до нормального стану, легко доступний для психічного вторгнення.

Предмети, пов'язані з будь-яким різновидом церемоніальних операцій, завжди сильно заряджені магнетизмом і тісно пов'язані з силою, для служіння якій їх вживають. Я пам'ятаю, багато років тому, коли я мала слабким знанням окультизму і взагалі не претендувала на псіхізм, дві мої подруги і я бавилися, розглядаючи дрібнички один одного. виявила у одній з них чарівний аметистовий хрестик і вигукнула:

"З ним пов'язано щось незвичайне, відчувається, він наче живий".

"Цей хрестик подарували мені в день мого першого причастя, - відповіла моя подруга, - раніше це був нагрудний хрест єпископа".

Її сестра дуже зацікавилася, негайно вручила мені свою скриньку з коштовностями і попросила, щоб я теж вибрала хрестик її першого причастя. Вони з сестрою були католичка, і ці хрести, подаровані їм з нагоди конфірмації, були спеціально освячені в церкві. Мені здалося дуже цікавим, що з трьох-чотирьох інкрустованих хрестиків я вибрала один, який на дотик здавався теплим, живим і зарядженим електрикою. Я простягнула цей хрестик їй і сказала: "Ось твій хрест причащання". Так воно і виявилося.

Я пам'ятаю, як одного разу, будучи ще дівчиною, підібрала вмираючого гайвороння: він кілька хвилин лежав нерухомо на моїх колінах, а потім здригнувся і помер. Я ніколи раніше не бачила смерті, але не потребувала нічиїх роз'ясненнях, щоб зрозуміти, що я бачу. «Відчуття» від цієї істоти було до і після агонії різним. Відчуття від магнетизувати і немагнетізірованного хрестів я можу порівняти тільки з різницею між живою і мертвою птицею.

Однак християнство - не єдина релігія, яка може магнетизувати свої церемоніальні атрибути. Існують і інші ритуальні релігії, причому деякі з них нижче якістю. Ми повинні дотримуватися великої обережності, перш ніж помістити в своїй квартирі у вигляді прикраси предмети, які можуть бути пов'язані з культом, природа яких нам не відома. Багато з них, звичайно, є підробкою, сфабрикованою з метою наживи; але справжня антикварна річ - інша справа.

Одного разу я зіткнулася з таким випадком в Британському Музеї. Я оглядала кімнату в підвалі, в якій містилася колекція гіпсових зліпків зі знаменитих античних статуй (оригінали яких перебували десь у іншому місці). Раптово відчувши сильний магнетизм, я повернулася в ту сторону і побачила невеликий вівтар. Прочитавши напис, я переконалася, що це була не копія, а оригінал. Дуже цікава перевірка псіхізма - випробування полем різних залів Британського Музею. Благотворний і заспокійливий спокій Буддійського Залу створює незабутнє враження. Атмосфера довгого етнологічні Залу викликає бажання бігти звідти якомога швидше. Єгипетський Зал розчаровує, у всякому разі мене, мумії виглядають ні злісними, ні добрими, а просто цинічними. Може бути, у мене з'явилися б інші відчуття, якби я провела серед них ніч. Магнетизм, розсіюється протягом дня, накопичується знову в нічній тиші і темряві. Пам'ятаю, як я відвідала Стоунхендж в натовпі туристів і серед скупчення туристичних автобусів думала про те, що слава цього місця канула в минуле; однак було зовсім інше відчуття, коли я відвідала його в безлюдний сумовитий весняний день після його довгого зимового самотності. Він зарядився знову і був грізним і величним. Тому я не наважуюся сказати, що якщо між муміями і мною нічого не сталося, коли я була в Британському Музеї, то їх репутація бездоганна. Коли відкрили гробницю Тутанхамона, я сказала, що якщо закляття мумії не спрацює, то я втрачу віру в окультизм. Всі ми знаємо, як воно спрацювало, навіть в третьому і четвертому поколінні. Жоден романіст, запозичують свої уявлення про Стародавньому Єгипті з статей в енциклопедіях і деяких фотографій, не наважився б так далеко протягнути ланцюжок збігів.

Єгиптяни надавали великого значення збереженню фізичного тіла. Гробниці великих людей, як відомо, захищалися за допомогою так званих «заклинань», а могутність і масштаби єгипетської магії - це речі, про які дуже мало хто знає. Сучасний учень окультизму буде вражений, прочитавши твори Ямвлиха про єгипетських містерій.

Однак в більшості випадків покупцеві єгипетських старожитностей нема чого боятися: найгірше, що розкривається в результаті їх психічного обстеження, це бачення розмов робітників, які виготовляли їх. Втім, я чула про один чудовому психометрической дослідженні якоїсь мумії, а коли її потім розповили, то вона виявилася набитою французькими газетами недавніх років!

Мене завжди тішило обурення єгиптологів проти грабіжників гробниць. Зрештою, яка різниця між тими і іншими відвідувачами гробниць, хіба що одні працюють вночі, а інші - днем? З точки зору людей, які зробили гробницю і нічого не пошкодували для забезпечення недоторканності збереження спокою померлих, нічні грабіжники були б краще, так як вони просто грабують, а не роздягають і виставляють оголені тіла на загальний огляд. Нещодавно було піднято великий шум, коли в одному церковному подвір'ї було переміщено кілька могил, щоб звільнити місце для монумента, призначеного прикрасити могилу одного знаменитого громадського діяча. Навіть люди, чиї релігійні почуття не були вражені цим святотатством, вважали, що це погано пахне. Але нікому не спало на думку запропонувати зняти похоронні одягу з тіла чиєїсь дружини або матері і сфотографувати її абсолютно голою. Що стосується заклять мумій, боюся, мої симпатії цілком на боці мумій.

Присвяченому настійно рекомендують ніколи не паплюжити ім'я чужого бога, так як це та ж сила, якій він поклоняється під іншим символом. "Шляхів до Бога стільки ж, скільки подихів синів людських", говорить стара арабське прислів'я. Ми повинні відчувати велику повагу до прагнення іншої душі до світла і не оскверняти предмети, які освячені її надіями і зусиллями, навіть якщо за ними нічого іншого не варто. Наш загальний Батько може зрозуміти їх сенс краще, ніж ми, і Його прийняття освятить їх назавжди.

Є багато європейців, які ставляться з великою повагою до Будди і тримають у себе в будинку його статуетки (хоча іноді його плутають з Сенразі, огрядним і усміхненим богом удачі). Я ні в якій мірі не збираюся заперечувати, що вплив цієї великої Сутності, Світоча Азії, благородно і благотворно; але статуетки Будди - це інша справа, і до них необхідно ставитися з обережністю, якщо вони справжні. Однією з найгірших форм чорної магії в світі є збочена форма буддизму. Сказати це - не означає образити цієї поважної вірі, так як лише відсутність сприятливої ??можливості заважає Чорної Мессе зайняти таке ж сумнівне становище. У тибетських монастирях секти Дугпа є храми, що містять буквально тисячі статуй Будди. З тієї чи іншої причини будь-якої з цих монастирів піддається набігу представників змагається релігії або китайських військ, і його старовини розсіюються. Бути власником однієї з цих статуеток, намагнетізірованной ритуалами Дугпа, - не надто приємна річ.

У мене був цікавий досвід в зв'язку з зображенням Будди. Це була архаїчна статуетка з мильного каменю, близько 9 дюймів (23 см) заввишки. Її власниця сама відкопала її в руїнах одного міста в Бірмі, який зруйнувався і був поглинений джунглями. Фігурка містилася на підлозі в кутку сходів і при нагоді служила підпорою для дверей. Я жила на верхньому поверсі і проходила повз меланхолійного маленького Будди щоразу, коли входила або виходила, і мені здавалося святотатством бачити священний символ іншої релігії в такому положенні. Я спробувала вказати на це господині і запитала у неї, що вона відчула б побачивши розп'яття, яке використовується для такої ж мети, - але безрезультатно. Тим часом маленький Будда терпляче сидів там, отримуючи віником по обличчю і рясно зволожити брудною водою при митті сходи. Одного разу, коли я піднімалася по сходах і несла букет квітів, щось штовхнуло мене покласти перед ним нігтики - один з традиційних індійських знаків пошани. Негайно я відчула, що між мною і маленькою статуєю утворилося сполучна ланка, і це мені здалося поганим ознакою. Через день-два я поверталася додому досить пізно і, проходячи повз Будди, відчула, що позаду мене щось є; озирнувшись через плече, я побачила кулю блідо-золотого кольору, величиною приблизно з футбольний м'яч, який відокремився від Будди і покотився до мене вгору сходами. Сильно злякавшись і відчуваючи якесь огиду до цього феномену; я негайно зробила виганяє жест, і куля, що світиться покотився назад по сходах і знову повернувся в Будду. Зрозуміло, Будда більше не отримував від мене нагідок, я обходила його стороною, поки невдовзі не з'їхала з цієї квартири. Цей досвід був виключно неприємним і дав мені хороший урок не зв'язуватися зі священними предметами інших культів, якщо не знаєш, що вони собою являють.

Однак не всі випадки психічного розладу мають зовнішнє джерело. Є добре відомий космічний закон, що все рухається по колу і все послані нами сили і витягнуті нами з нашої аури мислеформи, якщо вони не сприйняті об'єктом, повертаються до відправника. Ми ніколи не повинні залишати поза увагою той факт, що так зване окультне напад може бути викликано шкідливою думкоформа, яка повертається до себе додому.

Є кілька типів божевілля, в яких схиблений вважає себе жертвою нападу якихось невидимих ??істот, які ображають його або загрожують йому. Він опише своїх мучителів або вкаже їх розташування в кімнаті. Психик, який досліджує такий випадок, дуже часто зможе побачити передбачуваних сутностей якраз там, куди вказує схиблений. Однак може виступити психолог і довести без тіні сумніву, що так звані галюцинації обумовлені пригніченими інстинктами, що приводять до виникнення в підсвідомості самого хворого діссоііірованних комплексів уявлень. Чи означає це, що психик помиляється, вважаючи, що він бачить якусь астральну сутність? На мою думку, і психик, і психолог - обидва мають рацію, і їх відкриття взаємно пояснюють одне одного. Те, що бачить психик, є дисоційованому комплекс, який вийшов з аури у вигляді мислеформи. Знищення мислеформ, оточуючих схибленого, може заподіяти йому значне полегшення, але, на жаль, короткочасне, так як поки причина хвороби залишається невирішеним, замість зруйнованих мислеформ утворюються нові.

вампіризму |  Глава 7. Патологічні контакти з нелюдськими сутностями 1 сторінка
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати