Головна

Розвиток і впровадження інноваційних методів діагностики, профілактики і лікування, а також основ персоналізованої медицини |  Підвищення ефективності служби допомоги породіллі і дитинства |  Розвиток медичної реабілітації населення та вдосконалення системи санаторно-курортного лікування, в тому числі дітей |  Забезпечення медичною допомогою невиліковних хворих, в тому числі дітей |  Забезпечення системи охорони здоров'я висококваліфікованими і мотивованими кадрами |  Підвищення ролі Росії в глобальному охороні здоров'я |  Підвищення ефективності та прозорості контрольно-наглядових функцій у сфері охорони здоров'я |  Медико-біологічне забезпечення охорони здоров'я населення |  Проміжні результати 1 етапу (2013-2015 роки) реалізації Програми. |  Узагальнена характеристика основних заходів Програми |

Узагальнена характеристика основних заходів, що реалізуються суб'єктами Російської Федерації.

1.  I. Інформаційна безпека Російської Федерації
  2.  I. Загальна характеристика та класифікація вуглеводів
  3.  I. Загальна характеристика роботи
  4.  II. Сучасний світ і зовнішня політика Російської Федерації
  5.  III. Загальна характеристика нуклеїнових кислот
  6.  III. Постанови Уряду Російської Федерації
  7.  III. Характеристика підготовки за фахом

Доступність і якість медичної допомоги можуть бути реалізовані тільки в тому випадку, якщо всі суб'єкти Російської Федерації братимуть участь в реалізації профілактичних, лікувальних, реабілітаційних, санаторно-курортних та інших заходів підпрограми Державної програми Російської Федерації «Розвиток охорони здоров'я».

Основні напрямки розвитку системи охорони здоров'я Російської Федерації, сформульовані в цій Програмі, є основою для розробки суб'єктами Російської Федерації в 2013 році за участю Міністерства охорони здоров'я Російської Федерації та інших зацікавлених федеральних органів державної влади комплексних програм розвитку охорони здоров'я суб'єктів Російської Федерації. Комплексні програми розвитку охорони здоров'я суб'єктів Російської Федерації будуть містити детальні плани дій органів з управління охороною здоров'я та органів виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, що враховують регіональну специфіку розміщення медичних установ, населення, дорожньої мережі, а також ситуацію, що статистику захворюваності і смертності кожного регіону.

Дані про ресурсне забезпечення реалізації заходів Програми за рахунок коштів консолідованих бюджетів суб'єктів Російської Федерації наведені в Таблиці 7.

Заходи правового регулювання, їх обгрунтування |  Інформація про участь держкорпорацій, акціонерних товариств, інших організацій, позабюджетних фондів.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати