Головна

Медико-біологічне забезпечення охорони здоров'я населення

  1.  I. Загальні вимоги охорони праці
  2.  II. МЕТОДИ ВИВЧЕННЯ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НАСЕЛЕННЯ
  3.  II. Вимоги охорони праці перед початком роботи
  4.  II. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
  5.  II. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
  6.  II. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
  7.  II. НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Важливим фактором у забезпеченні радіаційної, хімічної і біологічної безпеки населення і територій, що обслуговуються Федеральним медико-біологічним агентством, є система медико-санітарного забезпечення ФМБА Росії, одним з основних завдань якої є проведення заходів щодо виявлення та усунення впливу особливо небезпечних факторів фізичної, хімічної та біологічної природи на здоров'я працівників обслуговуваних організацій і населення обслуговуваних територій.

Система медичного забезпечення таких підприємств і об'єктів включає проведення попередніх медичних оглядів, перед- і післязмінну медичних оглядів, періодичних медичних оглядів, проведення лікувально-профілактичних та реабілітаційно-відновлювальних заходів, здійснення моніторингу здоров'я персоналу підприємств і населення.

Метою охорони здоров'я в сфері медико-санітарного та медико-біологічного забезпечення спорту вищих досягнень є профілактика захворюваності та інвалідизації спортсменів і послідовне підвищення рівня їх забезпеченості медико-біологічними технологіями для ефективної адаптації до інтенсивних спортивних навантажень.

Основні завдання в сфері медичного і медико-біологічного забезпечення спортсменів збірних команд Російської Федерації:

формування інфраструктури лікувально-профілактичного призначення, територіально інтегрованої з базами підготовки спортивних збірних команд Російської Федерації, що дозволяє забезпечити 100% -й охоплення кандидатів в спортивні збірні команди Російської Федерації з видів спорту усіма видами медичної допомоги в ході тренувально-змагальної діяльності;

забезпечення кваліфікованими медичними кадрами спортивних збірних команд Російської Федерації;

реалізація медико-біологічних технологій, що забезпечують тренувально-змагальний рівень підготовки кандидатів в спортивні збірні команди Російської Федерації з видів спорту.

Діяльність з попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій ФМБА Росії здійснює безпосередньо або через свої територіальні органи, підвідомчі організації у взаємодії з іншими федеральними органами виконавчої влади, органами виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, органами місцевого самоврядування.

Завданнями сфери захисту окремих категорій громадян від впливу особливо небезпечних факторів фізичної, хімічної та біологічної природи є забезпечення проривних результатів в медичних дослідженнях, здатних дати початок новим лікарським препаратам, технологій і продуктів, розвиток інноваційної інфраструктури для надання медико-санітарної допомоги окремим категоріям громадян.

 Підвищення ефективності та прозорості контрольно-наглядових функцій у сфері охорони здоров'я |  Проміжні результати 1 етапу (2013-2015 роки) реалізації Програми.


 Розвиток медичних організацій усіх форм власності |  Базові пріоритети соціально-економічного розвитку |  мета Програми |  Забезпечення пріоритету профілактики в сфері охорони здоров'я і розвитку первинної медико-санітарної допомоги |  Розвиток і впровадження інноваційних методів діагностики, профілактики і лікування, а також основ персоналізованої медицини |  Підвищення ефективності служби допомоги породіллі і дитинства |  Розвиток медичної реабілітації населення та вдосконалення системи санаторно-курортного лікування, в тому числі дітей |  Забезпечення медичною допомогою невиліковних хворих, в тому числі дітей |  Забезпечення системи охорони здоров'я висококваліфікованими і мотивованими кадрами |  Підвищення ролі Росії в глобальному охороні здоров'я |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати