Головна

Прогноз розвитку сфери реалізації Програми |  Від активного втручання до профілактики |  Розвиток медичних організацій усіх форм власності |  Базові пріоритети соціально-економічного розвитку |  мета Програми |  Забезпечення пріоритету профілактики в сфері охорони здоров'я і розвитку первинної медико-санітарної допомоги |  Розвиток і впровадження інноваційних методів діагностики, профілактики і лікування, а також основ персоналізованої медицини |  Підвищення ефективності служби допомоги породіллі і дитинства |  Розвиток медичної реабілітації населення та вдосконалення системи санаторно-курортного лікування, в тому числі дітей |  Забезпечення медичною допомогою невиліковних хворих, в тому числі дітей |

Підвищення ролі Росії в глобальному охороні здоров'я

1.  F. Новий максимум цін супроводжується збільшенням обсягу, аналогічно точці А. Продовжуйте утримувати позицію на підвищення.
  2.  I Початок театру в Росії
  3.  I. ПІДВИЩЕННЯ СТУПЕНЯ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ПРАЦІ
  4.  I. Походження готовий. Життя готовий в Південній Росії. Напади на Римську імперію.
  5.  I. Розвиток шкільної освіти в країнах Західної Європи, США і Росії.
  6.  II. Підвищення і зниження вартості капіталу, його вивільнення і зв'язування
  7.  II. ПІДВИЩЕННЯ І ЗНИЖЕННЯ ВАРТОСТІ КАПІТАЛУ, ЙОГО ВИВІЛЬНЕННЯ І ЗВ'ЯЗУВАННЯ

Основними напрямками міжнародних відносин в сфері охорони здоров'я повинні стати забезпечення міцних і авторитетних позицій Росії в світовому співтоваристві, в найбільшій мірі відповідають інтересам Російської Федерації як одного з впливових центрів сучасного світу; створення сприятливих зовнішніх умов для модернізації Росії; формування відносин добросусідства з суміжними державами; пошук згоди і співпадаючих інтересів з іншими державами і міждержавними об'єднаннями в процесі рішення задач, що визначаються національними пріоритетами Росії в галузі охорони здоров'я, створення на цій основі системи двосторонніх і багатосторонніх партнерських відносин; всебічний захист прав і законних інтересів російських громадян і співвітчизників, що проживають за кордоном; сприяння об'єктивному сприйняттю Російської Федерації у світі; підтримка і популяризація в іноземних державах вітчизняної охорони здоров'я.

Пріоритетною сферою зовнішньої політики Росії в охороні здоров'я залишається співпраця з державами - членами Співдружності Незалежних Держав, Євразійського економічного співтовариства. Важливим слід вважати також розвиток установ охорони тематики в рамках Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва.

Забезпечення системи охорони здоров'я висококваліфікованими і мотивованими кадрами |  Підвищення ефективності та прозорості контрольно-наглядових функцій у сфері охорони здоров'я
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати