Головна

хвороби нирок |  ниркові камені |  фіброміома матки |  Запалення зовнішніх статевих органів, вагініт, білі |  Кіста і запалення яєчників |  Фригідність, відсутність оргазму |  викидень |  Кісти і ущільнення |  Захворювання ніг, проблеми з ногами |

імпотенція

Сексуальне тиск, страх, напруга, почуття провини на сексуальному грунті призводять до ослаблення потенції або навіть до повного її згасання.

Ось у мене на прийомі сидить чоловік і зніяковіло розповідає:

- Доктор, ви знаєте, з дружиною у мене все чудово виходить. Але ось недавно я познайомився з однією жінкою. Вона запросила мене до себе додому. Ну, посиділи, трохи випили, а коли справа дійшла до ліжка, то член не захотів вставати. Що я не робив, нічого не виходить. Я, звичайно, послався на втому, що б не зганьбитися. Потім пішов до однієї бабці. Вона сказала, що мені "зробили". І що, швидше за все, дружина мене причарувала.

- Дружина тут ні при чому, - сказав я. - Скажіть, а було у вас відчуття провини, коли ви йшли до цієї жінки?

-Звичайно, Ще якийсь, - відповів він. - Я не тільки відчував почуття провини, але я ще й боявся, як би дружина не дізналася про це. Адже ця жінка живе в сусідньому під'їзді.

- Ось ваша вина і страх і привели до того, що член не захотів вставати. Він не підкорявся вам, рятуючи вас таким чином. Він виявився набагато розумніший за вас.

- Так що ж виходить, - очі чоловіка загорілися, - якщо я зможу позбутися почуття провини і страху, то у мене все з цією жінкою вийде?

- А ви що, зібралися розлучатися? - Запитав я його.

- Ні, ну що ви. У мене прекрасна сім'я. Двоє дітей. З дружиною завжди були чудові відносини. Просто останнім часом часто з нею лаємося. Ось і захотілося, як то кажуть, "відірватися" на стороні.

- Але ж ваша підсвідомість, викликаючи імпотенцію, піклувалася про збереження сім'ї і хотіло, щоб ви змінили стосунки зі своєю дружиною. Адже ви ж самі сказали, що з дружиною у вас все чудово виходить. Може бути, перш ніж бігти до іншої жінки, обнадіювати її і прагнути отримати у неї те, чого не можете отримати останнім часом від дружини, краще розібратися в собі і в своїх відносинах з дружиною. Може бути, краще прислухатися до свого члена, а точніше, до себе самого і зробити правильний вибір? Не потрібно переступати через самого себе. А то потім біди не оберешся. Я не можу вам щось забороняти або радити. Не маю права. Тепер ви знаєте причини і вибір за вами.

- Я думаю, що ви маєте рацію, - погоджується чоловік. - Спочатку потрібно розібратися в собі.

Озлобленість на сексуального партнера, а також давні злість, ненависть і образи на жінок сильно послаблюють потенцію.

До мене на прийом прийшов 56-річний чоловік і почав розповідати, запинаючись:

- Лікарю, у мене така проблема.

- Яка проблема? - Питаю його.

- У мене з жінками останнім часом не виходить.

- Що не виходить? - Питаю я. - У вас слабка ерекція, або швидке сім'явиверження, або щось інше?

- Ось те, що ви назвали першим, - слабка ерекція. Розумієте, рік тому я розлучився зі своєю дружиною. І ось я познайомився з однією жінкою. Вона так добре до мене ставиться, вона добра, уважна, ласкава. Але як тільки справа доходить до ліжка - нічого не виходить. Вона, звичайно, мене заспокоює, що, мовляв, їй і так зі мною добре, але я-то почуваюся неповноцінно. Ходив до сексопатолога. Він мені там щось стимулював якимось приладом, але нічого не допомогло. Я йому кажу, що мені не член треба лікувати, я відчуваю, що у мене причина десь в голові або в душі. А він сміється і каже, що все пройде. Потім я став приймати "Йохимбе" - це таблетки такі. Так після них у мене взагалі не ворушився.

-Так Ви відчуваєте, що причина статевої слабкості десь у вас всередині, в душі? - Питаю його.

-Ну, В душі або в голові, я не знаю. Але десь всередині - це точно.

-Тоді Давайте і звернемося всередину себе і з'ясуємо причини. Ви готові?

-Так, Звичайно, доктор. Адже я для себе хочу тільки хорошого.

Після цього ми встановили контакт з підсвідомістю і з'ясували причини. Десять років тому він вдруге одружився на жінці з дитиною. Від першого шлюбу у нього був уже дорослий син. Особливої ??любові і теплоти з цією жінкою не було. Він був заможним, і, скоріше, як він говорив, вона вийшла за нього заміж за розрахунком. Тоді ж він почав будувати новий великий будинок. Рік тому він закінчив будівництво будинку і переписав його на свою дружину. Після цього вона його вигнала з цього будинку і подала на розлучення. Так ось, причина статевої слабкості в його негативне ставлення до цієї ситуації і до колишньої дружини.

- Я в ті дні буквально божеволів від злості і образи, - зізнався він мені. - Я навіть хотів спалити і цей будинок, і її разом з будинком. Я прокляв тоді не тільки цю жінку, але і всіх жінок на світі.

- У вас до сих пір негативні думки щодо колишньої дружини?

-Я Її ненавиджу.

-І Ось з таким ставленням в душі до жінок ви хочете, щоб у вас стояв член?

-Але Ж ця жінка, з якою я познайомився, зовсім інша. І будинок у неї є, і їй від мене нічого не треба.

-Так, Але в душі щось у вас накопичена образа, злість, ненависть і навіть прокляття. І це поширюється не тільки на колишню дружину, а й на всіх жінок у вашому світі.

- Так що ж мені робити? - Питає мене чоловік.

-Перш за все пробачити!

-Важко буде, але я спробую.

-Всього лише спробуєте?

- Ні, я зроблю це.

-Ви Повинні пробачити колишню дружину, попросити вибачення у Бога, Всесвіту за ті агресивні думки, прокляття, які ви їй надсилали. Після цього ви подякуйте її, благословіть і побажайте їй всього хорошого. І чим швидше ви це зробите, тим швидше у вас все запрацює.

Через тиждень він прийшов до мене і повідомив, що у нього стан покращився на вісімдесят відсотків.

-Я Зробив все, як ви мені веліли.

-Продовжуємо Далі звільнятися від негативних думок і накопичувати в своїй душі любов. Згадуйте все ситуації в житті, коли ви відчували найменші негативні емоції на адресу жінок, і робіть переперегляд цих подій з новими почуттями. Тоді буде сто відсотків.

Боязнь жінок і глибокий підсвідомий страх перед матір'ю можуть бути причинами імпотенції у юнаків.

У одного хлопця ніяк не виходило сексуальне спілкування з дівчатами. Сильне горе і навіть боязнь жіночої статі заважали цьому. При спілкуванні з підсвідомим розумом з'ясувалося, що мати в їхній родині завжди займала чільні позиції. Вона була дуже строга і завжди придушувала батька.

Я допоміг юнакові звільнитися від підсвідомих страхів. Він також виконував спеціальний тренінг з набуття мужності. Через деякий час він мені подзвонив і повідомив про те, що на наступний сеанс він не прийде.

- Доктор, тиждень тому я познайомився з дівчиною. У мене з нею все прекрасно вийшло.

Сумніви в собі як в чоловікові, сумніви в правильності своїх дій послаблюють потенцію.

У мене на прийомі сидить чоловік. Два місяці тому у нього з'явилася статева слабкість. Ми встановили контакт з підсвідомістю і з'ясували, що статева слабкість з'явилася після того, як він втратив роботу.

- Як же втрата роботи пов'язана з втратою статевої сили? - Запитав я його.

- Я зрозумів, у чому справа, - вигукнув чоловік. - Я завжди вважав, та й зараз вважаю, що чоловік повинен забезпечувати сім'ю. І ось коли я довго не міг знайти роботу, то став себе лаяти і дорікати: "Мовляв, який же я мужик, якщо не можу утримувати сім'ю?" І ось на цьому тлі у мене член перестав стояти.

- І що ж ви збираєтеся робити тепер? - Запитав я його. - Як і раніше будете себе дорікати?

- Ні. Я любив раніше займатися самоїдством.

Тепер я зрозумів, що нічого себе лаяти. Потрібно просто знайти роботу. І зараз я чомусь впевнений в тому, що роботу знайду найближчим часом.

Через місяць він прийшов до мене знову без запису.

- Ви хотіли б записатися на повторний прийом? - Запитав я його.

- Ні, доктор. Я хотів повідомити вам, що у мене все в порядку. І дружина просила передати вам особливу подяку і ось цей презент. - З цими слова ми чоловік поставив на стіл пакет. - Так, до речі, - додав він, - роботу я знайшов вже через тиждень після сеансу. Хороша робота, мені подобається.

Соціальні переконання і віра в старіння також можуть бути причиною зниження статевих функцій. Особисто я глибоко переконаний в тому, що причиною проблем з потенцією є не вік, а віра в згасання функцій. Немає абсолютно ніякого зв'язку між віком і статевою силою, якщо ви самі не зв'яжете разом ці два поняття. Я знав одного дідуся, який в свої вісімдесят років одружився на шістдесятирічної. Так ця жінка через два тижні втекла від нього. Коли знайомі пенсіонерки поцікавилися, в чому причина, так та відповіла: "Мало не до смерті затрахало, окаянний". Але ж особливою фізичною силою дід не відрізнявся. Так, сидів собі мирно цілими днями на лавочці біля свого будинку і клацав насіння.

Яєчка, член і передміхурова залоза |  швидке сім'явиверження
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати