Головна

Жовчокам'яна хвороба |  Пронос, коліт |  Геморой, абсцес, свищ, тріщини |  хвороби нирок |  ниркові камені |  фіброміома матки |  Запалення зовнішніх статевих органів, вагініт, білі |  Кісти і ущільнення |  Яєчка, член і передміхурова залоза |  імпотенція |

Фригідність, відсутність оргазму

1.  XVI. ВІДСУТНІСТЬ У НАС імунітету ДУЖЕ БАГАТЬОХ ВИГІДНО
  2.  Б) відсутність в передбаченому Федеральним законом від 21.07.2005 № 94-ФЗ реєстрі недобросовісних постачальників відомостей про учасника процедури закупівлі.
  3.  безвісна відсутність
  4.  Безвісна відсутність - засвідчений у судовому порядку факт тривалої відсутності громадянина в місці його проживання, якщо не вдалося встановити місце його перебування.
  5.  Безвісна відсутність та оголошення громадянина померлим.
  6.  Порушення збудження і оргазму у жінок
  7.  Поясніть, з чим пов'язана велика різноманітність сумчастих ссавців в Австралії і відсутність їх на інших континентах.

Дуже часто страх є причиною фригідності. Страх різного роду: перед життям, перед чоловіками, перед батьком.

Строгий батько, зациклений на моральності та порядності, що залякує дочка насильниками і відчуває презирство до повій (робить все це, звичайно, з благих спонукань), мимоволі формує у дочки негативний підсвідоме ставлення до сексу.

- У мене дуже строгий батько, - каже мені молода жінка, яка не могла випробувати оргазм. - Він завжди стежив за моєю цнотливістю. Іноді це доходило до абсурду. Відразу після закінчення школи я почала зустрічатися з хлопцем, і якщо я затримувалася і приходила додому пізніше визначеного часу, то він закочував скандал, обзивав мене по-всякому і лякав тим, що направить на огляд до гінеколога.

Фригідні жінки не впускають фізичну насолоду в своє життя або не вміють отримувати насолоду від життя через сексуальне спілкування. У них немає рівноваги між фізичним і духовним. Пріоритет віддається духовному розвитку, і заперечується фізичне. Цьому можуть сприяти не тільки страхи, але і, наприклад, впевненість в тому, що секс - це погано, гріховно. Такі жінки часто залучають в своє життя невмілих партнерів для виправдання власної бездушності. Вони прагнуть замінити відсутність сексуальної насолоди чимось іншим.

Одна моя пацієнтка, яка страждала від відсутності оргазму, в стані гіпнотичного трансу згадала одну сцену з дитинства. Одного разу вона почула стогін матері, які долинали зі спальні. Вона подумала, що мамі дуже погано, раз та стогне, і вирішила подивитися, що ж з нею сталося. Вона відкрила двері в спальню і побачила, що батько пригорнув матір до ліжка, схопив її за руки і "став робити їй боляче, від чого вона стогнала, але вирватися не могла".

- Тепер я зрозуміла, звідки у мене таке негативне ставлення до сексу, - сказала жінка, коли вийшла з трансу. - Тепер я також знаю, звідки у мене з'явилася незрозуміла мені неприязнь до батька і чоловікам взагалі. Я завжди вважала, що вони роблять жінкам боляче і змушують їх страждати. І ще я пригадую зараз, - продовжує пацієнтка. - Коли мати говорила батькові: "Не Трепов мені нерви!" - Я чомусь пов'язувала вираз "тріпати нерви" з заняттям сексом.

Відсутність нормальних і повноцінних сексуальних переживань може поширюватися на інші сфери життя. Так, наприклад, кілька пацієнток з фригидностью виявилися вегетаріанками. Це ні в якому разі не означає, що кожна вегетаріанка фригидна. Може бути, це було просто збіг. Але в одному випадку я вирішив це використовувати. Я переконав пацієнтку, що людина не повинна ставати вегетаріанцем з "ідейних" міркувань. Тобто він не повинен виходити з того, що, мовляв, поїдати трупи тварин - це погано. Адже для іншого м'ясо може виглядати як дуже смачний і корисний біфштекс. Поступово, включивши в свій раціон м'ясо, вона стала отримувати сексуальне задоволення.

Недовіра до чоловіків і взагалі до всього в цьому світі призводить до сексуальних проблем. У жінки з'являється напруженість, породжувана цим недовірою, і неможливість розслабитися і отримати задоволення.

Жінка у мене на сеансі звернулася до своєї підсвідомості і запитала: "Яким моєю поведінкою і якими моїми думками викликана неможливість пережити оргазм?" Підсвідомість відповіло їй просто і коротко: "Твоїм недовірою до чоловіків і до людей взагалі".

Зазвичай фригидностью страждають ті жінки, які виросли в сім'ях, де між матір'ю і батьком не вистачало любові і взаєморозуміння. У таких сім'ях чоловіка і жінку пов'язують не любов, а такі поняття, як порядність і почуття обов'язку.

Останнім часом на телебаченні в достатку демонструються художні фільми (найчастіше американські), де культивується секс, примітивні відносини між чоловіком і жінкою, засновані на тваринних інстинктах. Таким чином, сексуальна поведінка відділяється від особистості людини. Жінки і чоловіки виступають в ролі сексуальних біороботів. Такі поняття, як любов, душа, чистота помислів, просто відсутні.

І ось молоді дівчата і юнаки, надивившись таких фільмів, намагаються в пошуках щастя і насолоди перенести цю нав'язану модель поведінки в своє життя. Закінчуються ці експерименти часто розчаруванням в житті, фригидностью або безпліддям.

В юності мало хто знає, що фізичне задоволення йде поруч з близькістю духовної. Злиття душ спонукає бажання тел. Тільки любов подарує вам справжню насолоду.

Кіста і запалення яєчників |  викидень
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати