загрузка...
загрузка...
На головну

Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрит |  Нудота блювота |  Жовчокам'яна хвороба |  Пронос, коліт |  Геморой, абсцес, свищ, тріщини |  хвороби нирок |  ниркові камені |  Фригідність, відсутність оргазму |  викидень |  Кісти і ущільнення |

Запалення зовнішніх статевих органів, вагініт, білі

1.  III. Теплотехнічний розрахунок зовнішніх огороджуючих конструкцій будівель
  2.  Аномалії статевих хромосом (гоносом)
  3.  АСПЕКТИ СТАТЕВИХ ВІДНОСИН
  4.  Афти - невеликі ділянки некрозу епітелію слизової оболонки рота, носа, статевих органів.
  5.  Квиток №71. Забезпечення законності в діяльності правоохоронних органів, пропаганда правової політики держави.
  6.  запалення
  7.  ЗАПАЛЕННЯ ЛЕГЕНІВ

Геніталії символізують жіночі принципи. Проблеми з зовнішніми статевими органами відображають боязнь виявитися не на висоті, страх за свою жіночність, сумніви у своїй жіночності. У вас є підсвідома агресія на чоловіків: образи, претензії, злість, презирство. Запалення вульви і піхви відображає те, що ви відчуваєте себе ображеною як жінка. Ви вважаєте, що жінки взагалі безсилі впливати на протилежну стать.

Є така закономірність: чоловіки з ураженим самолюбством частіше страждають виразкою дванадцятипалої кишки, а жінки - запаленням зовнішніх статевих органів.

До мене на прийом часто приходять жінки з запаленням статевих органів. У таких випадках в підсвідомості у жінок сильне роздратування і претензії на адресу чоловіків.

Ось і зараз на прийомі сидить молода жінка. У неї хронічна молочниця. Часті і рясні виділення з неприємним запахом. Таблетки дають полегшення лише на короткий час.

Підсвідомі причини ми вже з'ясували - це "хронічна" неприязнь до чоловіків.

- Ви знаєте, мені постійно зустрічаються якісь не такі чоловіки, - каже вона.

- Що значить «не такі"? - Прошу уточнити я.

-Ну не знаю. Мені здається, що порядних чоловіків взагалі не буває.

-Зовсім? - Дивуюся я.

- Ну не те щоб зовсім, доктор. Можливо, вони є. Просто мені ще не зустрічалися. З першим чоловіком перевелася - не змогла виносити його зрад. Другий пішов. І зараз мені попадається все якийсь "сміття".

Дисменорея (розлад менструального циклу)

Ви відчуваєте ненависть до свого жіночого тіла, заперечуєте або відкидаєте свою жіночність. Або відчуваєте сумніви з приводу своєї жіночності.

У однієї молодої дівчини був порушений менструальний цикл. Менструації були нерегулярними і болісними. Звернувшись до підсвідомого розуму, ми з'ясували причини порушень. У стані гіпнотичного трансу дівчина згадала дитинство. Коли вона була маленькою, мати часто повторювала, що хотіла мати хлопчика, а не дівчинку. Крім того, як їй здавалося, брату в сім'ї приділялася набагато більше уваги.

Згодом все забулося, але ці негативні підсвідомі установки негативно позначалися на її жіночності.

Сумніви у своїй жіночності обов'язково пов'язані з підсвідомої агресією на чоловіків. Дівчина запозичує їх у своєї матері, і це відбивається на її статевому розвитку.

Ще одна можлива причина може привести до порушення місячних - це почуття провини і страх, пов'язані з сексом. У вас сильна переконаність, що все пов'язане з геніталіями гріховно або нечисто.

У мене недавно був дуже незвичайний випадок. На прийом прийшла жінка з міомою матки. Крім того, у неї були дуже болючі місячні. Протягом 3-4 днів вона буквально не могла рухатися, а таблетки допомагали мало.

Ми звернулися до її підсвідомості, щоб з'ясувати причини. Інформація прийшла така. "В минулому житті ти була чоловіком і вбивала жінок, - відповів підсвідомий розум. - Тепер у цьому житті мучитимешся".

Жінка спочатку перелякалася, але після того, як прийшла в себе, сказала:

- Тепер я розумію, чому завжди заглядалася на жіночі ніжки. Ви знаєте, доктор, жодної короткої спідниці не пропускала. Вогонь коли по телевізору показували дівчат в бікіні - завжди бігла дивитися. Але що ж мені робити? - Запитала вона стурбовано. - Я що, так і буду тепер до кінця своїх днів мучитися?

Ми домовилися з підсвідомим розумом, що він перестане викликати болі, якщо вона змінить ставлення до себе, до всіх жінок і чоловіків. Уже через місяць наступні менструації пройшли безболісно.

Аменорея (відсутність місячних)

Відсутність місячних відображає небажання бути жінкою, неприязнь до самої себе, неприйняття своєї жіночності.

До того періоду, коли дівчинка вступає в період статевої зрілості, вона, як правило, вже знає, що у неї повинні піти менструації. І часто ідентифікує себе зі своєю матір'ю. І якщо у матері розлад менструального циклу або хворобливі місячні, то, швидше за все, у дочки все буде протікати так само. Я виявив, що деякі жінки навіть не знають про те, що нормальні місячні повинні проходити без всяких болів, без хворобливого набрякання молочних залоз, без згустків. Якщо у вас є хоча б один з цих ознак, то задумайтеся, що знаходиться між вами і хорошим самопочуттям під час місячних?

У минулому році до мене на прийом прийшла дівчина з відсутністю місячних. Їй вже виповнилося 20 років, але менструації у неї ще не почалися. Батьки занепокоїлися давно. Побували практично у всіх фахівців, навіть у екстрасенсів "міжнародного класу"; перепробували всі ліки, включаючи гормональні. Але все марно.

Коли я вперше побачив цю дівчину, то у мене слоілось враження, що її статевий розвиток зупинись десь в проміжку між 12 і 14 роками: груди практично була відсутня, стегна вузькі, голос дитячий, інші ознаки підтверджували моє припущення. Я відразу запідозрив, що тут ховаються певні підсвідомі мотиви. Так і виявилося.

У стані гіпнотичного трансу дівчина згадала все, що сталося з нею в 12 років. Напередодні цієї події мати пояснила дочки, що скоро у неї почнуться менструації. Дівчинка дуже сильно переживала. Адже у її матері були сильні болі при менструаціях, які змушували лежати кілька днів у ліжку, причому ніякі знеболюючі не допомагали. Її мати завжди з жахом чекала наближення цього терміну. Дівчинка проплакала крадькома цілий тиждень, благаючи Господа Бога зробити все можливе, щоб вона не ставала жінкою, а назавжди залишилася дівчинкою. Підлило масла у вогонь ще й ту обставину, що мати завжди розповідала, як вона важко народжувала, та до того ж і батько ставився до матері дуже грубо. І ось, чи то Господь Бог почув молитви дівчинки, чи то її бажання було надто сильне, але розвиток її зупинилося.

Дівчина продовжувала перебувати в стані гіпнотичного трансу, а я їй прочитав двогодинну лекцію про нормальному статевому розвитку, про те, як повинні протікати менструації, про нормальної вагітності, про радість материнства і про багато іншого. Загалом, про все те, про що їй свого часу мала розповісти її мати.

У той день їм довелося викликати таксі, так як менструації у дівчини почалися вже при виході на вулицю.

А через два тижні на прийом прийшла її мати. Вона зізналася, що пробувала сама розібратися зі своїми болями, але у неї нічого не вийшло. Її проблема виявилася набагато складніше, тому що там були присутні мотиви самопокарання та почуття провини. Виявилося, що в юності вона зробила проступок, за який підсвідомість її карало протягом двадцяти двох років найсильнішими менструальними болями!

А ще через півроку дівчина знову прийшла до мене, але вже з трохи незвичайним проханням - зупинити ріст грудей. За півроку вона дуже сильно змінилася: стала жіночною, надзвичайно привабливою. Її груди дійсно стала досить великий, і мені довелося задовольнити її прохання (хоча до цього я, навпаки, допомагав жінкам збільшити груди). Потім вона попросила занурити її в гіпнотичний транс і розповісти їй про нормальному і здоровому сексі (за той час, поки ми не бачилися, у неї з'явився друг і вони збиралися одружитися, але на матір і подруг вже не покладалася).

фіброміома матки |  Кіста і запалення яєчників
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати