Головна

Запах з рота |  Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, гастрит |  Нудота блювота |  хвороби нирок |  ниркові камені |  фіброміома матки |  Запалення зовнішніх статевих органів, вагініт, білі |  Кіста і запалення яєчників |  Фригідність, відсутність оргазму |  викидень |

Пронос, коліт

1.  Гликолитического механізм ресинтезу АТФ.
  2.  Гликолитического окислення глюкози в аеробних умовах
  3.  іерсініозной ЕНТЕРОКОЛІТ
  4.  кампілобактерного ЕНТЕРОКОЛІТ
  5.  Класифікація хронічного коліту
  6.  КЛОСТРІДІОЗНИЙ псевдомембранозний коліт
  7.  Муколітичні засоби

У нормальних умовах наш організм забирає з харчової грудки, що проходить по тонкому кишечнику, все потрібне і корисне. Решта переходить в товстий кишечник і потім видаляється назовні.

Сильний страх і занепокоєння обов'язково відображаються на кишечнику. У таких людей є відчуття ненадійності цього світу. Вони не готові прийняти події через страх. Є навіть таке поняття, як "ведмежа хвороба", або "наробити в штани від страху". Це коли починається розлад кишечника перед якимись важливими подіями (наприклад, у студента перед іспитом).

Нещодавно до мене на прийом прийшла пацієнтка з дуже незвичайною хворобою. У неї починався понос кожен раз, коли вона виходила з дому. Перебуваючи в квартирі, вона відчувала себе чудово. Але варто було їй кудись почав збиратися, як в животі починало вирувати. До мене вона приїхала на машині і відразу заспокоїлася, коли дізналася, що в моєму кабінеті є туалет.

Після встановлення контакту з підсвідомістю ми з'ясували, що причина такого проносу ховалася в страху і занепокоєння за своїх дітей.

- Ви ж знаєте, яке зараз жахливий час, - говорила вона мені. - Кругом стільки бандитів і злочинців. Варто моїм дівчаткам, а вони у мене дуже гарні, затриматися після закінчення занять в інституті, як я собі місця не знаходжу. Я б сиділа, як квочка, будинки, тримала б дітей біля себе і нікуди б не пускала. Ось тоді б я була спокійна.

Після створення нових способів поведінки за допомогою підсвідомого програмування бурління в животі припинилося. А через місяць пацієнтка прийшла до мене повторно і повідомила, що за весь цей час проносу не було жодного разу.

Жовчокам'яна хвороба |  Геморой, абсцес, свищ, тріщини
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати