Головна

НОВА МОДЕЛЬ МЕДИЦИНИ ДОКТОРА СИНЕЛЬНИКОВА

1.  A) Сформулюйте задачу за критерієм «максимум прибутку», побудуйте модель і знайдіть рішення.
  2.  ER-модель бази даних. Основні нотації зображення ER-моделі.
  3.  V2: 27. ХВИЛЬОВА ОПТИКА (С)
  4.  X. Д. Бродбент. Модель ранньої селекції, 1956-8 рр.
  5.  XI. Е. Трейсман. Модель атенюатора. 1960-і рр.
  6.  А) цінова
  7.  А. Установча модель

Основні постулати:

1. Ми живемо не ізольовано від навколишнього світу, а є його частиною.

Навколишній світ - це наш світ.

2. Здоров'я - це рівновага між нашим способом існування і навколишнім світом. Це гармонія з самим собою і з навколишнім середовищем.

3. Наше тіло знаходиться в постійному контакті з різними проявами сил природи (мікроорганізмами, фізичними і хімічними факторами, діями людей). Всі вони є невід'ємною частиною навколишнього середовища. Кожна з цих сил може бути корисна для нас.

4. Захворювання - це ознака порушення рівноваги. Ми повинні бути уважні до сигналів свого тіла.

5. Ми самі порушуємо рівновагу і створюємо хвороби нашими діями, думками і емоціями.

6. Ми можемо впливати на свої думки, емоції і поведінку. Ми можемо впливати на навколишній світ. Піклуючись про чистоту своїх помислів, ми піклуємося про своє здоров'я.

7. Захворювання - це ознака здоров'я організму, це досягнення людини і природи. Воно відновлює порушене нами рівновагу. Захворювання - це прояв цілющих сил природи.

8. Організм сам прагне відновити порушену рівновагу. Р1 одужання є природним процесом. У деяких випадках нам може знадобитися зовнішня допомога, якщо ми занадто сильно вийшли з рівноваги.

9. Завдання доктора - допомогти дії цілющих сил природи у відновленні рівноваги. Завдання лікаря - навчити людину бути здоровим.

Хочу ще раз підкреслити: я не заперечую стару модель і всіх досягнень медичної науки. Вони можуть бути корисні в деяких ситуаціях. Я просто пропоную нову модель, яка дуже ефективна не в боротьбі з хворобою, а в створенні і підтримці стану здоров'я, гармонії і щастя. Вона допомагає особисто мені в моєму житті і допомогла вже тисячам людей.

Крім того, в своїх книгах я познайомлю вас з методом підсвідомого програмування і з іншими унікальними системами, за допомогою яких можна виявити негативні підсвідомі програми, нейтралізувати їх і замінити на нові. І спробую дати уявлення про закони Всесвіту (частково я про них писав на початку книги). Це буде всього лише моє уявлення і мій погляд на деякі речі. Це просто набір інструментів. Я рекомендую вам скористатися ними - результати будуть дуже доброчинні. Цей метод вже перевірений на практиці та допоміг тисячам людей зцілитися.

Панування МОДЕЛЬ В МЕДИЦИНІ |  Наші хвороби - результат наших думок
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати