Головна

Арсенал і фізична підготовка

1.  Армія. Підготовка до військової служби.
  2.  Архітектура СУБД. Логічна і фізична незалежність. Види СУБД. Локальні і серверні СУБД. Коротка характеристика. Приклади.
  3.  Види штифтових конструкцій. Показання до застосування. Підготовка зубів.
  4.  Питання 27. Підготовка та оформлення таблиць.
  5.  Питання № 12 Психофизическая проблема в психології. 1 сторінка
  6.  Питання № 12 Психофизическая проблема в психології. 10 сторінка

До перших тренувань ми підходили дуже серйозно, боялися, що кого-небудь з нас можуть відсторонити від участі в шоу, якщо не будемо відповідати. Вадим вимагав чіткого виконання всіх елементів розминки (єдине, що він засвоїв добре в Канаді). Так ми бігали колами по залу, присідали, віджималися та розтягувалися. Російському Розміром віджиматися було важко і незручно, а у Термінатора навпаки, спочатку не вистачало сил. З'являючись в Капотне 4 рази на тиждень, ми досить швидко прийшли в непогану фізичну форму, підвищили свою витривалість. Однак уже через рік, і президент і Реслер дивилися на всі ці речі крізь пальці, кожен робив тільки те, що вважав за потрібне. Іноді Вадим згадував про це і на власному прикладі починав показувати, як потрібно розминатися. Зазвичай, його вистачало на пару раз.

Одного разу йому потрібно було пропустити пару занять, і він, після деяких роздумів, призначив Дренчери відповідальним за тренування. Мені було досить прикро це почути тоді, адже я вважав себе більш відповідальним, ніж Небесний Ястреб, але той був більш підготовлений фізично.

Після розминки ми забиралися на ринг і починали відпрацьовувати всі прийоми поспіль, які тільки приходили нам на розум. Ми навіть заздалегідь писали на листочках все, що хотіли спробувати, і якщо не знали, як називається той чи інший прийом, придумували свою назву або короткий опис. А після, шикуючись в чергу, робили їх один одному. Іноді доводилося по кілька разів просити Термінатора або Крімі виконати задумане. Крімі просто не розумів, що від нього хочуть, а хитрий перший чемпіон, добре розбирався в цьому, намагався всіляко ухилятися.

Згодом, коли в федерацію стали приходити все нові бійці, часу на підготовку до матчів відводилося все менше і менше. Іноді доходило до того, що на ринг виходили люди практично з нульовим досвідом, тільки навчившись погано падати. Це сильно дратувало нас, «ветеранів», тому що ми готувалися до першого шоу кілька місяців, не вилазячи з Капотни і строго виконуючи всі вимоги президента-тренера. І я говорю не про такі екзотичні матчі, як Пресс проти борця сумо Рамазана, а про звичайних борців, як, наприклад, Вихор і Ведмідь з Ярославля. Ось як описує Драммер одне з перших виступів:

Загалом, у нас був таг-тім фейсів, щоб захищати честь рідного міста від Преса та Кувалди. Проблема була в тому, що ні Вихор, ні Ведмідь не знали що таке рестлінг.

Місце проведення бою перенеслося в Москву, на «Небезпечну зону», і за 8 днів, знявши борцівський зал в Ярославлі, щодня, мені, що знав рестлінг тільки по ТНТ, доводилося пояснювати їм, що це таке.

Один раз приїжджав Вадим, показував їм, пояснював, один раз вони приїжджали в Москву, щоб навчитися бігати і падати (це за одне заняття). Загалом, у нас була високопрофесійна команда.

... Зал насправді стояв на вухах, а наших хлопців ПіК витягали, як могли. Ведмідь, якого хоч і вчили, як страхуватися при DDT, просто підстрибнув і встромився з пів головою. Публіка кричала, я допомагав з-під тишка за рингом, бій тривав 17 хвилин (непогано для хлопців з 8-денний підготовкою?) І закінчився перемогою фейсів. Це був найсильніший за напруженням матч за той час.

Ми не були професіоналами і знали це, але на наших очах творився справжній бєспрєдєл - випустити на ринг людей з тижневої підготовкою, які не знали, що таке реслінг. Зараз для Драммер це привід, гордо бравіруючи, похвалитися. Я ж вважаю, що йому дуже пощастило тоді, що з його підопічних ніхто не зламав собі шию, тому що в цьому випадку йому б довелося вже в поодинці в незнайомому місті рятувати своїх протеже (Вадим ніколи не любив возитися з травмованими).

Потрібна нам була такий поспіх? Чи варто було, у що б то не стало виводити на ринг непідготовлених людей?

Ні.

Але найголовніше полягає в тому, що такі дії морально розкладали колектив, розбиваючи його на два табори. Нас, тих хто влітку вперше спустився в підвал ДК МНПЗ, незаслужено відштовхували, даючи перевагу чорт знає кому. Звичайно, Корягін не міг взяти і просто так пропхати Ярославцев і ПіК в мейневент, це вже занадто, але всіляко охаживать непідготовлених бійців було в його силах і правилах.

Пізніше така практика застосовувалася неодноразово.

Прийоми в арсенал кожного Реслер набиралися за принципом - хто на що здатний. Вадим не пояснив нам ніяких правил, так він їх і не знав. Інтуїтивно ми здогадувалися, що потрібно використовувати тільки ті прийоми, які відповідають параметрам і образу Реслер, але на практиці це правило не виконувалося. При цьому про кількісний обмеження, ми нічого не бажали чути в принципі. З іншого боку, коли тобі кажуть, що в майбутньому ти будеш виступати на дитячому ранку або в психлікарні, то розмова про кількість прийомів вести недоречно.

Відсутність обмежень в прийомах позначалося дуже негативно практично на всіх матчах того часу - у Реслер пропадала всяка індивідуальність. Кожен прагнув провести все, що коли-небудь бачив і намагався додати ще парочку нових рухів, розучених за останній тиждень.

Казуси з невідповідністю прийомів параметрам, часом, доходили до маразму, наприклад у Російського Розміру в його нереальному арсеналі були такі прийоми як Суперкік і Бомба лебедя.

Вадим займався тим, що намагався адаптувати іноземні назви на російський лад. Але на шлагбаум, який був вільним перекладом від closeline, його фантазія закінчилася. Найбільше він напирав на незрозумілі Мордобастери і Шееломи, які з його напівжартівливої ??інтонацією звучали досить химерно. А деякі речі звучали і зовсім непереконливо, являючи собою суміш іноземного перекладу і російської надбавки. Так, наприклад, коли Кувалда готувався до свого першого виступу, то у нього виникли проблеми з вибором фінішера. Пробували всяке: і бомбу і чокслем, але нічого не виглядало для Васі, як фінальний прийом. Тоді Вадим запропонував йому провести Pedigree. Ну, родовід вона і є родовід - надто вже знаменитий особистий прийом, на мій погляд, щоб так акцентувати на ньому увагу. До того ж мені здавалося, що для Кувалди він якось не підходить. Однак чи то Вадим уже втомився, чи то сам Василь був уже згоден на все, але фінішер був обраний.

- А як назвемо? - Запитав реслер.

- Ну, ти ж з Білорусії? Ось і назвемо його Білоруської родоводу, - відповів президент, нітрохи не сумніваючись.

Те, що у Трипл Ейча був гіммік франко-канадського аристократа і прийом з такою назвою був в тему, ніяк не збентежило нашого президента. Вихід був знайдений. А то, що Васильєв не аристократ, так це наш містечковий прикол.

Втім, наші власні спроби облагородити ДропКік і легдропи, теж часто закінчувалися провалом. Пам'ятаю, якось я запропонував називати легдроп Сокирою, а легдроп з топ-ропа Сокирою ката.

У той час в моєму особистому арсеналі налічувалося близько сорока різних прийомів від інцігірі до Підніжжя скелі, яке я провів один раз в житті Російському Розміром. Згадувати і описувати їх все не має сенсу, варто зупинитися лише на деяких:

Осідлай блискавку - так я назвав свою Хуріканрану і мені подобається ця назва.

Метелик - фінішер, який був зі мною з самого початку. Силовий і одночасно витончений. Ця назва я вкрав у Фоменко, який одного разу озвучив так подібний прийом у Скотта Штайнера.

Дихання смерті - громіздке і незручне назву, яке я спеціально підганяв під свій гіммік. Однак в моєму виконанні він виглядав набагато гірше, ніж у виконанні Кріса Бенуа. Тому я від нього відмовився в підсумку.

Гвоздь (double stomp) - більш адекватний і універсальний фінішер, який прийшов на зміну Диханню. Його я підглянув у Реслер CZW Sick Nick Mondo. Вже не знаю, як глядачам, але мені здавалося, що він ідеальний для моєї комплекції. Назва мені теж неймовірно подобалося, та й до образу підходило.

Кінець аудієнції - щось середнє між пауерслемом і гробової плитою зі сходинок. На жаль, я так і не зміг розкрити весь його потенціал (не встиг), хоча у мене були на це плани і на тренуваннях я навіть пару раз піднімався на сходинки з величезним Кентом на плечах. Я планував застосовувати його тільки в «крайніх випадках», коли супротивника не вдалося заспокоїти основними засобами. Сам прийом, незважаючи на уявну простоту, вимагав великих енерговитрат і хорошою концентрації, чого важко зберегти до кінця матчу. Я зробив його всього два або три рази. І кожен раз виходило не те, що я задумав. Перший досвід був поставлений на Вовочку, який важив легше ніж я тоді, і нам більш-менш вдалося здивувати публіку. Другий раз трапився в хардкор матчі проти Кувалди. Взявши собі на плече такого громіздкого противника, я невпевнено подолав першу сходинку з двох. Потім заніс було ногу, щоб піднятися вище, але раптом відчув, як вся конструкція мало не завалилася піді мною. Так, балансуючи з девяностокілограммовим вантажем на плечі, я абияк зібрався, пройшов останній рубіж і звалився вниз, поклавши Кувалду рівно на спину. Очікуваного ефекту не вийшло, до того ж я виставив руки. Кілька разів ми відпрацьовували цей прийом на тренуванні, але ніхто не бажав приймати пайлдрайвер зі сходинок, логічно не довіряючи мені свою шию.

Я був першим, хто придумав розписувати матч «в стовпчик», точніше в два. Оскільки все своїм матчі я писав завжди сам, то мої партнери нічого не мали проти такого методу відображення. Незважаючи на те, що сам спосіб підготовки до шоу був вкрай невірний, все ж саме така система була більш зручна для сприйняття і запам'ятовування. А також давала можливість для невеликої імпровізації (важливо пам'ятати лише початок і кінець чергової серії противника, а що він вставить між прийомами - не так важливо). Однак Вадим, складаючи матчі для всіх інших, вперто не бажав користуватися моєю системою і продовжував записувати все в один рядок. Через це противникам потрібно на запам'ятовування набагато більше часу, та й помилки під час матчу траплялися набагато частіше і наслідки від них були гірші, ніж в моїх боях.

Ніхто вперто не хотів брати мою систему за приклад, що спочатку мене злило. Але через деякий час я махнув рукою і лише посміювався над тими, хто на тренуванні посеред власного матчу раптом хапав листочок і судорожно шукав продовження своєї серії серед нагромадження рядків.

гіммік |  На старт!

Москвичі |  Перші кроки |  ГЛАВА 3 |  Зустріч з Крусадером |  Бек'ярд |  перша травма |  Підготовка до літа |  кінець rWo |  несподіване продовження |  Капотня |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати