На головну

Я студент середньої школи А, - сказав перший. Ти, схожа на полум'я, мені подобаєшся. Фрукт пристрасті. Рей-чан! |  Вдало! Вдало! - Образилася вона, - Тільки мене не помітили. |  Місяць! Ти знайшла дівчаток? - Запитав кіт. |  Артеміс: Так, так так яке уявлення? |  Це не добробут любові, - закричала Рей, - це жахливе пророцтво, що означає вбивство. |  Чотири Небесних Короля, тепер добудьте Срібний Кристал! - Наказала їм Королева Берил. |  Місяць, Артеміс, як ви? - Занепокоїлася Амі. |  Посеред Темного Королівства стоїть великий хрест, до якого прив'язаний Такседо Маск. |  Королева Берил: ... прекрасна. |  Всі загинули! - Заплакала Сейлор Мун. |

В точку Д вдаються Місяць і Артеміс, вони звуть дівчаток, але не отримують відповіді.

1.  Віберемо на крівій довільну точку М и Проведемо через неї площинах, паралельних до площини кола g, та твірну SM, яка перетне коло g в деякій точці L.
  2.  Внаслідок того, що малхут вищого парцуфа стала КЕТЕР нижчого парцуфа, пов'язані світи один з іншим і отримують світло один від іншого.
  3.  Глава 12. Як звуть вашого Бога? Правда? А ви в цьому впевнені?
  4.  Глава 3. Хороша справа браком не назвуть
  5.  Знайти роботу, якові Виконує сила 'f, рухаючісь прямолінійно Із точки А в точку В.
  6.  І все зівугу відбуваються саме на бхінат решимот, які зараз піднялися. Після того, як решимот отримують виправлення, вони передають виправлення келім, що відносяться до них.

- Ми шукали всюди. Давай кинемо, Місяць! - Став просити Артеміс. - Ці п'ятеро зробили те, що повинні були зробити, але ... Я впевнений, що це не було марно. Місяць, підемо додому! Я розумію твої почуття, але ...

Тих !!! - Засичала на нього Місяць, - Подивися на Місяць, дівчатка там!

Вони відродилися! Це чудо Срібного Кристала. Сила любові перемогла силу ненависті!

І до них з Місяця спустилися п'ятеро войовниці живі і неушкоджені і разом з ними Такседо Маск.

* * * Воительница * * *

(Виконують Сейлор Мун, Сейлор Меркурій, Сейлор Марс, Сейлор Юпітер, Сейлор Венера, Такседо Маск, Місяць і Артеміс)

Хором: Я досить зазнала, з мене досить! Ми так близькі, ми не хочемо, щоб це закінчилося. Ми потрібні один одному. Між нами була прірва, але після її подолання, ми знайшли щастя.

Сейлор Мун: Коли ти захочеш зустрітися зі мною, ти побачиш те ж саме в моїх думках ...

Хором: ... навіть в моєму серці. Повторювана протягом тисячі років, любов це завжди битва, чи не так? З тебе проллється місячне світло любові. Я занурюся в нього і перетворюся. Яскраво, таємниче, в войовницю. Продовження схоже на біль. Посмішка, якою ми обмінялися, не містить часткових обіцянок. Ми можемо зустрітися завтра або через двісті років, це одне й те саме. Наша зустріч зумовлена.

Сейлор Мун: Форма серця секретна. Це, як кажуть, є загадкою. Не забувай про це.

Це марно! Ми не можемо нічого зробити! |  Виберіть один або кілька правильних відповідей.
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати