Головна

ВІДЕОТЕКА, ФОНОТЕКА І БІБЛІОТЕКА ШКОЛИ

  1.  Актуальність для нашої школи
  2.  Арт-терапія в практиці роботи початкової школи
  3.  Аульні школи в Степовому краї
  4.  Бібліотека кластерів ZigBee (ZCL)
  5.  В умовах дистанційного навчання загальноосвітньої школи
  6.  Провідні школи та напрямки сучасної політичної психології
  7.  Взаємодія сім'ї і школи

Дорогі читачі та однодумці! За кілька років роботи Школи у нас накопичилося багато друкованих праць, аудіо- і відеоматеріалів на різні теми. Це статті, журнали, книги, в яких міститься багато цікавої інформації. Це відеофільми та аудіозаписи, які допоможуть формуванню здорового способу життя, правильного морального і етичного виховання молоді.

Замовити каталог можна по електронній пошті.

Детальна інформація на нашому сайті: www.v-sinelnikov. com

СЕМІНАРИ-ТРЕНІНГИ ШКОЛИ

I базовий тренінг

«Шлях до здоров'я»

Теми семінару-тренінгу:

Нова модель людської свідомості - модель господаря, чарівника. Ви пізнаєте закони Всесвіту, за якими будується наше життя. Навчитеся використовувати ці закони для поліпшення свого здоров'я. Освоївши нову психологічну модель, ви перестанете грати роль жертви або ката, і зможете стати господарем свого організму, свого життя.

Метод занурення і підсвідомого програмування. Ви поринете в таємниці своєї свідомості і підсвідомого розуму. Навчіться виявляти приховані внутрішні причини своїх хвороб і стресових ситуацій. Дізнаєтеся про головний закон самозцілення. Методика роботи зі своєю підсвідомістю, розроблена доктором Синельниковим, допоможе вам позбутися багатьох хвороб і проблем.

Шлях через здоров'я. Що таке здоров'я? Здоров'я і хвороба. Формування образу здоров'я. Групове створення образу здоров'я для кожного учасника семінару.

Як змінити себе. «... Не факт здоров'я нам трощить, але до факту наше ставлення, розгнузданість воображенья, некерованість душі ... » Ви навчитеся керувати своїми емоціями і думками. Чи зможете позбутися від таких патологічних рис характеру, як роздратування, злість, заздрість, ревнощі, образливість і інших (якщо вони у вас є). Разом ми розправимося зі страхами, неврозами і зневірою.

Позбавлення від шкідливих звичок. Багато хто скаже, що шкідливі звички - це куріння, надмірне вживання спиртного, переїдання. Ну а як щодо звички кричати на близьких, або ображатися? За допомогою методу підсвідомого програмування ви зможете швидко і легко позбутися від старого поведінки і створити нові добрі звички.

Ведення щоденника.Ведення щоденника - це одна з різновидів роботи над собою. Це потужний засіб самоконтролю, прекрасний спосіб зосередити свою увагу і енергію на процесі лікування, зміцнити силу волі. Це ще одна нова добра звичка. Ведення щоденника - це чесна розмова з самим собою, який дозволить розкрити свою душу, знайти і зрозуміти самого себе і своє місце в цьому світі.

біль- Це сигнал нашої підсвідомості про внутрішній неблагополуччя. Чи варто відразу ковтати таблетки? Як правильно реагувати на біль? Використовуючи спеціальну стратегію, ви навчитеся усувати багато больові відчуття.

Договір з хворобою. Це нова методика доктора Синельникова, ознайомившись з якою, ви зможете укласти договір з будь-якою хворобою. Вам не будуть страшні вірусні інфекції, рак, туберкульоз і багато інших захворювань, якими ви боїтеся захворіти.

Створення власної системи оздоровлення. Зараз так багато різних систем оздоровлення! Одна рекомендує пити сечу, інша - їсти лише рослинну їжу, третя - голодувати. Є й інші. Який з них скористатися? Як не заплутатися в такому розмаїтті? А може бути створити власну систему здоров'я, прислухаючись до своєї інтуїції?

Управління мозком і увагою.Наш мозок однаково швидко навчається і поганого, і хорошого. Питання в тому, як і чому його навчити? Ви дізнаєтеся про новітні психологічних стратегіях, які допоможуть вам легко і швидко позбавлятися від нав'язливих думок і спогадів. Ви навчитеся швидко переводити себе з одного емоційного стану - в інше. Чи зможете змінити ставлення до багатьох неприємних подій минулого.

Як змінити свої думки.Наше здоров'я і благополучіезавісят від того, які думки в нашій підсвідомості. Як позбутися від шкідливих і негативних думок? Створення нових і позитивних думок за допомогою нової моделі людської свідомості.

Глибока релаксація тіла і свідомості.Одна з причин багатьох проблем зі здоров'ям - це внутрішнє напруження. Ви навчитеся глибокому розслабленню тіла і свідомості, і енергія життя буде вільно проходити по вашому тілу.

Сон і сновидіння. Тлумачення снів. Закладка програм уві сні. Використання сновидінь для оздоровлення організму.

 Журнал Школи Здоров'я і Радості |  II базовий тренінг


 Перетворення образу 4 сторінка |  Перетворення образу 5 сторінка |  Перетворення образу 6 сторінка |  Перетворення образу 7 сторінка |  Перетворення образу 8 сторінка |  Перетворення образу 9 сторінка |  Я знаю напевно, що будь-яке захворювання можна вилікувати, якщо хворий бере на себе відповідальність за свою хворобу і за своє здоров'я. |  Зробіть для себе вибір! |  книга перша |  ДОКТОРА СИНЕЛЬНИКОВА |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати