Головна

Як же звільнитися від почуття провини? 6 сторінка |  Навчіться сприймати невдачі як уроки, як засіб зворотного зв'язку, а перешкоди на своєму шляху - як можливість спробувати щось нове. |  Подумайте, що, крім їжі, може приносити вам радість в житті і задоволення? |  Навчіться щиро й безкорисливо хвалити людей, схвалювати їхні вчинки, робити їм компліменти. Просто так! Нехай це буде один із способів робити людям приємне. |  Перетворення образу 1 сторінка |  Перетворення образу 2 сторінка |  Перетворення образу 3 сторінка |  Перетворення образу 4 сторінка |  Перетворення образу 5 сторінка |  Перетворення образу 6 сторінка |

Перетворення образу 8 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Я помітив таку особливість: люди з ревматизмом зазвичай притягують до себе людей, які їх постійно критикують, тому що вони самі дуже критично налаштовані до оточуючих. Пам'ятаєте? Подібне притягує подібне.

В думках таких людей дуже багато насильства, але самі вони дуже критично налаштовані по відношенню до різних проявів сили. Вони відчувають сильний дефіцит любові до себе і до навколишнього світу, не люблять себе і відчувають, що їх теж не люблять.

Ці люди ставляться до життя так, як ніби життя важка і нестерпна. Вони відчувають, що на них навалилося занадто багато. Але це вони самі звалюють на себе непосильну ношу.

Як заявила мені одна пацієнтка з хворими суглобами:

- Я терпіти не можу, коли на мене тиснуть. Я не виношу цього.

Чому артрит часто зустрічається у людей похилого віку? Тому що вони «застоюються», «тверднуть» в своїх переконаннях, стають негнучкі.

Іноді артрит - це фізичне перешкода перед запуском гніву, злості і ненависті. Коли людина хоче когось або щось вдарити, підсвідомість стримує його подібним чином.

До мене на прийом прийшла жінка з артритом. Хвороба з'явилася у неї кілька років тому. За допомогою гормонів і протизапальних засобів вдавалося пригальмувати розвиток хвороби, але хвороба все одно неухильно прогресувала. Сама пацієнтка розповіла мені, що хвороба з'явилася у неї після стресу.

- П'ять років тому я пережила сильний стрес, - розповідала жінка. - Ми тоді з чоловіком жили в іншому місті. Одного разу мого сина сильно побили підлітки. Коли він зайшов до хати, то дивитися на нього було боляче. Мій чоловік був мисливцем, і у нього була рушниця. Він схопив рушницю і з криком: «Я вб'ю цих мерзотників!» - Підбіг до дверей квартири. Але я вчепилася в нього мертвою хваткою і не випускала доти, поки він не «охолов». І буквально через тиждень у мене почало крутити суглоби.

Звернувшись до підсвідомості, ми з'ясували ту поведінку, яка призвела до створення такої стресової ситуації. Усвідомивши причини ситуації, а отже, і причини хвороби, жінка відчула себе набагато краще. На додаток я підібрав для неї гомеопатичні ліки. І вже через кілька місяців поступово зникли всі симптоми хвороби, яка тривала багато років.

Цей випадок в черговий раз переконав мене в тому, як важливо усунути істинні причини захворювання.

ШЕЯ

Символізує гнучкість. Здатність бачити те, що відбувається поруч і за спиною. Проблеми з шиєю (наприклад, ригідність м'язів) - це впертість, відсутність гнучкості, небажання бачити інші сторони питання.

У мене була одна пацієнтка, у якої щоразу, коли вона не погоджувалася зі своїм чоловіком, з'являлася кривошия.

- Він як почне молоти всяку нісенітницю, - говорила вона, - так я демонстративно відвертаюсь від нього і намагаюся не слухати.

В іншої жінки, як тільки вона проявляла впертість або починала критикувати, тут же дерев'яніли шия.

СПИНА

Спина - це символ опори життя. Хребет символізує гнучку опору життя.

Проблеми зі спиною і хребтом відображають відсутність опори і підтримки в житті. Ви сприймаєте життя як непосильну ношу, як постійне перенесення життєвих тягот.

До мене на прийом прийшла жінка, у якої недавно був перелом хребта. Коли ми почали з'ясовувати підсвідомі причини травми, вона сказала:

- Ви знаєте, доктор, я ніколи не відчувала підтримки від свого чоловіка.

- Підтримки в чому? - Запитав я її.

- Ну, ви ж знаєте, що жінка завжди хоче відчувати в чоловікові опору. А я її не відчувала. У мене було таке відчуття, що він не любить мене, а тільки живе зі мною через дітей. Та й матеріальної підтримки особливої ??не було.

Дуже часто страх за гроші, за своє матеріальне благополуччя призводить до проблем з нижньою частиною спини.

Нещодавно зайшов до свого друга в гості.

- Слухай, - запитує він мене, - сьогодні цілий день поперек тягне, в ногу віддає. З чим це пов'язано?

- У тебе є якісь переживання, пов'язані з грошима, - кажу я йому.

- Точно! Сьогодні вранці передав велику суму грошей і не знаю, повернуться вони мені чи ні.

Коли до мене приходять люди з остеохондрозом хребта, то часто від них можна чути такі фрази:

- Я взяла все це на свої плечі.

- Я беру на себе в житті занадто багато.

- Це для мене непосильна ноша.

- У мене таке відчуття, що син сів мені на плечі і звісив ніжки.

- Це мій «хрест», і я повинен пронести його через усе життя.

Переді мною сидить молода жінка. Причина, яка змусила її звернутися до лікаря, - біль в спині.

- Доктор, я все життя тягну на собі всіх і все. Я заробляю більше, ніж мій чоловік, і тому мене вважають «годувальницею» і «годувальниця». А ще я допомагаю своїм батькам. І ще у мене в житті є свій «хрест». Це мій брат - інвалід. Я йому теж допомагаю. Якби ви знали, як я втомилася, як мені хочеться скинути з себе цю важку ношу. Допоможіть мені! Навчіть мене піклуватися про своїх близьких з почуттям радості і легкості.

Я вважаю, що ми повинні з радістю переносити всі перипетії життя. Адже тільки наше ставлення до життя перетворює її на тягар. І тому, перш ніж брати на себе, на свої плечі чужі проблеми, розберіться спочатку зі своїм життям. Внесіть в свій світогляд нововведення: навчитеся бачити, як життя дбає про вас і підтримує вас.

Я відчув на собі, як у міру подолання на себе відповідальності за свій світ життя моя стала набагато легше. З моїх плечей звалилася важкий тягар почуття провини, образ, критики і засудження.

НОГИ

Стан ніг відображає те, як ми йдемо, просуваємося вперед по життю.

Захворювання ніг, проблеми з ногами

Це сильний страх перед майбутнім. Небажання чи страх рухатися вперед по життю.

У чоловіка почалося захворювання судин нижніх кінцівок. Ми з'ясували підсвідому причину - це страх за майбутнє своїх дітей.

Відсутність мети в житті або неправильно обраний напрям можуть стати причинами проблем з ногами.

Ми звернулися до підсвідомості пацієнта, який недавно сильно розтягнув зв'язки гомілковостопного суглоба.

«Яке позитивне намір ти для мене хотіло здійснити за допомогою цієї травми?» - Запитали ми його підсвідомість.

«Я дбаю про твою безпеку», - отримав пацієнт уявний відповідь.

Виявляється, напередодні травми чоловік повинен був укласти з однією фірмою угоду на більшу суму грошей. У нього були сумніви в законності цієї угоди, але він все ж вирішив йти. І ось, вже виходячи зі свого будинку, він спіткнувся на сходах і підвернув ногу. Травма змусила його залишитися в той день вдома.

- А ви знаєте, через тиждень ця фірма лопнула, - повідомив пацієнт. - Але я якось не пов'язував ці дві події. Хоча і був радий, що мене пронесло. Але чому моя підсвідомість вибрав саме такий болісний спосіб турботи про мене?

- Напевно, по-доброму не розуміли.

- Це точно. Ще коли я познайомився з цими людьми, у мене вже було передчуття чогось поганого, але я не звернув на це уваги.

ШКІРА

Захищає нашу індивідуальність. Крім того, це величезний по площі і можливостям орган сприйняття.

захворювання шкіри

Я вважаю, що шкірних хвороб не буває взагалі. Є внутрішні хвороби з зовнішніми проявами на шкірі. Тому абсурдно і навіть шкідливо використовувати мазі. Замазуючи зовнішні прояви, ми тим самим заганяємо хворобу всередину. Використання зовнішніх коштів - це не лікування, а придушення хвороби. Будь-яка хвороба - це сигнал про те, що людина в своєму житті робить згубні дії або допускає в свою душу негативні думки і емоції. Тим більше це очевидно при шкірних хворобах.

На уроках гістології в медінституті майбутніх лікарів вчать, що нервова тканина і шкіра при формуванні плоду відбуваються з одного зародкового листка. Так чому ж медицина досі не звертає на цей факт ніякої уваги і продовжує всім хворим з висипаннями призначати мазі, та ще й гормональні?

Особисто я визнаю лише три «шкірні» хвороби (і то з великою натяжкою), при яких можна використовувати зовнішні засоби. Це короста, лишай і вошивість (педикульоз). Але в таких випадках, поряд з використанням зовнішніх коштів, необхідно проводити глибоку «чистку» організму і підсвідомості.

Хвороби шкіри - це стара, глибоко прихована муть, бруд, щось огидне, що прагне нагору. Шкіра в такому випадку діє як запобіжний клапан, через який все це виходить назовні. Шкірні прояви хвороби - це глибоко пригнічені емоції, забруднюючі душу, від яких організм прагне звільнитися. Це може бути тривога, страх, відчуття постійної небезпеки. Або роздратування на адресу кого-небудь. Гидливість і нетерпіння. А також злість, ненависть, образи і почуття провини.

Інша можлива причина - ви відчуваєте себе беззахисним. Адже шкіра виконує захисну функцію. Порушено ваше здорове і спокійне сприйняття навколишнього світу.

Ось деякі фрази, які можуть вказати на причину:

Щось дратує;

Руки так і чешуться зробити це;

Сверблячка до деяких речей;

Я заплямував себе.

Алергія, кропив'янка

Це захворювання - ознака відсутності емоційного самоконтролю. Ваше підсвідомість, таким чином, виводить назовні ті почуття і емоції, які ви в собі пригнічуєте (буквально - які забруднюють вашу душу). Наприклад: роздратування, образи, жалість, злість.

Якщо у вас алергія, то це означає, що ви кого-то или что-то в своєму житті не переносите, ви не приймаєте. Це може бути хтось із людей, якась сфера життя або якась ситуація. Продукти або речовини, які провокують алергічну реакцію, - це не причина алергії. Причина всередині, а не зовні.

На прийом прийшов чоловік з кропив'янкою. Ми з'ясували підсвідомі причини хвороби. Ними виявилися дратівливість, гнів і образи. Почалося захворювання три дні тому, після того як у нього на роботі стався конфлікт з начальством. Він ніяк не міг стримати в собі негативні емоції.

Я пояснив йому, що причина конфліктної ситуації на роботі прихована в ньому самому, і замість того, щоб звинувачувати начальство, він повинен розібратися в самому собі і змінити ставлення до своєї роботи (яку він, до речі, не любив), до себе і начальнику.

Буквально на наступний день після того, як він усвідомив причини конфлікту, шкіра повністю очистилася. Цей чоловік не став замазувати хвороба або пригнічувати її таблетками. Він сприйняв її як сигнал. Таким чином, хвороба для цього чоловіка стала поштовхом для саморозвитку.

Алергії часто бувають у дітей, так як діти, на відміну від дорослих, ще не навчилися контролювати свої емоції. Алергічна реакція у дітей - це відображення поведінки батьків.

До мене на прийом часто приходять батьки з дітьми-алергікам. Гомеопатія завжди давала прекрасний ефект. А коли я став поєднувати прийом лікарських засобів з «чисткою» підсвідомості, то результати стали ще краще.

Ось на прийомі у мене жінка, мати двох дітей: одному дев'ять років, а іншому - чотири.

- Скажіть, доктор, - запитує вона мене, - чому у старшого немає алергії, а у молодшого дуже сильна алергічна реакція? Будь-які захворювання, навіть простудні, він переносить в дуже важкій формі.

- А який у вас був емоційний фон під час першої вагітності і під час другої? - Питаю я.

- Я зрозуміла, про що ви говорите, - відповідає жінка. - Дійсно, під час першої вагітності я була спокійна, а ось друга ... Моя мати наполягала на тому, щоб я зробила аборт, але я її не послухала.

- Чому?

- Вона говорила, що другу дитину мати рано, що ми його матеріально не подужає.

- Саме так ваші відносини з нею тоді, та й зараз теж, і є причина алергії вашого молодшого сина. Ваші негативні думки і емоції і думки вашої матері зараз створюють алергічний фон.

- Але як же я могла ще відреагувати на таке її ставлення? - Дивується жінка.

- Ну по-перше, ваша мати всього лише відображала ваші власні страхи і сумніви. По-друге, вона адже наполягала на аборті, бажаючи вам матеріального благополуччя. І ось зараз ви маєте і дитини, і гроші. Виходить, що ваша мати допомогла вам і в тому і в іншому. А ви зберігаєте неприязнь до неї і образи.

- Так що ж мені робити?

- Переглянути всі події того часу з новими почуттями та емоціями. На першому місці має бути почуття любові. Необхідно пробачити свою матір і змінити до неї ставлення, подякувати їй. Пам'ятайте: «Шануй батьків своїх». Ви повинні усвідомити, що причина поведінки вашої матері була прихована в вас самої.

Вчені виявили цікавий факт: алергічні реакції під гіпнозом або під наркозом відсутні. Тобто саме свідомість грає тут первинну роль.

Це захворювання явно вказує на вашу нетерпимість до будь-чого в цьому світі.

Якщо у вас алергія, значить, ви приховуєте, пригнічуєте в собі агресію. Всі ці почуття шукають вихід назовні.

Для лікування потрібно звернутися всередину себе, чесно і сміливо подивитися на те, чого ви уникаєте. Переглянути своє ставлення. Не потрібно робити світ стерильним. Не потрібно боятися життя. Приймайте все її прояви. Пам'ятайте золоте правило: «Будь-яку силу в цьому світі можна використовувати на благо».

Висип, свербіж

Висип - це будь-яке подразнення, що виходить назовні через шкіру. Вас щось не влаштовує, і ви приховуєте свої почуття. Але все приховане стає явним - ваша шкіра видає ваші емоції.

Це може бути також і почуття провини. Ви «заплямували» себе якимись діями.

До мене на прийом прийшла жінка з шелушащимися плямами на обличчі. Причина - почуття провини перед чоловіком.

Кілька місяців тому вона зрадила його і тим самим «заплямувала» свою честь, своє обличчя. З одного боку, хотіла йому в усьому зізнатися, а з іншого - боялася. А підсвідомість зробило її почуття явними.

До свербіння може привести придушення наших бажань. Пам'ятаєте вислів: «Руки сверблять зробити це». Або у вас є бажання, які вам не по нутру і не в'яжуться з дійсністю.

Незадоволеність в житті може привести до свербіння і почервоніння шкіри. Сверблячка - підсвідомий аналог лібідо, а розчісування шкіри замінює символічно акт задоволення. Тобто ви хочете отримати задоволення, але це не стикується з вашими моральними переконаннями.

В однієї моєї пацієнтки був свербіж зовнішніх статевих органів. Практично кожен вечір, лягаючи в ліжко, вона розчісувала це місце. Причина - незадоволеність сексуальним життям зі своїм чоловіком. Таким чином, її підсвідомість давало їй можливість звернути на себе увагу як на жінку.

Висипу у дітей - це сигнал батькам до перегляду їх поведінки, ставлення один до одного. Будь-які негативні емоції матері під час вагітності, і навіть за рік до вагітності, можуть стати причиною важких захворювань у дітей.

У моєму кабінеті сидить молода мама з маленькою дівчинкою. У дівчинки лімфатичний діатез. Шкіра суха і покрита висипом, яку дитина постійно розчісує. Мазі і таблетки вже випробувані і не дали результату.

Тестуючи підсвідому програму поведінки, ми з'ясували, що причина діатезу в поведінці матері під час вагітності. По-перше, вона спочатку не хотіла народжувати дитину. Тим самим запустила в підсвідомості дівчинки програму самознищення.

По-друге, майже вся вагітність супроводжувалася конфліктами з чоловіком. В результаті через рік вони розлучилися.

Дитина своєю хворобою показував матері, що їй необхідно змінити свою поведінку.

Я дав матері гомеопатичні ліки для дитини, крім того, ми з нею зробили спеціальну молитву для нейтралізації її негативних думок щодо дітей та чоловіків, яку вона повинна була читати протягом певного часу. Уже через місяць шкіра дитини була чистою.

Роздратована шкіра дає вам сигнал про те, що у вашому житті не вистачає спокою і ласки, уваги і погладжування. Зверніть на себе увагу. Займіться потребами свого тіла.

Екзема, нейродерміт

Це вкрай сильний антагонізм, несприйняття. Ви кого-то или что-то в своєму житті відкидаєте або відторгається.

Чоловік дуже сильно образився на свою дружину, і через деякий час у нього спочатку з'явилося запалення головки статевого члена, а потім - екзема на правій руці. Мало того, як потім з'ясувалося, у нього в підсвідомості діяла передана йому від батька програма знищення жінок, що виражалася в недовірі до них. Хвороба на якийсь час нейтралізувала цю програму. Виходить, що вилікуватися від хвороби він зможе тільки в тому випадку, якщо змінить своє ставлення до жінок і до себе як до чоловіка.

Як правило, до екземи та нейродерміту призводять психічні зриви, тобто сильні стреси. У такі моменти життя виходить назовні колосальна агресія.

До мене на прийом прийшов чоловік з екземою кистей рук.

- Ось, доктор, подивіться, що у мене з руками. Терпіти більше не можна. Зробіть що небудь.

Руки були в жахливому стані: покриті гнійними корками, з-під яких сочився гній. Мазі та інші засоби були випробувані, але нічого не допомагало. Хворий мучився і страждав від нестерпного свербіння і печіння.

До мене він звернувся як до лікаря-гомеопата, але в той час я вивчав гіпноз і вирішив дізнатися про причини хвороби від підсвідомості. Ми легко встановили контакт з підсвідомістю, і я запитав його:

- Скажіть, чи були якісь події в минулому, які послужили причиною розвитку цього захворювання?

- Так, - відповів пацієнт, перебуваючи в стані трансу.

- Розкажіть про ці події докладніше, - попросив я його.

- Це сталося два місяці тому, - почав він. - Я давно підозрював, що моя дружина мені зраджує. І ось одного разу я застав її з коханцем в машині. У мені стільки було образи, ненависті і злості, що з'явилося бажання облити машину бензином і спалити їх там.

- Для чого ж тоді йому потрібна ця екзема? - Запитав я, звертаючись до підсвідомості.

- Для того щоб стримати його зробити це, - відповів мені чоловік від імені підсвідомості.

Ось так ревнощі може стати причиною розвитку шкірної хвороби.

Екзема у дітей обов'язково пов'язана з поведінкою батьків. А пізніше, коли дитина дорослішає, вже сам формує собі хвороба, грунтуючись на старих думках своїх батьків і на старих своїх переживаннях.

На повторний прийом прийшла 18-річна дівчина. Років з трьох у неї екзема або нейродерміт (назва не важливо) на згинах суглобів. Батьки весь цей час мазали уражені місця мазями, заганяючи тим самим хвороба глибше всередину. Перший курс гомеопатії дав сильне загострення, після якого настало помітне поліпшення. Я вже з досвіду знав, що якщо такі випадки лікувати тільки гомеопатичними засобами, то потрібно дуже тривалий час і завзятість.

- Доктор, а чи не можна вилікуватися швидше? - Запитала мене пацієнтка.

- А наскільки сильно твоє бажання вилікуватися швидше? - Запитав я її у відповідь.

- Я цього дуже сильно хочу, - сказала вона. - Я готова виконувати всі, що ви скажете. Моя мама говорила мені, що ви щось вселяє в підсвідомість, і хвороба проходить.

- Я нічого не вселяють, - відповів я. - Я просто допомагаю моїм пацієнтам усвідомити справжні причини хвороби і усунути їх. Але я тільки допомагаю. Пацієнт сам усуває ці причини. Все залежить від його власних зусиль і бажань. Адже люди самі створюють собі хвороби, а значить, самі повинні їх усунути. Лікар не лікує хворобу - він допомагає хворому стати здоровим.

- Я готова. Скажіть мені, будь у мене причини?

- Як ти ставишся до свого батька? - Запитав я її, дивлячись їй в очі.

- Нормально, - відповіла вона байдуже і якось холодно, відводячи свій погляд в бік.

- Поясни мені, будь ласка, що означає «нормально»? - Попросив я її.

Напередодні я розмовляв з її матір'ю, яка сама звернулася до мене за допомогою, і з'ясував для себе причини хвороби як матері, так і дочки. У матері до батька дівчинки практично ніколи не було теплих почуттів. Він часто випивав. А жінка жила з ним разом заради дитини. Любов з їх сім'ї давно пішла, а залишилися тільки старі образи, роздратування, осуд і презирство. А останнім часом з'явилося навіть байдужість і байдужість.

- Я його просто намагаюся не помічати, - сказала дівчина, але голос її вже змінився. - Раніше були образи і презирство, але зараз якась байдужість.

- Ти сказала мені, що готова виконати всі, аби вилікуватися. Так ось, ти зможеш мати здорову шкіру тільки тоді, коли в твоїй душі буде любов до твого батька.

- Я не зможу цього зробити.

- Чому?

- А за що мені його любити? - Каже дівчина тремтячим голосом. - Він все моє свідоме життя принижував мене і мою матір, не давав нам нормально жити, пиячив. І за це я повинна його поважати?

- Ні, не за це. А за те, що він твій батько. Ти повинна зрозуміти, що твоя мати сама вибрала собі такого чоловіка. Та й ти теж вибрала собі такого батька.

- Як це я його собі вибрала?

- Бог дає нам саме таких батьків, яких ми самі заслуговуємо. Піднімись вище земної логіки. Прийми і полюби свого батька просто за те, що він твій батько і дав тобі життя. І за те, що він найкращий для тебе батько. Почни помічати в ньому тільки хороше. По відношенню до батьків повинні бути тільки любов і повагу, а не презирство і образи. Одна із заповідей говорить: «Шануй батьків своїх». Любов не може і не повинна залежати ні від чого в цьому житті, ні від яких земних цінностей. Твоя мати не любила ні себе, ні твого батька. І пив-то твій батько саме через дефіцит любові.

- Звідки ви це знаєте?

- Я розмовляв з твоєю матір'ю напередодні. Якщо ти відродиш в своїй душі любов, то у тебе є шанс не тільки вилікуватися самої, але і допомогти своїм батькам. Коли людина любить, він створює простір любові навколо себе, яке дуже сильно впливає на оточуючих людей.

Я бачу, що очі у дівчини стали вологі, риси обличчя м'якшими. Інша б, напевно, давно б розплакалася, але вона тримається. І все-таки в ній стали відбуватися зміни.

- А ти любиш себе? - Питаю я її після невеликої паузи.

- Напевно, не дуже. Іноді я себе ненавиджу.

Ми продовжуємо розмову далі.

У таких випадках одужання може прийти тільки після великої роботи над собою. Якщо дитина вже дорослий, то можна працювати з ним, а якщо маленький, то змінюватися потрібно батькам. Чи не шкіру потрібно чистити, а помисли. Очищення зсередини призводить до очищення зовні.

псоріаз

Сильне почуття провини і бажання самопокарання може стати причиною розвитку псоріазу.

До мене на прийом прийшов молодий чоловік з псоріазом. Хвороба з'явилася рік тому. Ми встановили контакт з його підсвідомістю, і він звернувся всередину себе:

- Яке моє поведінка привела до хвороби?

У міру того як він ставив питання, колір його обличчя став змінюватися і все обличчя залила фарба сорому.

- Доктор, я зрозумів, в чому причина, - сказав він. - Можна я не буду говорити вам про це?

- Звичайно можна, - відповів я. - Будь-яку інформацію, яку ви отримуєте від свого підсвідомого розуму, ви маєте право залишити при собі.

- Ні, мабуть, я скажу вам, - зважився чоловік.

І він повідав мені, як рік тому «заплямував себе», змінивши свою дружину з дружиною свого друга. І ось це «подвійне» почуття провини привело його до хвороби. Цікаво ще й те, що у його дружини також був псоріаз. І коли він дивився на свої плями, то тут же згадував свою дружину і відчував почуття провини.

Я виявив, що псоріаз виникає після стресових ситуацій. Під час таких надмірних психічних навантажень люди буквально вбивають якісь свої почуття, наприклад почуття довіри, любові або безпеки.

В одного чоловіка почався псоріаз після того, як його обдурили, в результаті чого він втратив велику суму грошей.

- Після цієї ситуації я втратив довіру до людей, - розповідав він мені.

У жінки почався псоріаз після смерті свого батька.

- Я втратила найулюбленішого людини в житті, - говорила вона зі сльозами. - Для чого мені тепер жити?

Ще я помітив, що хворі на псоріаз дуже гидливі. У деяких з них буквально «пунктик» на чистоті. А ви пам'ятаєте з першої частини книги, що почуття огиди відображає сильну ненависть і презирство до чого-небудь в цьому світі. У підсвідомості працює програма зречення, і це позначається на шкірі.

- Я ненавиджу цю країну, - каже мені молодий чоловік. Хвороба у нього вже давно. - Я ненавиджу ці брудні вулиці. Я зневажаю хамів і негідників, заздрісників і підлабузників. Найбільша насолода для мене, - продовжує він, - це лежати весь день в чистій накрохмаленою ліжку з чистої жінкою і пити добре вино, є хорошу їжу.

При цій хворобі неприродно посилюється зроговіння шкіри. Шкіра в уражених місцях стає грубою. Це явне вказівку на те, що людина хоче захиститися від навколишнього світу.

Хворому на псоріаз важливо зрозуміти, що він живе в чистому, гармонійному і безпечному світі. І не просто живе, а створює його сам.

вітіліго

Це відчуття повної відчуженості від усього або від багатьох чинників в цьому світі. Самоізоляція. Ви як би не при своєму колі, не відчуваєте себе повноправним членом суспільства.

У одного мого пацієнта, зовсім молодого хлопця, кілька років тому почалося вітіліго. Депігментовані плями з'явилися на тілі і на обличчі. Юнак був дуже худий, сором'язливий, з тонким тихим голоском, що нагадує дівочий. У нього сформувався комплекс неповноцінності, який привів його до відчуженості від свого кола спілкування. Юнак буквально ізолював себе від спілкування з однолітками.

Я призначив йому гомеопатичні ліки, так як у нього були і інші супутні захворювання, і разом з ним ми створили нові способи поведінки.

Уже після першого курсу лікування у юнака одні плями зменшилися, а на інших стали з'являтися острівці пігменту.

Прищі, вугрі

Невдоволення собою, своєю зовнішністю - це головна причина появи вугрової висипки. Угри, як правило, з'являються в період статевого дозрівання, і як раз в цей час у юнаків і дівчат гостро постає питання про свою зовнішність і привабливості. У цей час будь-неприйняття себе і свою зовнішність тут же відіб'ється на обличчі.

Скільки зусиль доводиться витрачати молодим людям, щоб приховати «недоліки» і поліпшити хоч трохи свою зовнішність! За допомогою цієї хвороби вони проходять урок любові до себе і вчаться приймати себе такими, якими вони є.

Нова, невідома досі енергія починає керувати життям молодої людини. Вона вимагає реалізації. І в той же час стримується, заганяється всередину. У цей період дуже важлива підтримка дорослих. У наших предків були спеціальні обряди посвячення для юнаків і дівчат, які допомагали їм гармонійно перейти на новий рівень дорослішання.

У період статевого дозрівання сальні залози починають активно працювати. При виникненні вугрів залози засмічуються, закупорюються і запалюються. Тому дуже важливо очистити свою свідомість від «брудних» і «запалених» думок щодо протилежної статі і сексу. Потрібно відкритися для нового у своєму житті. Потрібно заспокоїтися. Сприймати статеву енергію як природну силу цього світу. Активно займатися навчанням і саморозвитком, виховувати в собі хороші якості характеру. Всьому свій час.

фурункул

Це гнів, що виходить назовні. Постійне кипіння і нуртування всередині.

Заходжу недавно до свого друга, а у його дружини величезний фурункул на правій щоці. Вони вже знайомі з моєю моделлю, і тому дружина відразу запитує мене:

- Скажи мені, з чим це пов'язано?

- А ти хіба сама не знаєш? На кого ти злилася останнім часом?

- Як на кого? - Відповідає вона. - На чоловіка, звичайно.

вошивість

Ви дозволяєте іншим «порпатися» в вашій голові і в ваших думках, втручатися у ваші думки і у ваше життя.

У дитини однієї моєї пацієнтки з'явилися воші. У своєї підсвідомості вона дізналася причини.

- Ви знаєте, доктор, - додала вона, - у мене є звичка говорити і думати про себе не від першого, а від третьої особи: «Вона подумала», «Навіщо їй це потрібно?» І т. Д.

Грибок, епідермофітія стоп

Я виявив, що люди, у яких є так званий грибок, сильно чіпляються за старі переживання і образи.

Ваші старі відсталі переконання давно «запліснявіли». Ви не хочете розлучатися з минулим і дозволяєте йому правити сьогодні. І це заважає вашому легкому просуванню вперед по життю.

Перетворення образу 7 сторінка |  Перетворення образу 9 сторінка
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати