загрузка...
загрузка...
На головну

Як же звільнитися від почуття провини? 1 сторінка |  Як же звільнитися від почуття провини? 2 сторінка |  Як же звільнитися від почуття провини? 3 сторінка |  Як же звільнитися від почуття провини? 4 сторінка |  Як же звільнитися від почуття провини? 5 сторінка |  Як же звільнитися від почуття провини? 6 сторінка |  Навчіться сприймати невдачі як уроки, як засіб зворотного зв'язку, а перешкоди на своєму шляху - як можливість спробувати щось нове. |  Подумайте, що, крім їжі, може приносити вам радість в житті і задоволення? |  Навчіться щиро й безкорисливо хвалити людей, схвалювати їхні вчинки, робити їм компліменти. Просто так! Нехай це буде один із способів робити людям приємне. |  Перетворення образу 4 сторінка |

Перетворення образу 2 сторінка

1.  1 сторінка
  2.  1 сторінка
  3.  1 сторінка
  4.  1 сторінка
  5.  1 сторінка
  6.  1 сторінка
  7.  1 сторінка

Амнезія (втрата пам'яті), слабкість пам'яті

Страх - це одна з головних причин амнезії, або слабкості пам'яті. І не просто страх, а втеча від життя. Ви прагнете все забути. Яку пораду найчастіше дають знайомі в неприємних ситуаціях? «Так забудь ти про це!» І якщо ви прямуєте цієї поради, то не дивуйтеся погіршення пам'яті.

Іноді підсвідомість за допомогою амнезії виконує захисну функцію для людини. З пам'яті випадають події, пов'язані з фізичним болем або душевними стражданнями.

Кілька років тому подруга моєї дружини потрапила в автомобільну катастрофу. І коли її попросили розповісти про те, як це сталося, то вона змогла пригадати тільки те, як вона сіла в машину і як прокинулася в лікарняній палаті. Все те, що сталося між цими подіями, вона забула.

МОЗОК

Пухлина мозку

Пухлина мозку часто виникає у тих людей, які хочуть підпорядкувати навколишній світ своїм світоглядом. Вони дуже вперті і відмовляються приймати світ інших людей. Це призводить до агресії до людей і до світу. І мозок буквально «опухає» від напруги.

До мене на прийом зовсім недавно приходив хлопець, у якого були проблеми з психікою. Зі спілкування з підсвідомим розумом з'ясувалося, що причина психічних порушень - сильне презирство, осуд і ненависть до людей. Він надавав великого значення таких понять, як порядність і моральність, і будь-якого, хто не відповідав його мірками, він був готовий просто знищити.

У процесі лікування з'ясувалося, що кілька років тому він переніс складну операцію на головному мозку і дивом вижив. Причина та ж - висока підсвідома агресія до світу і до людей. При спілкуванні з підсвідомістю інформація йшла відкритим текстом:

- До народження в цьому світі ти жив на іншій планеті. Але зараз ти тут. Ти народився на цій планеті. Прийми цей світ з любов'ю. Тоді будеш здоровий.

- Швидше за все, це так, - підтвердив хлопець, - мені часто сняться сни, в яких я подорожую по інших світів, перебуваю на іншій планеті. Але як я можу прийняти цей світ, якщо в ньому так багато несправедливості?

Знадобилося кілька сеансів для того, щоб він зрозумів, що світ, в якому ми живемо, дуже справедливий і гармонійний. Зараз він себе прекрасно почуває. Організував молодіжний клуб, одружився.

НЕРВОВА СИСТЕМА

Нерви - це орган сприйняття. Вони символізують зв'язок. При захворюванні нервової системи у вас порушено сприйняття навколишнього світу і спілкування з людьми.

невралгія

Я виявив, що люди з гіпертрофованою совісністю часто страждають від невралгії. У таких випадках невралгія - це свого роду покарання за гріховність.

- Ви вважаєте себе великою грішницею, - пояснюю я жінці, яка протягом тривалого часу страждає невралгією трійчастого нерва.

- А як же, - каже жінка. - Всі ми грішні. І повинні нести суворе покарання за наші гріхи. Через страждання і муки очищається наша душа.

- Скажіть, - питаю я її, - а що станеться у вашому житті, якщо ви перестанете себе карати?

Жінка занурилася в роздуми. Через кілька хвилин вона сказала з подивом:

- Моє життя зміниться повністю. Я почну жити в радості.

- Правильно.

- А як же наші гріхи? - Запитує вона, але вираз подиву на її обличчі зберігається.

- Розумієте, - пояснюю я жінці, - Бог нікого не карає. Він дає кожному шанс змінитися на краще. Якщо учень виправив погану оцінку на хорошу, чи варто пам'ятати про двійці роками і карати себе за це. Ось і ви використовуйте в життя свій шанс. Я пропоную вам закрити очі, посидіти спокійно декілька хвилин і ще раз подумати над тим, чи варто себе звинувачувати і карати. Винних немає взагалі, - продовжую я говорити їй, поки вона знаходиться в стані трансу. - Кожна людина надходить в міру своєї усвідомленості на даний момент. Змінюючи своє сприйняття світу, ви рятуєтеся від почуття провини.

Також можлива й інша причина. У вашому житті є людина, з якою вам дуже важко спілкуватися, ви буквально відчуваєте муки спілкування. В такому випадку розберіться в своїх з ним стосунках. Зверніться всередину себе і дізнайтеся, якими своїми думками ви створили такі відносини? Що ця людина вам прагне повідомити своєю поведінкою? Які ваші думки він відображає?

Іноді невралгія може з'явитися в результаті перебування в ненависної вам ситуації.

До мене на прийом прийшла дівчина з невралгією трійчастого нерва. Хвороба з'явилася після того, як вона влаштувалася на роботу відразу після закінчення інституту.

- Мені не подобається це місце, - зізналася вона. - Я взагалі уявляла собі свою майбутню роботу по-іншому. Я зараз втиснута в такі жорсткі рамки. Атмосфера панує жахлива. Кожен бачить в іншому потенційного ворога. Відкрито спілкуватися з цими людьми я не можу. Доводиться зі шкіри геть лізти. А іншу роботу зараз знайти неможливо.

У деяких випадках невралгія може бути способом для здійснення будь-якого позитивного наміри. Наприклад, привернути увагу або отримати порцію турботи.

Радикуліт (ішіас)

Поперек символізує опору і підтримку. Тому будь-які перевантаження (фізичні і духовні) будуть позначатися на її стані.

Страх і неспокій за гроші, за своє фінансове становище і за своє майбутнє може сприяти болів в попереку. Часто це захворювання страждають люди, професійна діяльність яких пов'язана з великими сумами грошей.

У ті моменти життя, коли людина відчуває фінансові труднощі або відчуває, що гроші закінчуються, він буквально «зриває» спину, щоб врятувати своє матеріальне становище.

Якщо у вас проблеми з попереком, ви звалили на себе непосильну ношу.

Один мій знайомий розповідає мені:

- Тиждень тому у мене сильно прихопило поперек. Причому несподівано. Уявляєш, сиджу ввечері за столом, п'ю чай. Все ніби нормально. Потім хочу встати з-за столу, а не можу. Так скрутило, що в туалет довелося повзти рачки. Весь наступний день, та й весь тиждень пролежав у ліжку. А стільки потрібно було зробити справ! Нікуди йти не міг. Ніхто мене не чіпав. Міг тільки лежати, читати і спати.

Зате я так вдячний цій хворобі, ти не уявляєш! Відпочив здорово! З'явилося спокій, ясність в голові. Давно не відчував таких приємних почуттів. Я вже потім проаналізував причини, як ти вчив. Виявилося, що занадто багато звалив на себе справ, метушився, поспішав. І моя підсвідомість таким чином зупинило мене. Після цього випадку беруся тільки за ті справи, які мені під силу.

Інсульт, паралічі і парези

Найчастіша причина цієї хвороби - «паралізує» ревнощі і ненависть. У моїй практиці було безліч випадків, коли люди (в основному це чоловіки) за допомогою ревнощів доводять себе до інсультів та паралічів.

- Доктор, допоможіть мені усунути мій параліч, - звертається до мене чоловік. - Нещодавно переніс інсульт, і ось тепер права сторона тіла як би не моя, онімілі.

Зі спілкування з його підсвідомим розумом з'ясувалося, що причина інсульту - сильні ревнощі до дружини. Його дружина на десять років молодша за нього, і він з самого початку їхнього спільного життя сильно її ревнував. І ось недавно відбулися події, які стали для нього критичними.

Опір життєвого процесу і неприйняття свого життя і долі також можуть привести до паралічу. Людина відчуває себе нездатним що-небудь змінити в своєму житті, він в буквальному сенсі сам «паралізував» себе і прирік на бездіяльність. Які «паралізують» думки завели вас в глухий кут? Пошукайте ці думки. Що вам заважає вільно жити? Ми самі створюємо свій світ, а тому вихід є завжди.

Люди, схильні до паралічів, дуже не гнучкі, вони відстоюють свої давно застарілі погляди на світ. Вони явно забувають, що це всього лише їх погляд, що є й інші думки. Вони самі відмовляють собі в зміні, і часто від них можна почути: «Я краще помру, ніж зраджу своїм принципам!» Ну що ж - це їх вибір.

Мене недавно запросили на консультацію додому до одного пенсіонера. У нього після інсульту залишилася паралізованою ліва сторона тіла. Після спілкування з його підсвідомістю ми з'ясували, що причина інсульту і паралічу полягає в його невдоволення своїм життям, долею своїх дітей, урядом і багатьом іншим. У зв'язку з цим в підсвідомості накопичилося багато агресії на світ і людей, на дружину і себе самого. По суті, його ненависть і дефіцит радості і любові в житті привели до хвороби.

Уникнення відповідальності, будь-якої ситуації або людини, коли ви відчуваєте себе нездатним що-небудь змінити, може також призвести до паралічу.

Ще одна причина - глибоко засів «паралізуючий» страх, жах.

Часто інсульт виникає як підсвідома потреба об'єднати сім'ю. Коли розбіжності в сім'ї досягли своєї межі і всі свідомі способи щось змінити вичерпані, тоді підсвідомість виливає кров (символічно - любов і радість) на ті мозкові центри, які «відповідальні» за благополуччя сім'ї.

Олена і Сергій прожили в шлюбі п'ять років. На шостому році спільного життя їх взаємини почали руйнуватися: у Олени з'явилося багато претензій до чоловіка, почалися сварки, і все частіше Сергій став приходити додому п'яним. І одного разу Олена забрала дочку і пішла жити до батьків. Через деякий час до неї прийшла свекруха і сказала:

- Олено, Сергій в лікарні, у нього інсульт. Я прошу тебе, як мати, сходи до нього. Він нікого не хоче бачити, крім тебе.

Олена прийшла в лікарню і почала доглядати за чоловіком. Сергій почав одужувати. Після виписки з лікарні вони знову почали жити разом.

Давайте задумаємося, чому так болісно відбувається відновлення після паралічу. Тому що людина вчиться заново рухатися, відчувати - одним словом, діяти. До хвороби він уже прирік себе на бездіяльність, і хвороба з'явилася просто результатом його ставлення до себе і до життя. Тепер же йому доводиться вчитися, вчитися діяти.

Нещодавно в моїй практиці був випадок неповного паралічу лицьового нерва. Це був уже немолодий чоловік. Від його підсвідомості я отримав відповідь, що до паралічу привело небажання і просто невміння виражати свої почуття, емоції. Наприклад, зусилля стримати, придушити в собі гнів, невміння висловити любов створюють внутрішнє напруження.

Поряд з усуненням підсвідомих причин хвороби я призначив йому гомеопатичне лікування і дав завдання вчитися висловлювати свої почуття, стоячи перед дзеркалом і в спілкуванні з близькими, вчитися сердитися і любити по-справжньому, відкрито.

Параліч - це завжди вимога жити по-новому, думати по-іншому.

Запаморочення і втрата стійкості

Якщо у вас є запаморочення, то причина, швидше за все, в ваших швидкоплинних, нескладних, розсіяних думках. У вас відсутня концентрація, зосередженість. Ви не в змозі розібратися зі своїми проблемами. «Голова йде обертом від проблем» - так мені заявила одна моя пацієнтка, у якої часто були запаморочення.

Метання в життя від одного до іншого також створює запаморочення. У вас немає певної мети в житті. Подумайте, заради чого ви живете в цьому світі. Яка ваша головна мета в житті і які цілі найближчі. Визначтеся. У вашому житті повинна бути дисципліна. Це додасть вам впевненість в собі і дозволить твердо стояти на ногах.

Запаморочення у одного чоловіка з'явилися через деякий час після розриву відносин зі своєю дружиною. Дружина дізналася, що у нього є інша жінка, і запропонувала йому розлучення. З одного боку, сім'я, дитина, а з іншого - улюблена жінка. Він ніяк не міг прийняти певне рішення.

Є ще один різновид запаморочення - «запаморочення від успіхів».

поліомієліт

До цієї хвороби може привести бажання когось зупинити і відчуття власного безсилля зробити це. Як і у випадку з паралічем, ревнощі можуть бути тим згубним поведінкою-причиною.

На прийомі у мене молодий хлопець 28 років з наслідками поліомієліту. Причина хвороби - ревнощі.

- Доктор, я настільки сильно ревнував свою дружину, що, коли вона йшла до матері в сусіднє село, зі мною були напади сказу. Я думав про те, що було б краще, щоб вона померла або щоб з нею що-небудь трапилося, аби я не мучився. Іноді я придушував ці напади, іноді напивався, щоб забутися, або йшов у село і бив комусь пику за якісь старі образи. А ось зараз я безсилий щось зробити, навіть імпотенція з'явилася.

Хвороба для нього зіграла роль останнього гальма.

ПСИХІКА

Епілепсія, судоми, конвульсії, спазми

Це наслідок сильного психічного напруження. Така напруга може породжуватися панічним підсвідомим страхом, манією переслідування, відчуттям сильної внутрішньої боротьби, бажанням зробити насильство. Людина настільки сильно роздуває себе своїми думками, що тіло часом відмовляється його слухати і робить безладні рухи. Під час нападу свідомість відключається повністю або частково. Це зайвий раз підкреслює, що причини хвороби приховані в підсвідомості.

Я виявив, що у тих людей, які схильні до судом, високий рівень підсвідомої агресії до навколишнього світу і до людей. Ця агресія може виражатися в ненависті, презирстві, ревнощів.

У мене лікувалася від епілепсії 17-річна дівчина. Напади у неї почалися через деякий час після менструацій. Лікарі, звичайно, не намагалися з'ясувати причини і все списали на перехідний вік. Свідомість у дівчини відключалася ненадовго, судомний синдром був виражений незначно, але це дуже лякало її і батьків. Вона пробувала приймати таблетки, які прописав лікар-невропатолог, але через деякий час відмовилася від них. Як вона сказала: «У мене після їх прийому стали відбуватися якісь дивні, явно ненормальні зміни з психікою».

Ми стали з'ясовувати підсвідомі причини хвороби, і виявилося, що це дуже сильна агресія до батьків і до чоловіків. Ці програми «мовчали», поки вона була дитиною, і активно запрацювали в період її статевого дозрівання. Я провів з нею два сеанси, і напади припинилися.

Через півтора року вона знову прийшла до мене.

- Доктор, ви знаєте, протягом півтора років нападів не було і я себе прекрасно почувала, школу закінчила на «відмінно». Але ось недавно я відчула, що в мене свідомість як би відключається. Було це тільки один раз. Ніяких нападів немає. Але я насторожилася і вирішила відразу прийти до вас.

- Може бути, ви мені самі розповісте про причини, - запропонував я їй. - Адже за час нашої спільної роботи ви багато чому навчилися.

- Так, я здогадуюся, в чому причина, - повільно промовила дівчина. - У цьому році я вирішила вступати до інституту в інше місто, а батьки наполягають, щоб я вчилася поруч з ними. І ось на цьому грунті у нас з ними виник конфлікт. Так, тепер я розумію, у мене знову з'явилися старі думки.

Одного разу, коли я тільки починав свою лікарську діяльність, я був свідком того, як один народний цілитель лікував епілепсію у молодого хлопця. Він посадив його в коло і став читати певні молитви. Хлопця почало крутити, вивертати навиворіт. Чоловік-цілитель ходив по колу і читав молитви, а хлопець сидів у колі і корчився. Видовище було воістину драматичним. Нарешті цілитель зупинився, підніс руки догори і прокричав: «Вийди, сатана!» Хлопець, викривляючи губи і явно підкоряючись не своєю волею, простогнав: «Не вийду». Чоловік знову став читати молитви і ходити по колу зі свічкою. В кінці ритуалу він знову прокричав ті ж слова. Хлопець знову простогнав, але вже тихіше. Все повторилося знову. І після третього разу хлопець опустився на підлогу в знемозі і заснув. Проспав він дуже довго, а потім пішов додому. Напади більше не повторювалися. Я був вражений. «Сильний цілитель, - думав я. - Я теж хочу так навчитися. Прямо як в Новому Завіті, коли Ісус виганяв бісів! »

Я вирішив поспостерігати за цим хлопцем. Протягом півроку самопочуття у нього був гарний, нападів не було. Але ось одного разу він прийшов знову. Напади почалися і стали ще сильніше, ніж до лікування. Цілитель виконав той же ритуал лікування. Поліпшення знову настало, але вже не на тривалий термін, а всього на один день, після чого напади повторилися. Надалі ті ж молитви вже не допомагали, і батьки молодої людини були змушені звернутися за допомогою до офіційної медицини, хоча вже з досвіду знали, що таблетками цю хворобу вилікувати неможливо.

Після цього випадку я зрозумів, що не можна виганяти біса або сатану, тобто хвороба, з душі. Потрібно усувати причину хвороби. Про це попереджав Ісус Христос. Він говорив про те, що біс, якого вигнали, повернеться знову і приведе з собою ще сімох, страшніше першого. А через кілька років я прийшов до такого переконання, що немає взагалі сил темних або світлих. Будь-яку силу можна обернути на користь собі і оточуючим.

А що ж з цим хлопцем? Я провів з ним кілька сеансів. Мені вдалося за допомогою гомеопатичних ліків і гіпнозу значно полегшити його стан. Потім я втратив його з поля зору. Пізніше я досліджував його підсвідомі програми і з'ясував, що причина його судом - найсильніша підсвідома агресія до навколишнього світу.

Часто епілепсія виявляється в підлітковому віці, якраз в той період, коли починається статеве дозрівання. Це призводить в дію певні негативні підсвідомі програми. Зростає внутрішня напруга.

Нещодавно на прийом з району приїхала мама з 15-річною дочкою. Три роки тому у дівчинки вночі був напад, який супроводжувався втратою свідомості і судомами. Згодом ці напади повторювалися. Лікарі поставили діагноз «епілепсія» і призначили хімічні препарати.

- Скажіть, - звернувся я до її мамі, - у дівчинки були місячні?

- У неї їх досі немає, - відповіла вона. - Крім того, УЗД показало, що у неї дуже маленька, недорозвинена матка.

- Я вам зараз дам спеціальні гомеопатичні засоби, - сказав я, - які ви будете приймати строго за схемою. Спочатку буде погіршення стану, напади можуть посилитися і бути частіше. Але потім у неї почнуться місячні і хвороба зникне. Ірина, - звернувся я до дівчинки, - а мама розповідала тобі що-небудь про менструації, про статевому розвитку?

- Ні, - відповіла вона зніяковіло.

- Тоді я тобі розповім, а заодно і мама послухає.

Після цього я прочитав дівчинці цілу лекцію про статевий розвиток, функції жінки в цьому світі, про радість материнства і про заміжжя.

Через місяць вони приїхали на прийом повторно.

- Як у вас справи? - Запитав я.

- Доктор, - почала свою розповідь мама дівчинки, - було все так, як ви сказали. Спочатку було загострення. Тривало воно три дні, точніше, три ночі, а потім все припинилося і через тиждень пішли місячні. Зараз вона прекрасно себе почуває. Нападів за цей час не було. Нормалізувався сечовипускання, і зійшли набряки. І ми хотіли б закріпити успіх.

Це вже не перший випадок у моїй практиці, коли після правильно підібраного лікування ця страшна хвороба зникає. А адже в офіційній медицині вона вважається невиліковною. Чому? Тому що є невірним підхід до хвороби.

Давайте розглянемо принципову схему епілепсії. Якщо за основу взяти електричну складову, то виходить, що при цьому захворюванні в корі головного мозку є патологічний осередок. Електрохімічні імпульси не можуть вільно проходити через нього. Заряд поступово накопичується, і в якийсь момент відбувається «пробою» всієї системи. Потужний імпульс йде на оболонки головного мозку і на все тіло. Це проявляється судомами, втратою свідомості.

Хімічні препарати пригнічують не тільки хворобливий вогнище, але і всю кору головного мозку з усіма витікаючими наслідками.

Я розробив принципово новий підхід в лікуванні цього захворювання. Навіщо пригнічувати патологічний осередок? Необхідно створити нові прямі і зворотні зв'язки в корі головного мозку, і електричні імпульси будуть йти в обхід цього вогнища. І поступово ця ділянка головного мозку повністю відновиться і зможе знову взяти на себе свої функції. Я випробував цю модель на декількох пацієнтах - результати прекрасні.

Тікі і гіперактивність

Ці два захворювання часто зустрічаються у дітей. Одна з причин такої поведінки - відсутність безумовної любові батьків до своєї дитини. Є почуття обов'язку, але немає любові. У батьків такої дитини в підсвідомості діє програма знищення дітей. У минулому це проявилося, наприклад, в бажанні матері зробити аборт або в думках про те, що вагітність не на часі і небажана. Тепер це можуть бути думки про те, що турботи про дітей заважають реалізуватися в житті, заважають влаштувати особисте життя. Часто образи, претензії і ненависть батьків по відношенню один до одного є причиною хвороби. Як тільки батьки змінюють свою поведінку, як тільки вони починають по-справжньому любити свою дитину, а не дбати про нього з почуття обов'язку - дитина тут же заспокоюється, розслабляється.

Я знаю про ці причини не тільки з практики з пацієнтами. У мого сина колись теж були тики і дуже смикання поведінку. У той час я дуже сильно акцентував свою увагу на роботі і зовсім втратив інтерес до своєї дитини. Мені було набагато цікавіше годинку-другу посидіти біля комп'ютера і попрацювати над книгою, ніж спілкуватися з сином. Крім того, в моїй сімейного життя відбувалися певні зміни. У матері були аналогічні програми. Коротше, ми, батьки, займалися своїм самоствердженням в житті і зовсім забули про дитину. Дитина тут же відреагував на дефіцит любові. Мені довелося провести переоцінку цінностей і змінити своє ставлення до сина, до роботи, до сім'ї. Тікі пройшли, і дитина почала заспокоюватися, так як став відчувати любов батьків. Іноді все ж він веде себе дуже активно, особливо в школі на уроках. Я продовжую працювати над собою і вчуся поєднувати в собі любов до дітей з любов'ю до роботи, до жінки, до людей і до всього сущого в цьому світі, так як розумію, що здоров'я мого сина залежить від моїх думок і емоцій.

безсоння

Причини безсоння банальні - страх, занепокоєння, боротьба, суєта. Все це заважає вам розслабитися, відключитися від денних турбот. Ваше підсвідомість, викликаючи безсоння, намагається за рахунок нічного часу, коли навколишній світ спить, вирішити ті проблеми, які вас хвилюють. Але нерозумно забирати у самого ж себе час. Необхідно змінити сам підхід до вирішення проблем. Я знаю прекрасний і, по-моєму, єдиний спосіб спокійно і міцно спати - навчитися довіряти: довіряти собі, людям, життя. Як то кажуть: «Нехай завтрашній день сам подбає про себе».

Є й інші причини безсоння.

- Доктор, - каже мені жінка, - ось уже півроку я страждаю безсонням. Допоможіть мені.

- А ви знаєте, що заважає вам спати? - Питаю я її.

- Так, я знаю, - відповідає вона. - Мене гризе почуття провини. Я знаю, що, як тільки я позбудуся цього почуття, буду спати спокійно. Допоможіть мені в цьому.

Головними передумовами для здорового і освіжаючого сну є втомлене тіло і душевну рівновагу.

ВУХА

Висловлюють здатність чути і слухати.

Проблеми з вухами - це небажання що-небудь чути або невміння слухати і прислухатися до думки інших людей.

Запалення вуха (отит, мастоїдит)

Це небажання слухати і приймати те, що говорять оточуючі. В результаті в підсвідомості накопичуються гнів і роздратування, і це призводить до запалення.

До однієї моєї знайомої, заміжній жінці, приїхала якось в гості її мати. Живуть вони в різних містах, давно не бачилися. Мати приїхала всього на кілька днів, але протягом цих кількох днів вона намагалася привнести в іншу сім'ю свій уклад життя: цілими днями прала, прибирала, переставляла ве-щі, щось змінювала, висловлювала невдоволення з приводу чого-небудь.

Моя знайома не хотіла жити так, як живе її мати. За словами знайомої, в сім'ї її матері між батьками ніколи не було справжнього кохання. Мати не любила себе, а батько часто випивав. Знайома створювала свій уклад життя, і її життя їй подобалася. За кілька днів накопичилося роздратування, гнів, небажання приймати те, що говорить мати. У підсумку, перед самим від'їздом матері, вона стала погано чути на ліве вухо (в вухо потрапила вода і почалося незначне запалення). В юності у неї вже було подібне.

Часто захворювання вух буває у дітей через те, що вони не можуть або не вміють висловити свої почуття. Їх розуміння заважає страх. Коли в будинку шум, батьки або близькі сваряться, то дитина часто реагує на це запаленням вуха, висловлюючи таким чином свої почуття і даючи своєю хворобою сигнал батькам: «Зверніть на мене увагу! Для мене важливі тиша, мир, спокій і гармонія в родині ». Але чи завжди дорослі розуміють це?

Глухота, шум у вухах

Дуже сильне неприйняття до кого-небудь і до чого-небудь. Небажання слухати і розуміти, приймати інші точки зору. Цьому заважає впертість, гординя. Усередині накопичується сильна агресія на навколишній світ, і це призводить до зниження слуху. Дійсно, якщо людина не хоче щось чути і не бажає зрозуміти, він тим самим прирікає себе на звукову ізоляцію від навколишнього світу, і підсвідомості нічого не залишається, як викликати глухоту.

А як ви думаєте, що станеться, якщо постійно говорити: «Слухати тебе не хочу»?

Молода людина чув лівим вухом гірше, ніж правим. Слух знизився, коли він служив в армії. Зі спілкування з підсвідомістю з'ясувалося, що причина захворювання криється в його конфлікті з батьками.

- Ви знаєте, - розповідав він мені, - я тоді познайомився з жінкою. У неї була дитина. Вона була старша за мене на чотири роки. Часто зустрічатися ми не могли, тільки коли мені давали звільнювальну. У мене до неї виникли теплі почуття, тим більше що до неї я не знав жінок. Я написав батькам лист, в якому повідомив, що, може бути, одружуся, але у мене були сумніви. І ось тут-то почалося! Батьки приїхали до мене в частину. Стали мене відмовляти, приводити різні негативні приклади з життя, ображати цю жінку. Особливо старалася моя мати. І чим більше вони говорили, тим менше мені хотілося їх слухати.

Запалення вуха завжди вказує на внутрішній конфлікт. Вам потрібно прислухатися до свого внутрішнього голосу, навчитися слухати самого себе. Примирити сторони конфлікту частини в своїй підсвідомості.

Неврит слухового нерва

Це захворювання відображає сильне нервове напруження від вислуховування кого-небудь.

На прийомі у мене сидить жінка зі слуховим апаратом в лівому вусі. Три роки тому лікарі поставили діагноз «неврит слухового нерва» і прописали носити апарат.

Жінці за родом своєї роботи доводилося часто вислуховувати прохання і скарги людей. До кінця року накопичилося багато роботи, і вона її виконувала, навіть будучи хвора на грип. Перенесений на ногах грип і сильне нервове напруження привели до невриту слухового нерва.

ОЧІ

Символізують здатність ясно бачити минуле, сьогодення і майбутнє.

Очні хвороби відображають небажання бачити. Вам не подобається те, що ви бачите або не хочете бачити у своєму житті. В душі накопичуються такі агресивні емоції, як ненависть, злість, гнів, і вони створюють проблеми з очима. Адже очі - це дзеркало душі.

А як часто люди кажуть: «Я тебе ненавиджу», «Очі б мої тебе не бачили», «Боляче дивитися на все це», «Бачити тебе не можу». Таким людям заважає бачити хороше їх гординя і впертість. Вони не розуміють, що бачать погане в своєму світі тільки тому, що дивляться на світ через призму своїх агресивних емоцій. Вихід один - очистити свої помисли, тоді і світ стане кращим. Створіть самі для себе такий світ, на який вам було б приємно дивитися.

У мене в кабінеті знаходиться молода жінка з діагнозом «короткозорість». Ми починаємо сеанс. Після того як жінка встановила контакт зі своєю підсвідомістю, вона задала питання:

- Яке моє поведінка, думки, емоції привели мене до хвороби?

Через деякий час вона отримала відповідь: «Зазирни всередину себе. Скільки бруду в твоїй душі! Ти весь час судиш людей, а сама далі свого носа не бачиш. Ти навіть вікна в своїй квартирі миєш раз на рік. Поглянь навколо. Який прекрасний світ! Які гарні люди. Те, що тобі в них не подобається, всього лише відображає твоє власну поведінку ».

В ході подальшої роботи ми докладно з'ясували, що треба змінити жінці в своїй поведінці, склали план роботи над собою, і на цьому перший сеанс закінчився.

Другий сеанс моя пацієнтка почала так:

- Доктор, ви знаєте, що я зробила після нашого першого сеансу, коли прийшла додому?

- І що ж ви зробили?

- Я вимила всі вікна в своїй квартирі, які я дійсно не мила вже рік.

Після кількох сеансів зір у жінки значно покращився. І ще я порадив їй прочитати книгу «Як поліпшити зір без окулярів» У. Бейтса і його учениці М. Корбетт. Робота з підсвідомістю і вправи для очей допомогли їй відновити зір повністю.

Перетворення образу 1 сторінка |  Перетворення образу 3 сторінка
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати