загрузка...
загрузка...
На головну

безпліддя |  МОЛОЧНІ ЗАЛОЗИ |  ЧОЛОВІЧІ ХВОРОБИ |  Сифіліс, гонорея, герпес генітальний, трихомоніаз, СНІД |  Права сторона тіла |  Повнота, надлишок ваги, ожиріння |  Артрит, ревматизм |  захворювання шкіри |  Алергія, кропив'янка |  Висип, свербіж |

псоріаз

1.  У перебігу псоріазу виділяють три стадії: прогресуючу, стаціонарну і регресує.
  2.  Псоріаз
  3.  Псоріаз волосистої частини голови (лускатий лишай).

Сильне почуття провини і бажання самопокарання може стати причиною розвитку псоріазу.

До мене на прийом прийшов молодий чоловік з псоріазом. Хвороба з'явилася рік тому. Ми встановили контакт з його підсвідомістю, і він звернувся всередину себе:

- Яке моє поведінка привела до хвороби?

У міру того як він ставив питання, колір його обличчя став змінюватися і все обличчя залила фарба сорому.

- Доктор, я зрозумів, в чому причина, - сказав він. -Можна Я не буду говорити вам про це?

- Звичайно можна, - відповів я. - Будь-яку інформацію, яку ви отримуєте від свого підсвідомого розуму, ви маєте право залишити при собі.

- Ні, мабуть, я скажу вам, -вирішити чоловік.

/ 7 він повідав мені, як рік тому «заплямував себе», змінивши свою дружину з дружиною свого друга. І ось це «подвійне» почуття провини привело його до хвороби. Цікаво ще й те, що у його дружини також був псоріаз. І коли він дивився на свої плями, то тут же згадував свою дружину і відчував почуття провини.

Я виявив, що псоріаз виникає після стресових ситуацій. Під час таких надмірних психічних навантажень люди буквально вбивають якісь свої почуття, наприклад почуття довіри, любові або безпеки.

В одного чоловіка почався псоріаз після того, як його обдурили, в результаті чого він втратив велику суму грошей.

- Після цієї ситуації я втратив довіру до людей, - розповідав він мені.

У жінки почався псоріаз після смерті свого батька.

- Я втратила найулюбленішого людини в житті, - говорила вона зі сльозами. -Для Чого мені тепер жити?

Ще я помітив, що хворі на псоріаз дуже гидливі. У деяких з них буквально «пунктик» на чистоті. А ви пам'ятаєте з першої частини книги, що почуття огиди відображає сильну ненависть і презирство до чого-небудь в цьому світі. У підсвідомості працює програма зречення, і це позначається на шкірі.

- Я ненавиджу цю країну, - каже мені молодий чоловік. Хвороба у нього вже давно. - Я ненавиджу ці брудні вулиці. Я зневажаю хамів і негідників, заздрісників і підлабузників. Найбільша насолода для мене, -продолжает він, - це лежати весь день в чистій накрохмаленою ліжку з чистої жінкою і пити добре вино, є хорошу їжу.

При цій хворобі неприродно посилюється зроговіння шкіри. Шкіра в уражених місцях стає грубою. Це явне вказівку на те, що людина хоче захиститися від навколишнього світу.

Хворому на псоріаз важливо зрозуміти, що він живе в чистому, гармонійному і безпечному світі. І не просто живе, а створює його сам.

Екзема, нейродерміт |  Прищі, вугрі
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати