Головна

Переперегляд І стирання особистої ІСТОРІЇ |  ТЕХНІКА переперегляд |  додаток |  Післямова |  Головні болі |  мігрень |  Пухлина мозку |  невралгія |  Інсульт, паралічі і парези |  Епілепсія, судоми, конвульсії, спазми |

безсоння

1.  БЕЗСОННЯ
  2.  Безсоння.
  3.  Якщо безсоння допікає

Причини безсоння банальні - страх, занепокоєння, боротьба, суєта. Все це заважає вам розслабитися, відключитися від денних турбот. Ваше підсвідомість, викликаючи безсоння, намагається за рахунок нічного часу, коли навколишній світ спить, вирішити ті проблеми, які вас хвилюють. Але нерозумно забирати у самого ж себе час. Необхідно змінити сам підхід до вирішення проблем. Я знаю прекрасний і, по-моєму, єдиний спосіб спокійно і міцно спати - навчитися довіряти: довіряти собі, людям, життя. Як то кажуть: «Нехай завтрашній день сам подбає про себе».

Є й інші причини безсоння.

-Доктор, - Каже мені жінка, - ось уже півроку я страждаю безсонням. Допоможіть мені.

- А ви знаєте, що заважає вам спати? - Питаю я її.

- Так, я знаю, - відповідає вона. - Мене гризе почуття провини. Я знаю, що, як тільки я позбудуся цього почуття, буду спати спокійно. Допоможіть мені в цьому.

Головними передумовами для здорового і освіжаючого сну є втомлене тіло і душевну рівновагу.

ВУХА

Висловлюють здатність чути і слухати.

Проблеми з вухами - це небажання що-небудь чути або невміння слухати і прислухатися до думки інших людей.

Запалення вуха (отит, мастоїдит)

Це небажання слухати і приймати те, що говорять оточуючі. В результаті в підсвідомості накопичуються гнів і роздратування, і це призводить до запалення.

До однієї моєї знайомої, заміжній жінці, приїхала якось в гості її мати. Живуть вони в різних містах, давно не бачилися. Мати приїхала всього на кілька днів, але протягом цих кількох днів вона намагалася привнести в іншу сім'ю свій уклад життя: цілими днями прала, прибирала, переставляла речі, щось змінювала, висловлювала невдоволення з приводу чого-небудь.

Моя знайома не хотіла жити так, як живе її мати. За словами знайомої, в сім'ї її матері між батьками ніколи не було справжнього кохання. Мати не любила себе, а батько часто випивав. Знайома створювала свій уклад життя, і її життя їй подобалася. За кілька днів накопичилося роздратування, гнів, небажання приймати те, що говорить мати. У підсумку, перед самим від'їздом матері, вона стала погано чути на ліве вухо (в вухо потрапила вода і почалося незначне запалення). В юності у неї вже було подібне.

Часто захворювання вух буває у дітей через те, що вони не можуть або не вміють висловити свої почуття. Їх розуміння заважає страх. Коли в будинку шум, батьки або близькі сваряться, то дитина часто реагує на це запаленням вуха, висловлюючи таким чином свої почуття і даючи своєю хворобою сигнал батькам: «Зверніть на мене увагу! Для мене важливі тиша, мир, спокій і гармонія в родині ». Але чи завжди дорослі розуміють це?

Тікі і гіперактивність |  Глухота, шум у вухах
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати