Головна

Як працювати з книгою |  Різниця. |  СКІЛЬКИ ЛЮДЕЙ - СТІЛЬКИ МИРОВ, І НАВІТЬ БІЛЬШЕ ... |  нейрофизиологический фільтр |  індивідуальний фільтр |  ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО своїй підсвідомості |  Управління життєдіяльністю організму |  Підсвідомий розум всю інформацію, що надходить ззовні, сприймає буквально |  самостійність мислення |  ЯК ВСТУПИТИ В ПРЯМИЙ КОНТАКТ З підсвідомості |

пальцеві сигнали

1.  А. Сценарні сигнали
  2.  Г. Основні голосові сигнали
  3.  Граблі колісно-пальцеві
  4.  Інші сигнали, які слід запам'ятати чоловікам
  5.  Е заняття. Сигнали Очного Доступу.
  6.  ХИБНІ СИГНАЛ
  7.  На сигнали якого рівня потрібно реагувати?

Попередні способи засновані на тому, що ви пропонуєте своїй підсвідомості вибрати спосіб для спілкування. Але іноді буває простіше запропонувати підсвідомості мову знаків: будь то руху пальців або маятник.

Найпростішим мовою знаків буде підведення того чи іншого пальця: наприклад, підведення вказівного пальця на правій руці для відповіді «так» (якщо ви правша) і підведення вказівного пальця на лівій руці для відповіді «ні». Підведення обох пальців одночасно для відповіді «не знаю» і нерухомість пальців - «не хочу відповідати». Як ви розумієте, такий розподіл чисто умовно, і ви можете самі встановити мову знаків. Рухи пальців повинні бути несвідомими, автоматичними. Не намагайтеся рухати пальцями свідомо. Просто не заважайте своїй підсвідомості, довіртеся йому повністю. Питання потрібно ставити чітко і однозначно - адже підсвідомість все розуміє буквально. Хочу відразу попередити - немає таких людей, які не могли б спілкуватися з підсвідомістю і немає поганих підсвідомостей. Якщо у вас не виходить один спосіб, спробуйте інший. Я раджу випробувати всі способи. Може бути, якийсь вам сподобається більше. Результат буде обов'язково, якщо ви маєте намір отримати відповідь з глибин свого розуму.

А тепер давайте спробуємо. Сядьте в м'яке, зручне крісло або лягайте на диван. Нехай руки лежать вільно і ніщо їм не заважає. Відразу домовтеся з підсвідомістю, який сигнал буде відповідати тому чи іншому відповіді. Тепер подумки або вголос зверніться всередину себе і задайте таке питання: «Чи готове моя підсвідомість спілкуватися зі мною? Якщо «так» -пріподнімі вказівний палець на правій руці без-

свідомими рухами; якщо «ні» - на лівій руці ». Не намагайтеся вгадати відповідь - просто терпляче чекайте. Через кілька секунд в певному місці ви відчуєте легкий свербіж, поколювання або оніміння. Це означає, що м'язи взяли підсвідомий сигнал, напружилися і ось-ось почнуть піднімати палець. Ще секунда, і кінчик пальця повільно, злегка здригаючись, рухається вгору. Палець може закінчити свій рух, піднявшись 'досить високо, а може, лише злегка відірвавшись від поверхні. Як тільки ви отримали і усвідомили відповідь, подякуйте свою підсвідомість і опустіть палець.

Якщо ви отримуєте відповідь «ні», то це означає тільки те, що є якісь перешкоди для спілкування, про які я вже згадував: погане самопочуття або настрій, несприятлива зовнішня обстановка, страх перед спілкуванням, недовіра до самого себе. Усуньте можливі перешкоди і спробуйте знову.

способи спілкування |  метод маятника
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати