Головна

Смерть при корабельній аварії - смерть равномученіческая

  1.  VII. Смерть обганяє Демофіла і Метробія
  2.  А потім ми хрестимося в Христову смерть.
  3.  Безсмертя і смерть людини
  4.  ХВОРОБА І СМЕРТЬ пастор, ЙОГО ЗАПОВІТ
  5.  ХВОРОБА І СМЕРТЬ пастор, ЙОГО ЗАПОВІТ
  6.  Відшкодування шкоди у зв'язку зі смертю годувальника
  7.  Відшкодування шкоди, заподіяної смертю годувальника

Милість Божа буди з вами! Вразила вас доля "Русалки", і що були на ній ... Кого ж вона не вразили ?! Всі вражені, - і більше всіх Государ ... Але чи не маємо ми можливість знайти розраду в обітницях християнських ?! Здається маємо. Чи не смерть корабля жахає, а доля колишніх на ньому. Станом міряти цю долю в ставленні до долі вічної. Це головне. В якому становищі були всі ці особи? У положенні виконують свій борг. Військовий обов'язок чи варто в ряду Божих? Богом певних і Богом нагороджених? Так! Морське воювання однаково з воювання сухопутним? Так! і думається, його треба поставити трохи попереду і вище ... Тепер судіть - люди виконували свій обов'язок, раптово захоплені смертю і відійшли в інше життя, як їх там зустрінуть? Звичайно без докору ... і при тому як виконавців свого боргу ... Каже Господь: у чому застану, в тому і судилося. Так і їх судити буде, - тобто, як виконавців свого боргу. - Виконавцям же боргу предлежит добрий вирок ... Тепер поставте це рішення з тим питанням ... Навіщо ми живемо? Живемо, щоб, поживши тут, на тому світі зустріти добрий вирок, і відповідну тому доля. Чи не бачите, що відійшли від нас на "Русалці" колишні нічого не втрачають в ставленні до головної мети нашого існування? - І тіштеся!

Додайте до цього, смерть їх була солодка або болісна? Я думаю, що подібну болісність відчували тільки великі мученики ... Хоч вона була нетривала, але заходи їй визначити не можна ... За що зазнали вони цю болісність? За виконання боргу. Так терпіли і все мученики ... і отже померли через аварії "Русалки" повинні бути прічісляеми до сонму мучеників. Я не вагаючись вирішую, що як розбійник з хреста прямо в рай вступив, так і вони. - Я хотів би, щоб всі матері і батьки, брати і сестри, - і дружини - померлих тоді прочитали ці рядки, повірили істині їх, і втішилися. Я почитаю смерть їх, щодо спасіння вічного, краще смерті всіх, котрі в ту пору вмирали, будучи оточені рідними і знаними. - Нехай упокоїть Господь душі їх в Царстві Небесному!

1 листопада 1893 р

(№ 1462 лист 202 вип. 1 стор. 113)

 поминання померлих |  Сила посмертного поминання на замовлення


 Хвороба - яка походить від затримки руху життєвої сили |  Засіб від недуг |  Перед смертю |  передсмертна молитва |  Думки перед смертю |  Напуття перед смертю |  Смерть на славу Божу |  Загробне частка померлих |  хрест загробний |  Перша загробне зустріч |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати