Головна

Глава 1. Хвороба |  хвороба |  Біля ліжка одужує |  Про хворобу як рятівний подвиг |  Про терпіння недуги |  Скорботи - знак Божої любові |  Молитва під час хвороби |  Про одночасному при хворобі зверненні до святих і Богу |  Церковна молитва про болящих має силу, особливо супроводжувана молитвою замовили службу |  Про соборування |

У дні недуги

1.  Глава 16: Виконання епітимію. Ухвалення схими і навала сповіщенні недуги
  2.  Про терпіння недуги

Христос Воскресе!

Воскреслий Господь нехай дасть вам розраду і мужність: одне, щоб вгамувати сумному становищі, інше, щоб мати силу под'ять і нести тягар ея.

Господь поряд нас, і Богоматір, і небо з швидкими помічниками спонукує нас. А хворіти все ж болім і результату не бачимо. Невже це випадково ?! Невже вони не бачать ?! І бачачи, Невже не состраждут, і готові допомогти, і все ж залишають нас нудитися. Якщо вони - вся любов, то все, звичайно, допускають це не по неприязні. Якщо так, то що ж це ?!

Те ж, що буває між пирогом смаженим в печі, і між господинею. Дайте пирогу почуття, думка, мова ... Що б він заговорив господині ?! Матушка! Засадила ти мене сюди і жарюсь ... Жодної крупинки у мене не залишилося не смажимо, все горить, до нетерпимості ... І то біда, що результату не бачу, і кінця не чаю. Звернуся праворуч звернуся наліво, вперед, або назад або до верху, звідусіль замкнений, а жаром несе до нестерпно. Що я тобі зробив? За що така неприязнь ... і інш ... і інш ... Дайте господині вміння розуміти мову пирога. Що б відповіла вона йому ?! Яка тут неприязнь ?! Я, навпаки, про тебе тільки і радею. Потерпи трохи ... і побачиш, який ти в мене вийдеш красень! Чи не надивитися! .. А який аромат від тебе піде по всьому будинку?! .. Еко диво-дивне! Так потерпи ще трішки і побачиш відраду. - Пирогову мова ви прописали. Тепер Перейміть мова господині і благодушно перейдіть до очікування благодійного результату. Я думаю, що цим вам і вся турбота покінчити можна. Покладіть себе в руки Божі і чекайте. Ви - все ж в руках Божих, тільки рухаєте руками і ногами ... Перестаньте це робити і лежите спокійно.

Роз'їжджати ж який сенс. (Питаю благословення: чи не поїхати-ли до лікаря якого). Вже їздили ... Терпіння благодушного вам бажаю. Рятуйтеся!

Е. Феофан

11 квітня 1892 р

(№ 1391 лист 31 вип. 1 стор. 66)

Думки під час хвороби |  Про хворобу і способі життя
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати