Головна

Райський сад, насичений життям

  1.  Глава VII Райський куточок
  2.  Необхідно, щоб ми жили не чужою, а своєю розумового життя, щоб чужі ідеї не просто отпечатлеваются або відбивалися на нас, а перетворювалися б у нашу плоть і кров.
  3.  Перехід домішок з води в насичений пар
  4.  Принцип зв'язку з життям
  5.  Розчарування і нудьга життям - поганий шлях. Терпіння - загальна доля. Чим зайняти себе
  6.  ЗВ'ЯЗОК ВИХОВАННЯ З ЖИТТЯМ, ПРАЦЕЮ

Просто раптово з'явилося усвідомлення свого знаходження уві сні. Зазнав почуття радості і задоволення. Позитивних емоцій була така кількість, що, усвідомлюючи своє становище в неіснуючому реально світі, намагався поділитися зі сторонньою людиною своїми емоціями. Для мене навіть не мало значення, що це не має сенсу. Треба відзначити, що мені не довелося повертатися в тіло, щоб поглибити стан і знову роз'єднатися, як це доводилося робити зазвичай, тому що відразу була не типова реальність всього навколо, через що і сталося моє усвідомлення знаходження уві сні.

Був один я в вкрай цікавому місці: відсутнє небо - замість нього був великий блакитний низький купол, який поширював рівномірно по всьому простору дивне світло; своїм пейзажем все навколо нагадувало якийсь райський куточок, в якому було безліч фонтанів, струмків і безліч архітектурних будівель невідомого призначення. Скрізь було багато проявів флори і фауни: все струмочки так і вирували через кишить в них риби різних видів, на всіх деревах Чирикало і співало безліч дивовижних птахів (від простих зелених папужок до птахів фантастичною зовнішності). Скільки вистачало огляду всюди, де можна, були висаджені красиві квіти і дерева найхимерніших форм; кругом було безліч людей, які займалися абсолютно різними справами анітрохи не звертаючи уваги на мене; всюди були присутні багато різних предметів з відомими і невідомими функціями.

Все відрізнялося великою насиченістю всіх можливих проявів буття. Все було заставлено, заселено і не залишалося майже жодного вільного місця. Все буквально кишіло. Однак для пересування місця було цілком достатньо. Мене охоплювали яскраві емоції від такого незвичайного і, найголовніше, реалістичного і чіткого пейзажу. Все можна було розглянути в найдрібніших подробицях. За рахунок того, що навколо було багато всього, і все це я з цікавістю розглядав, тобто здійснював концентрацію, мені навіть не доводилося думати про процедурах утримання. Зовсім не хотілося виконувати заздалегідь намічені завдання. Мені більше нічого не треба було, крім отримання задоволення від простого спостереження за цим райським куточком. Я відчував себе прибульцем в якомусь дивному світі і дуже радів за те, що в житті так вийшло, що зміг потрапити в подібне місце. За це я був щиро вдячний фазі. В житті ніколи б такого не сталося. В черговий раз мені час від часу здавалося, що це зовсім не мій внутрішній світ, а якийсь цілком реальний, але ті закони, за якими він протікав, говорили про неможливість цього. Єдине, що могло налякати мене в даній ситуації - реальність того, що відбувається. Мій внутрішній світ ніяк не може звикнути до подібних речей, адже все життя думав про все зовсім інакше.

Небезпека моєму знаходженню в цьому раю представляла можливість відключення свідомості і подальшого засипання. Став сильно переживати про це, тому довелося займатися якимись більш активними справами, щоб свідомість не потонуло. Недовго думаючи, вирішив зайнятися спілкуванням з людьми, адже ця тема завжди там найцікавіша. На жаль, все, хто там був присутній, чи не були мені знайомі в реальності. Але це мене сильно не засмутило, тому що перед моїми очима почала розвиватися цікава сцена.

Двоє чоловіків почали співати пісні, до цього вони тихо-смирно сиділи в сторонці і розпивали невідому мені рідину з бурдюка. По тону їх голосу і зовнішнім виглядом можна було легко здогадатися про алкогольну причини їх вокального концерту. Проспівавши якісь уривки з усім відомих пісень, вони перейшли на матюки частівки і анекдоти. Ось тоді і почалося найцікавіше. Слід було очікувати, що вони будуть вимовляти тільки відомі мені речі, але, на мій найсильнішому подив, це було не так. Я стояв і все дуже уважно слухав, хоч частівки і були смішні, але мені було не до сміху, адже раніше ніколи їх не чув. А це означає, що в цей момент мій мозок буквально на ходу створює цілком якісні речі без всякого мого втручання в процес. Може бути, все, що я чув в цьому світі, колись десь випадково було почуто в реалі, але не заслужило моєї уваги з якої-небудь причини, а тепер в такій формі уявлялося до мого відома.

Несподівано мені прийшла в голову думка, що потрібно розважитися більш активним і незвичайним способом, адже потрібно ловити момент ...

 Граничне поглиблення польотом вниз головою |  Вплив на фізіологію


 Психолог. Москва, Росія |  Дизайнер. Москва, Росія |  Інженер. Москва, Росія |  Програміст. Санкт-Петербург, Росія |  Співачка, актриса. Москва, Росія |  Співачка. Одеса, Україна |  Підприємець. Севастополь, Україна |  Глава 3. Досліди знаменитих практиків |  Здрастуй, перша фаза, |  Перший прийом їжі в фазі |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати