На головну

Математик. Москва, Росія |  Підприємець. Москва, Росія |  Психолог. Москва, Росія |  Дизайнер. Москва, Росія |  Інженер. Москва, Росія |  Програміст. Санкт-Петербург, Росія |  Співачка, актриса. Москва, Росія |  Співачка. Одеса, Україна |  Підприємець. Севастополь, Україна |  Глава 3. Досліди знаменитих практиків |

Перший прийом їжі в фазі

1.  BRANDY NIGHTINGALE, перший раз на сцені
  2.  V. Приймання та оплата наданих послуг
  3.  А) плескають перший тон на верхівці
  4.  А. Розкладання потенціалу електричного поля по мультиполя. Перший і другий члени розкладання
  5.  Абзац перший виключений. - Постанова Пленуму Верховного Суду від 02.06.2011 N 3.
  6.  Абзац перший виключений. - Постанова Пленуму Верховного Суду від 02.06.2011 N 3.
  7.  Аварійно-рятувальне обладнання, прийоми і способи роботи з ним

Прокинувся вночі і згадав про фазу. Ця думка викликала у мене сильне збудження, що межує зі страхом. Завдяки цьому потрапив в стійку фазу. Я став експериментувати з вібраціями, а роз'єднатися було страшнувато. Поступово вібрації стали настільки сильними, що мене довільно виштовхнуло з тіла. Насилу долаючи страх, ширяв у кімнаті. Поступово, у міру появи зору, ніч перетворювалася в день. В один момент встав на підлогу і злякався реальності того, що відбувається.

Однак у вікна кімнати стояв стіл, якого не повинно було бути. Але я не став замислюватися над цим, тому що все одно був сильно схвильований тим, що відбувається. Концентруючись на обстановці, зауважив стоїть на столі склянку з якоюсь рідиною. Виникла ідея спробувати, наскільки реальними є смакові відчуття. Нескінченно дивуючись реальності, підійшов до столу, взяв в руки склянку і підніс його до очей, щоб краще розглянути. Потім невпевнено підніс його до губ і зробив ковток. О Боже!!! Я навіть не очікував, що це буде настільки реально. У склянці був томатний сік. Я виразно відчув його губами, мовою, піднебінням. Я істинно насолодився його смаком, коли він проходив по ковтку. Я відчував холод склянки руками і губами - все було не відрізняються від реальності.

Насолоджуючись смаком і тріумфуючи над тим, що відбувається, потихеньку отглативал сік і думав про відкриваються переді мною нових кордонах. Але зовсім забув про концентрацію і трапився фол. Після такого відкриття весь день настрій був чудовий.

Здрастуй, перша фаза, |  Граничне поглиблення польотом вниз головою
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати