Головна

Підприємець. Кіров, Росія |  Студент. Санкт-Петербург, Росія |  Оператор на заводі. Казань, Росія |  Фінансовий директор. Одеса, Україна |  Аналітик. Москва, Росія |  Студент. Москва, Росія |  Програміст. Москва, Росія |  Науковий працівник. Москва, Росія |  Прямий вихід з тіла без попереднього сну |  Студент. Москва, Росія |

Радіомонтер. Москва, Росія

1.  I. Джучиев улус і Росія
  2.  Text A. Росія і Франція
  3.  Text B. Росія і Німеччина
  4.  Text C. Росія і Японія
  5.  Аналітик. Москва, Росія
  6.  Будемо сподіватися, що скоро Росія займе гідне місце в постіндустріальної цивілізації.
  7.  Питання Перша світова війна як прояв кризи цивілізації XX ст. Росія у війні.

Мій перший раз -? це найжахливіше подія в житті. Ніколи я не відчував такого страху. Було це в грудні 1990 року. Я засинав у себе вдома в своєму ліжку. Раптом почув, як хтось зайшов в мою кімнату, але не надав цьому особливого значення. Потім дві жіночі руки обхопили мене ззаду і, натиснувши на живіт, почали піднімати моє тіло вгору. Чітко відчував тонкі пальці рук з довгими нігтями у себе на животі, але був повністю паралізований і не міг абсолютно нічим поворушити і надати хоч якийсь опір. Відчував, як моє тіло пройшло крізь стелю, але мене тягнули все вище і вище.

Злякався, що це вже смерть. Злякався не так смерті, скільки невідомості. Все сталося так стрімко, що не готовий був я до таких змін. Я почав молитися. Просив Бога, щоб він мені допоміг звільнитися і повернутися назад. Я панікував. Не можу визначити, скільки секунд тривав мій примусовий політ і як високо над будинком я піднявся, але настав момент, коли в один короткий мить повернувся назад в своє ліжко.

Петро Панов

Інженер-електронник. Ростов-на-Дону, Росія

Я залишився у родичів на нічліг і, коли вже майже заснув, побачив, як на мене з дверного отвору насувається істота завбільшки з цей самий отвір. Я навіть якось примудрився його дистанційно обмацати. Він був волохатим і чорним. Знаючи, що найкраща оборона - напад, вирішив його атакувати.

Але не тут-то було. Я був повністю паралізований. Відчуття безпорадності мене настільки розлютило, що з'явилося відчуття, що всередині щось ніби закипає. У підсумку, з величезним зусиллям, мені вдалося поворухнутися. Після першого ж руху паралізація злетіла з мене, ніби її й не було. І мене як пружиною викинуло з ліжка назустріч цій істоті. Кулак ще не долетів до місця, де повинна була знаходитися його голова, як я зрозумів, що перебуваю в кімнаті один, а чудовисько благополучно зникло. Опинившись знову на ліжку, я ліг на бік і заснув переможцем.

Реальність відчуттів змусила мене подумати, що я дійсно схоплювався з ліжка, хоча залишалися питання. По-перше, я надзвичайно різко схопився з ліжка і в одну мить опинився посеред кімнати. По-друге, я не пам'ятаю, як повернувся в ліжко і сховався ковдрою. Згадавши ті відчуття, я схильний вважати, що мене втягнуло в тіло. Мабуть, це був мій перший і, сподіваюся, не останній вихід з тіла.

Володимир Білецький

Студент. Червоний Сулін, Ростовська область, Росія

Це було перше спонтанне зіткнення з феноменом. Мені було 16 років, і я нічого про нього не підозрював. Крім того, я ніколи не вірив ні в що таке. Був звичайний зимовий вечір 2004 року. Я знаходився в своїй кімнаті в гуртожитку один, так як мій сусід поїхав на вихідні. Намагався заснути лежачи на лівому боці і про щось розмірковував. Раптом я усвідомив, що у мене є часткове бачення кімнати (було темно, і я слабо міг що-небудь бачити), але я знав, що очі у мене закриті! Тут же спробував якось поворухнутися, але нічого не вийшло. Мене сильно паралізувало, почало трясти все тіло, у вухах з'явився жахливий виття, крики (ніби жіночі або дитячі, як від болю). Всі мої спроби це припинити ні до чого не привели. Було страшенно страшно і незрозуміло. Думав, що збожеволію або помру. Все це тривало не більше двох хвилин, а потім різко припинилося. Я зміг вискочити з ліжка і вмикати світло. Так і просидів в кімнаті до самого ранку, перебуваючи в повній розгубленості і боячись заснути. Тільки через два місяці в одній з книг я знайшов пояснення події. Там було сказано, що це прикордонне стан між сном і неспанням, коли тіло спить, а розум вже немає або ще немає.

Руслан Блинков

Підприємець. Таганрог, Росія

Ніч. Дитина спала поруч зі мною. Горів приглушене світло. Всі спали. Дитина заплакала і я зрозумів, що стою на якійсь іншій планеті червоного кольору, але при цьому відчував себе в звичному фізичному вигляді. Оглядаюся по сторонах. Відчуваю гравітацію. Відчуваю ногами поверхню планети. При цьому я повністю розумів хто я, але не розумів, де знаходжуся.

Відчував захоплення і інтерес, а при цьому продовжував чути плач дитини. Поступово мою увагу перетекло в кімнату, де я спав, а потім знову повернулося назад на червону планету. Якийсь час я міг сам контролювати перетікання уваги звідти сюди і назад. Робив це кілька разів підряд, після чого остаточно прокинувся в кімнаті. Дослід тривав не більше двох хвилин.

Юрій Ляшенко

Студент. Волзький, Волгоградська область, Росія

У мене вийшло! Я був там! Перший раз сьогодні вранці! Я навіть і не розраховував, так як вирішив закинути це заняття, тому що за 2 тижні не було ніяких результатів. Загалом, прокинувся, лежу і думаю спробувати візуалізувати ... І тут я чомусь вирішив, що добре, вистачить валятися, треба прокидатися. Стало зрозуміло, пішов в спальню до батьків привітатися, так як чув, як вони там голосно розмовляли. Заходжу в спальню: сидить батько на ліжку, мама поруч збирається на роботу, а в центрі ліжка лежить моя кішка. Але ж вона померла кілька місяців тому! Я дуже переживав ...

Я попросив батьків подивитися на Машку (так її звали), а вони мені кажуть: «Де, Юр, ти що?» А я бачу! Бачу її не те, щоб чітко, а я бачу її в найдрібніших деталях, так, як я її ніяк не можу візуалізувати. Так, що вже там, ось вона жива переді мною! Я простягаю руку до неї і відчуваю її! Починаю гладити, вона муркоче, але раптом почала як жартома відбиватися. Потім відскочила до підвіконня. Я підходжу, чіпаю її, сам плачу навзрид! Не можу повірити в те, що бачу і відчуваю! Особливо мені запам'яталося те зір: все було дуже чітко і яскраво! Таке відчуття, що я в житті так не бачу, хоча зір ідеальне ... Але раптом моя улюблена кішка нападає на мене! Я дуже сильно злякався. Вона кинулася мені в шию і тут я, здригнувшись, прокинувся на своєму ліжку (нанівець спроби повторного виходу - М. Р.) ...

Георгій Корнаухов

Підприємець. Ростов-на-Дону, Росія

У 1993 році, коли закінчив Ростовський державний університет, не було можливості відразу влаштуватися на хорошу роботу, тому довелося працювати нічним сторожем на одній з будівельних баз. Хоча я виріс в атеїстичній сім'ї, і на першому місці у мене завжди був раціоналізм, я вже встиг начитатися різної езотеричної літератури і частково всім цим цікавився. Незадовго до випадку якраз прочитав одну книгу за тематикою астралу.

Отже, одним теплим літнім вечором, а точніше вночі, я, як звичайно, приліг подрімати, так як був впевнений, що вкрасти з бази було нічого. Влаштувавшись на лежаку, раптово відчув себе поза тілом. Причому найсильніший рев і вітер піднесли мене так високо і швидко над Землею, що вона була мені видно як з ілюмінатора космічної станції: маленький кульку на просторах темного космосу.

Відчуття страху відсутнє. Було більше здивування. І ще звернув увагу, що крім вітру і реву турбін, відчувався сильний космічний холод. Тіло не відчувалося. Спробував наблизитися до земної кулі, і це у мене легко вийшло. Повернувся в тіло і відчув в районі хребта ледь помітний рій мурашок. Ні з чим це відчуття порівняти не можна. Ну, може бути, з відчуттям павутинки, яка ледь торкається до тіла. Далі знову спробував злетіти вгору, що легко вийшло. Відчуття вітру зберігалося, але ніякого вітру в реальності не було. Я спробував розглянути свої руки, але побачив лише деякі білі шлейфи. Різкість сприйняття була 100%. Це не було сном в звичному розумінні. Це взагалі не могло бути сном по визначенню.

Зависнувши в космосі над земною кулею, вирішив переміститися в глибину пристроїв цього темного бездонні, але мені це не вдалося, тому як звичного тривимірного простору там не виявилося. Схоже, щоб переміститися, потрібно було вести себе інакше. Але, не маючи уявлення, як це зробити, я пригальмував. В період перебування в підвісився стані мені почулася якась нечленороздільна мова. Аналогію з чимось провести складно, щоб це описати. Страху все ще не було, але було здивування і досада, що не міг продовжити переміщення в просторі. Вгорі, внизу, зліва і справа - всюди був тільки космос. Уявлення, що робити, не було, і я вирішив повернутися в тіло. Знову, повільно і не поспішаючи наблизившись до земної кулі, швидко пірнув назад у тіло, яке, як і раніше, лежало на лежаку.

Цей випадок мене переконав в існування якоїсь іншої можливості сприймати реальну дійсність, яка набагато багатогранніше традиційного уявлення, яке існує в повсякденності нашого існування.

Студентка. Москва, Росія |  Підприємець. Калуга, Росія
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати