На головну

Покрокова інструкція непрямого методу |  Крок 2. Знову засипаємо з наміром |  фантомне розгойдування |  Крок 5. Після спроби |  Чотири принципи ефективності |  Легендарний семінар Михайла Райдуги в Москві |  Музичний продюсер. Москва, Росія |  Економіст. Магнітогорськ, Росія |  Підприємець. Кіров, Росія |  Студент. Санкт-Петербург, Росія |

Фінансовий директор. Одеса, Україна

1.  I. Світова фінансова криза. Оцінка причин і розвитку на світовому рівні
  2.  IV. ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ (СД.04.)
  3.  Аудиторський (незалежний) фінансовий контроль
  4.  Аудиторський (незалежний) фінансовий контроль
  5.  Бар'єрні точки випуску - фінансовий підхід до їх визначення
  6.  У свою чергу фінансовий метод дає
  7.  Відомчий фінансовий контроль

З того моменту, як я випадково натрапив в інтернеті на відеосемінари, пройшло 3 тижні. За цей час я переглянув всі 3 лекції, прочитав книгу "Поза тілом", зараз читаю "Підручник". Потрапити в фазу у мене поки вийшло всього один раз, але я дуже цим зацікавився, і буду працювати над виправленням своїх помилок і підвищенням результативності, а також якості своєї практики. Далі моя перша запис в щоденнику ВТП.

Пробудження, застосування техніки пріслушіванія, відчуття вібрацій і подальше їх посилення напругою мозку (нанівець спроби поділу - М. Р.). Після цього виникло відчуття подвійності стану, і я почав пробувати рухатися фантомним тілом, концентруючи на ньому увагу. Через кілька секунд застосував техніку вилазить. Відділятися від тіла було дуже важко. Поділ супроводжувалося почуттям засмоктування і в'язкості. Після поділу зору спочатку не було. Я став на коліна біля ліжка і почав застосовувати обмацування. Пройшовся по своєму фантомному тілу, помацав голову і обличчя. Потім почав терти один об одного руки, після чого зір плавно почало з'являтися і ставати все чіткіше. Чи не заглибившись до потрібного стану, погано зробивши приглядання, застосував падіння вниз головою: закрив очі і стрибнув вниз, уявляючи, що статі насправді немає. І, дійсно, відчув політ, але високій швидкості і яскравих відчуттів досягти не вдалося.

Мене викинуло в приміщення. Реалістичність простору була близько 85%. Я збився з виконання плану і зірвався на розваги. 3 рази повертався в фазу поспіль після фолу, потім опинився в тілі і плавно отямився.

Оператор на заводі. Казань, Росія |  Аналітик. Москва, Росія
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати