Головна

Вперед і ще раз вперед

Не знаю, звикну я коли-небудь до слави. Ми вже звикли до таких ситуацій, коли ми їдемо в готель, а там знаходяться люди, що чекають нас, але завжди трапляються дивні речі, і ти ніколи не знаєш, чого дійсно очікувати - це те, що змушує похвилюватися. Для мене найдивовижніше те, що кожен думає, що він дійсно знає нас добре, тому що вони дивилися шоу з нашою участю і бачили, як ми стали тими, хто ми є зараз. Також тому, що люди голосували за нас, думаю, що іноді їм в голову приходять такі думки, що вони вклали в нас гроші. У певному сенсі, я думаю, що так воно і було. Люди завжди кажуть: «Чи можемо ми з тобою сфотографуватися? Ми так багато разів голосували за тебе на шоу, і ми витратили на це так багато грошей ». Але ми раді з ними сфотографуватися, неважливо голосували вони чи ні! Ще все завжди думають, що папараці такі жахливі, але кожен досить добре до нас ставиться, і ми були досить товариські з деякими з них. Ми завжди зупиняємося, щоб сфотографуватися, якщо ми можемо і якщо це безпечно. Те ж саме і з пресою. Ми завжди раді поговорити з ними, незважаючи на те, що було опубліковано кілька смішних історій про нас. Одна газета писала, що Мері і Вагнер хворіли по нам, тому що у нас були плюшеві ведмедики Шер, обкладені навколо Вагнера, коли він спав під час туру. Безсумнівно, ми тероризували його! Це не зовсім була правда, але було так весело. Ми й гадки не мали, як в газети потрапили ці історії, але деякі з них такі смішні і чудові.

Мої надії на майбутнє? Заволодіти світом. В ідеалі ми хочемо мати пісню номер один, а також альбом, і мені б хотілося поїхати в Лос-Анджелес знову, і так само отримати номінацію на «The BRIT Awards». Ти повинен ставити високі цілі!

 Новий рік, нові проблеми. |  Анкета.


 Що запам'ятовується Різдво. |  Чекаю з нетерпінням. |  Наступний крок. |  Всім щасливого Різдва. |  І знову все руйнується. |  Фантастичне майбутнє. |  Анкета. |  Пустун. |  Користуючись нагодою. |  Рождествооооооооо! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати