На головну

Семінар №1.

1.  V. СЕМІНАРСЬКІ ЗАНЯТТЯ
  2.  VI. Практичні (семінарські) заняття
  3.  Базовий навчально-практичний семінар
  4.  На початку посту. Про м. Платона і семінар. життя.
  5.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  6.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  7.  Види занять (лекційні, семінарські, практичні, індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Питання до семінару

1. Парламентаризм, поняття і сутність. Особливості формування народного представництва в Росії. Природа і місце парламенту в системі державної влади.

2. Конституційно-правовий статус Федеральних Зборів Росії.

3. Рада Федерації: порядок формування, склад, компетенція, роль у Федеральному Зборах.

4. Державна Дума РФ: порядок обрання, склад, компетенція, роль у Федеральному Зборах.

5. Статус депутата Державної Думи і члена Ради Федерації.

Семінар №2.

Питання до семінару

1. Законодавчий процес у Федеральному Зборах: поняття, стадії, особливості прийняття різних законів.

2. Порядок опублікування і набрання чинності законів та інших правових актів палат Федеральних Зборів РФ.

3. Постанови Конституційного Суду РФ з питань функціонування палат Федеральних Зборів РФ.

4. Тенденції розвитку парламентаризму в сучасній Росії: проблеми і перспективи.

Тема № 9. Конституційно-правові основи організації та діяльності федеральних органів виконавчої влади

семінар

Питання до семінару

1. Уряд Російської Федерації: порядок формування, склад, компетенція.

2. Взаємовідносини Уряду РФ з Президентом РФ і Федеральними Зборами.

3. Інститут відповідальності Уряду в Росії.

4. Конституційно-правовий статус федеральних органів виконавчої влади Росії: загальна характеристика.

Тема № 10. Конституційні основи статусу судової влади і прокуратури в РФ

Семінар № 2 |  семінар

Цілі і завдання дисципліни |  Вимоги до рівня засвоєння змісту дисципліни |  Розділ I. Загальна частина. |  Розділ II. Особлива частина. |  Семінар № 1 |  Семінар № 1 |  Семінар № 1 |  Семінар № 2 |  семінар |  Загальна частина |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати