На головну

Семінар № 2

1.  V. СЕМІНАРСЬКІ ЗАНЯТТЯ
  2.  VI. Практичні (семінарські) заняття
  3.  Базовий навчально-практичний семінар
  4.  На початку посту. Про м. Платона і семінар. життя.
  5.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  6.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  7.  Види занять (лекційні, семінарські, практичні, індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Питання до семінару

1. Виборча система: поняття, види. Особливості виборчої системи в Російській Федерації.

2. Виборчий процес: поняття, правове регулювання, загальна характеристика стадій виборчого процесу.

3. Виборча комісія: поняття, порядок формування, види, принципи діяльності, види повноважень.

4. Виборчі округи і виборчі дільниці: поняття, види, порядок утворення.

5. Призначення виборів: поняття, суб'єкти права призначення, терміни. Призначення чергових, позачергових, додаткових і повторних виборів.

6. Порядок висування і реєстрації кандидатів на зайняття публічних виборних посад: поняття, терміни, підстави і умови. Суб'єкти права висування кандидатів, списки кандидатів. Правовий статус кандидата, зареєстрованого кандидата: спільне та відмінне. Підстави відмови в реєстрації.

7. Передвиборна агітація: поняття, суб'єкти, терміни, форми і порядок проведення. Обмеження в передвиборній агітації.

8. Голосування як основна стадія виборчого процесу: встановлення результатів, порядок підрахунку голосів, підбиття підсумків голосування, оприлюднення підсумків. Повторне голосування. Повторні вибори.

9. Визнання виборів не відбулися, недійсними.

10. Відповідальність за порушення виборчого законодавства: поняття, види.

Тема № 7 Конституційно-правовий статус Президента Російської Федерації

Питання до семінару

1. Виникнення і розвиток інституту глави держави в Росії.

2. Порядок обрання Президента Росії.

3. Повноваження Президента Росії за чинною Конституцією Російської Федерації.

4. Взаємовідносини Президента Росії з Федеральними Зборами, Урядом Російської Федерації та судовою системою.

5. Підстави і порядок припинення повноважень Президента Росії.

Тема № 8. Федеральне Збори - Парламент Росії

семінар |  Семінар №1.

Цілі і завдання дисципліни |  Вимоги до рівня засвоєння змісту дисципліни |  Розділ I. Загальна частина. |  Розділ II. Особлива частина. |  Семінар № 1 |  Семінар № 1 |  Семінар № 1 |  Семінар № 2 |  семінар |  Загальна частина |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати