Головна

Семінар № 1

  1.  V. СЕМІНАРСЬКІ ЗАНЯТТЯ
  2.  VI. Практичні (семінарські) заняття
  3.  Базовий навчально-практичний семінар
  4.  На початку посту. Про м. Платона і семінар. життя.
  5.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  6.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  7.  Види занять (лекційні, семінарські, практичні, індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

Питання до семінару

1. Поняття конституційного права РФ як галузі права. Співвідношення понять «конституційне» і «державне» право.

2. Предмет і метод конституційного права РФ.

3. Місце конституційного права РФ в системі галузей російського права.

4. Конституційно-правові норми: поняття, особливості, підстави кваліфікації та види.

6. Система конституційного права України: норми, інститути, підгалузі, їх особливості.

5. Конституційно-правові відносини: поняття, види, підстави виникнення і припинення.

6. Суб'єкти та об'єкти конституційно-правових відносин.

Семінар № 2

Питання до семінару

1. Джерела конституційного права Росії як галузі: поняття, види;

2. Конституція Росії як основне джерело конституційного права РФ.

3. Роль і місце загальновизнаних принципів і норм міжнародного права і міжнародних договорів в конституційному праві Росії.

4. Закони як джерела конституційного права РФ. Види законів.

5. Підзаконні акти як джерела конституційного права РФ.

6. Конституційно-правові договори і угоди, юридичний прецедент, правовий звичай в системі джерел конституційного права.

7. Конституційно-правова відповідальність: поняття, особливості, відмінності від інших видів відповідальності. Підстави виникнення.

8. Конституційне право Росії як наука: предмет, функції, джерела і методологія.

Тема № 2 Вчення про конституцію

 Розділ II. Особлива частина. |  Семінар № 1


 Цілі і завдання дисципліни |  Вимоги до рівня засвоєння змісту дисципліни |  Розділ I. Загальна частина. |  Семінар № 1 |  Семінар № 2 |  семінар |  Семінар № 2 |  Семінар №1. |  семінар |  Загальна частина |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати