Головна

семінар 2

  1.  V. СЕМІНАРСЬКІ ЗАНЯТТЯ
  2.  VI. Практичні (семінарські) заняття
  3.  Базовий навчально-практичний семінар
  4.  На початку посту. Про м. Платона і семінар. життя.
  5.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  6.  Останнім часом я досить успішно навчав реберсінгу своїх клієнтів і проводив семінари на цю тему, але мене не залишала думка, що щось у мене не виходить.
  7.  Види занять (лекційні, семінарські, практичні, індивідуальні) по кожному з розділів (тем) навчальної дисципліни

1. Фінансовий контроль, здійснюваний Рахунковою палатою РФ як постійно діючим органом державного фінансового контролю.

2. Відомчий фінансовий контроль. Внутрішньогосподарський фінансовий контроль.

3. Методи фінансового контролю. Особливості та значення ревізії. Акт ревізії, його юридичне значення.

література:

1. Конституція Російської Федерації: прийнята на всі люди.

голосуванні 12 Грудня. 1993 г.: [в ред. федер. конституційного закону від 30 Грудня. 2008 року № 7-ФКЗ] // Російська газета. - 1993. - № 237.

2. Про Уряді Російської Федерації: Федеральний конституційний закон РФ від 17 грудня 1997 № 3-ФКЗ // СЗ РФ. 1997. № 51. У розділі ст. 5712 (з наступними зм. І доп.).

3. Про Рахункову палату Російської Федерації: Федеральний закон РФ від 11января 1995 № 4-ФЗ // СЗ РФ 1995. № 3. У розділі ст. 167 (з наступними зм. І доп.).

4. Про захист прав юридичних осіб і індивідуальних підприємців при здійсненні державного контролю (нагляду) і муніципального контролю: Федеральний закон РФ від 26 грудня 2008 року № 294-ФЗ // СЗ РФ. 2008. № 52 год. 1. Ст. 6249 (з наступними зм. І доп.).

5. Про аудиторську діяльність: Федеральний закон РФ від 30 грудня 2008 року № 307- ФЗ // СЗ РФ. 2009. № 1. Ст. 15 (з наступними зм. І доп.).

6. Про валютне регулювання та валютний контроль: Федеральний закон РФ від 10 грудня 2003 № 173-ФЗ // СЗ РФ. 2003 № 50. Ст. 4859 (з наступними зм. І доп.).

7. Про протидію легалізації (відмиванню доходів, отриманих злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму: Федеральний закон РФ від 7 серпня 2001 № 115-ФЗ // СЗ РФ. 2001 № 33 (ч. 1). У розділі ст. 3418 (з наступними зм. і доп.).

8. Про заходи щодо забезпечення державного фінансового контролю в РФ: Указ Президента РФ від 25 липня 1996 № 1095.

9. Грачова Є.Ю., Хорина Л. І. Державний фінансовий контроль: курс лекцій. - М .: ТК Велбі, Вид-во Проспект, 2005.

10. Фінансове право: підручник / відп. ред. Н. І. Химичева. - 4-е изд., Перераб. і доп. - М .: Норма 2009.

11. Фінансове право: Підручник. 3-е изд., Перераб. і доп. / Відп. ред. О. Н. Горбунової. - М .: МАУП, 2006, гл.5 *.

12. Фінансове право: підручник / відп. ред. і авт. предисл. - Проф. С. В. Запольський. - 2-е изд., Испр. і доп. - М .: Юридична фірма «Контракт»: Волтерс Клувер, 2011, гл. 5 *.

13. Грачова Є.Ю. Фінансове право: Схеми з коментарями: навч. Допомога. - М .: Проспект 2009.

14. Фінансове право: практикум / Є. Ю. Грачова [и др.]; під. ред. Е. Ю. Грачової. - М .: ТК Велбі, изд-во Проспект, 2007.

15. Фінансове та податкове право: практикум / відп. ред. Н. І. Химичева. - М .: Норма, 2008.

16. Правове регулювання державного фінансового контролю в зарубіжних країнах. Аналітичний огляд і збірник нормативних документів / За ред. С. О. Шохіна, В. І. Шлейнікова. М .: Прометей, 1998..

17. Вознесенський Е. А. Фінансовий контроль в СРСР. М .: Юридична література. 1 973.

 семінар 2 |  семінар 2


 Обсяг дисципліни і види навчальної роботи |  Тема 1. Фінанси і фінансова діяльність держави |  Тема 2. Фінансове право як галузь права РФ |  Тема 4. Фінансовий контроль |  Тема 5. Правові основи грошового обігу і розрахунків |  Тема 11. Цільові бюджетні та позабюджетні фонди |  Тема 14 Теоретичні основи податкового права |  Тема 15. Суб'єкти податкового права |  Фінанси і фінансова діяльність держави |  семінар 2 |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати