Головна

Медовий місяць

1.  ХВОРИЙ ДИТИНА ВІКОМ ВІД 2 МІСЯЦІВ ДО 5 РОКІВ
  2.  В) Договір прокату укладається на термін: 1) до одного року; 2) більше одного року; 3) до п'яти років; 4) до шести місяців.
  3.  Вісім місяців тому чоловік зовсім несподівано для НЕ »оголосив, що у нього є інша жінка, а з нею він буде
  4.  Час зберігання - 8-12 місяців при температурі -18 градусів
  5.  Глава 10 Ось і кінець медового місяця
  6.  Рік, місяць, число і місце засідання;
  7.  Запори бувають наполегливими (від декількох днів до декількох місяців) Метеоризм іноді досягає такого ступеня, що утруднює дихання хворого.

Протягом п'ятнадцяти хвилин жоден мускул Лейк не здригнувся. Вона вбирала кожне слово, яке я сказав. Згадувати день, коли ми зустрілися, і наше перше побачення було дійсно весело. Згадувати речі, які розділили нас, жахливо.

- Мені більше не подобається говорити про це, - кажу я. - Виглядає так, як ніби я змушую тебе сумувати.

Її очі розширюються і вона повертається тілом до мене. - Вілл, немає. Я люблю слухати твої думки щодо всього, що відбувалося. Я відчуваю, як це допомагає мені краще зрозуміти багато твої дії. Я не знаю, чому відчувала себе так, ніби ти звинувачував мене.

Я м'яко цілу її в губи. - Як я міг тебе звинувачувати, Лейк? Я хотів тільки тебе.

Вона посміхається і кладе голову на моє передпліччя. - Я не можу повірити, що моя мама сказала тобі залишити ту записку, - каже вона.

- Господи, Лейк. Це було так ніяково. Ти собі не уявляєш.

Вона сміється. - Ти знаєш, що ти їй дійсно сподобався. Спочатку, я маю на увазі. Зрештою вона тебе полюбила. Був проміжок, коли її почуття до тебе свого роду ослабли.

Я думаю про той день, коли Джулія довідалася, і як, мабуть, вона хвилювалася за Лейк. Жити життям, якою вона живе, а потім переглядати, як твоя дочка мучиться від болю в серці? Неймовірно.

- Пам'ятаєш, коли вона дізналася, що ти мій учитель? - Каже Лейк. - Як вона на тебе подивилася, коли йшла по під'їзній дорозі до тебе, це було жахливо. Я так боялася, що ти подумаєш, що я розповіла їй все через те, що злилася на тебе.

- Мене так налякав той день, Лейк. Вона дійсно може залякати, якщо хоче. Звичайно, після того, як ми знову поговорили пізніше в ту ніч, я побачив в ній більш вразливу сторону, але все таки. Я до смерті був наляканий їй.
 Лейк різко підстрибує на ліжку і дивиться на мене. - Що ти маєш на увазі поговорили знову?

- Пізніше тієї ночі вона прийшла до мене додому. Я тобі ніколи не розповідав про це?

- Ні, - каже вона різко, як ніби я обдурив її. - Чому вона повернулася? Що вона сказала?

- Почекай, дай мені почати з початку. Я хочу розповісти тобі про ночі до того, як вона дізналася, - кажу я. - Я виступив на слемі з віршем про тебе.

Вона пожвавилася. - Не може бути! Як ти міг не сказати мені про це?

Я тисну плечима. - Мені було боляче. Твір не було позитивним.

- У будь-якому випадку я хочу послухати про це, - каже вона.

от чорт |  Ця дівчина

Медовий місяць |  розставання |  Медовий місяць |  захоплення |  Перше побачення |  падіння |  рівнини |  секрети |  Медовий місяць |  Інша побачення |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати